Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

40 cu + sau - (cap.29)


Recommended Posts

Va salut pe toate! Doina nu te-ai saturat de facut atata cafea?nu de alta dar vad ca nu prea bea lumea pe aici. Ramona sa traiasca micuta Maia ,vai la opt luni cred ca e cum nu se poate mai scumpa.Mi-e asa dor sa strang in brate un bb.,copila mea e mai marisoara,face sapt. viitoare opt ani,si Dumnezeu a vrut s-o am numai pe ea ,asa ca o prea rasfatam. S-auzim de bine ,si Doina,lasa-ma si pe mine sa ma ocup de cafeluta!!![flo][flo][flo] Ina mama lui Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor! M-am laudat cam devreme ca voi fi mai activa pe topicul nostru, dar de sapt. trecuta mititica mea e bolnava. Are roseola, si pina ne-am lamurit ce are ne-a tinut trei zile si 2 nopti cu febra 39-40...va dati seama ce spaima, febra nu ceda la anti-termice, am tinut-o tot cu bai si comprese...acum i-a aparut eruptia si e plingacioasa si vrea tot in brate...si la toaleta merg cu ea in brate...acum cind scriu doarme la mine in brate...in plus e suspecta de infectie urinara...ne pregatim si de dintisori...pina acum, sa bat in lemn, 8 luni jumate n-am avut probleme cu galusca si acum au venit toate pe capul nostru...mor cind vad cum sufera. Asa ca dupa ce trecem hopul asta fac eu cafeau dimineata, la prinz si seara...ca oricum asta ma tine acum pe linia de plutire... Va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...