Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

40 cu + sau - (cap.29)


Recommended Posts

Ramona imi pare rau de Maia ca e bolnavioara ,imi inchipui ca nu-i usor nici pt.tine nici pt.ea dar treceti voi si prin asta. Sa inteleg ca vei face si tu cafeaua? e super ok. ,ca eu sunt o mare consumatoare.Imi aduc aminte cand eram[gravi],ca ma inebuneam dupa mirosul de cafea,beam din toate canile colegelor de la servici. Doina ,ce mai zici? Va pupicesc pe toate!!! Ina mama lui Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ina ,si la noi mai sunt asemenea probleme...ma consum dar nu rezolv mai nimic, al meu e pasionat de fotbal, uita ca mai exist si eu... Ramona, multa sanatate fetitei, sa se faca bine repede caci cat e de greu cand sunt bolnaviori! Tot eu fac azi cafeluta! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url] [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Putin cu putin se aduna marea...[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit si eu sa pun de-o cafeluta - Illy, espresso...mmmmm... Va multumesc mult ca va ginditi la noi...e tare greu aici singura... Inca nu avem rezultatele de la pipi,va tinem la curent... Cit despre scumpii sotiori...al meu lucreaza in calculatoare cite 10 ore pe zi...iar seara dupa ce adoarme pitica - el ii face baie, recunosc - se mai joaca "putin" la pc, sa se "relaxeze"...eu va recomand cu caldura cartile lui john gray, pe mine m-au ajutat f mult...am jurat sa fac sa functioneze casnicia asta, mi-e destul ca am ratat-o pe prima si Darie - cel mare - a crescut multi ani fara tata... va pup si o zi buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetele,vad ca Doina si Ramona sunteti matinale,eu sunt nocturna(sau cum se zice?) Dim .merg la servici,cand vin pe la 17,30 merg la mama si-o iau pe Cristina ,mai intram prin vreun magazin si ne ducem acasa ,facem lectiile,punem ghiozdanulsi gata!!! s-a dus ziua. In concluzie am timp mai mult spre seara,asa ca o sa beau cafeluta acum,ca sa pot rezista la calculatorici. Ramona ,voi sunteti stabiliti definitiv acolo? n-ai pe nimeni din familie alaturi ? Fara nimeni,nimeni banuiesc ca e dificil ,nu stiu ca n-am fost in situatia asta,oricum intra mai des pe aici,poate iti va trece timpul mai repede. Da-ne si noua niste titluri ,care ti-au placut tie mai mult. Doinita ,ce mai face Dan ? Sotii nostri sa ne traiasca ,si sa le dea Domnul minte ,ca al meu am impresia uneori ca si-o pierde si pe aia care-o are. [bang] Sanatate copilasilor!!! [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Ina mama lui Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Din pacate nu am deloc vesti bune...Maiei i-au gasit E.coli in pipi si azi mergem la dr ca sa incepem lupta impotriva bacteriei nenorocite... Ieri a murit soacra mea...ea locuia in Cluj, sotul meu pleaca la noapte in Romania...e distrus, era singur la parinti...mie imi pare rau ca nu a apucat sa-si vada nepoata, planuiam sa mergem la vara acasa... Mi-e groaza sa ramin singura acum, cu piticutza bolnava, pe Darie nu-l lasa de la armata decit serile si sa se intoarca dimineata... Da, Ina, sintem stabiliti aici, eu de 8 ani, sotul de 24.Eu am venit prin casatorie, nefiind evreica.La Tibi, sotul meu, tata era evreu. Mama mea e in Germania de multi ani, casatorita cu un neamt - a murit tipu acum citiva ani. Am o sora in Timisoara si 2 frati in Baia Mare- acolo-s nascuta, m-am mutat la Cj in facultate si dupa, acolo l-am cunoscut pe Tibi, venit in vacanta... Cam asta ar fi...sintem tare suparati...soacra mea era o femeie deosebita... Ina, eu am "Men are from Mars, women are from venus" cea mai cunoscuta carte a lui gray.Daca te descurci cu engleza ti-o pot trimite pe mess. Pupici la toata lumea...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona ,condoleante si Dumnezeu s-o odihneasca!!! Momentele acestea sunt f.grele,dar cu ajt.lui D-zeu ,le veti depasi,imi pare rau ca soacra ta n-a mai apucat s-o cunoasca pe mica Maia ,dar asta e viata ,cu bune cu rele mergem inainte. O sa-mi fac rost de carte in lb.romana ,cu engleza nu ma descurc decat la nivel de conversatie,si aia asa de cl a opta. Sa stii ca si Cristina mea a facut acum doi ani o infectie urinara ,am tot fost la analize de urina ,nu mai stiu ce medic.a luat dar pana la urma i-a trecut ,dar si acum o urmaresc sa nu stea pe ceva rece ,sa nu stea cu burtica dezvelita etc. Gabi ,sotul ma ajuta si el dar vine doar seara de la servici,at.e obosit si toata greutatea e pe mine ,eu trebuie sa le fac cam pe toate in casa .As vrea sa fie mai atent ,mai la curent cu ce e in casa ,insa el considera ca face suficient . Doina ce mai faci ,unde e cafeaua ? Va doresc o seara linistita. [iepu] Ina mama lui Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...