Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (49)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 321
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare Noi am trecut de episodul cu virusul, suntem la cel de covalescenta. Dupa atita stres sunt relaxata si parca mi-e frica sa ma bucur. Totusi astazi as vrea sa scot piticul din casa la o scurta plimbare in mall, caci nu a iesit de foarte mult timp din casa. asa ca o sa vad cu reducerile daca sunt convenabile. Dana: sper sa fiti bine, am vazut ca sunteti bolnavioare. As vrea si eu sa imi fac operatie la ochi pentru miopie(-2,25) si as fi vrut sa stiu cit ar costa. Daca stie cineva?.... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/david_americanu/album?.dir=5e2fre2&.src=ph"]la lac[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/david_americanu/album?.dir=6fadre2&.src=ph"]niste poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by herra
bre (din dragoste, bre) - s-a uitat cineva pe prospect la septilinu' ala?!
Acu am ajuns acasa si direct la Septilin m-am dus [:D] Deci.... ADMINISTRARE: Pentru obtinerea unor rezultate favorabile in imbunatatirea starii de sanatate acest supliment alimentar se poate administra timp de 1-6 luni: Sugari: 1/2 - 1 lingurita de 2-3 ori pe zi Copii peste un an: 1-2 lingurite de 2-3 ori pe zi Adulti: 4 lingurite de 2-3 ori pe zi. Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cine imi spune si mie unde sa ma adresez pentru niste informatii referitoare la CIC? La Casa de Asigurari de Sanatate? La Casa de Pensii? La Primarie? Nu vreau sa ma plimb pe la birouri, ca nu prea am timp si ar fi bine daca as merge direct la cel care trebuie (cam greu pentru birocratia din Ro., dar...)Multumesc. Sau poate imi recomandat un sfatuitor in probleme legislative. Multumesc Oana [gravi] DPN - 26 iulie 2007 si Stefan-Vladimir [testoasa] - 11 martie 2003 "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi" http://www.pragmaafterschool.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti,sintem si noi in tendinte...si al meu Alexino e tintuit la domiciliu de o viroza urita[bang]..pina ieri ii curgea doar nasul..insa acum ii curg si ochii....aseara am iesit cu amindoi la dr pe la 5:30 exact cind ningea mai tare(ii dau Sumetrolin si Tobradex)..iar Alex avea chef de plimbare nu-l puteam aduce in casa...si se bucura cica de acum asteptam un Mos Craciun fericit ca este zapada[:D]!! Raluca,felicitari pt burtica...promiteai tu acum citiva ani ca in februarie ne anunti de o burtica[:D]!!! Multa sanatate la bolnaviori!!! Gabi,mami de Alex si Timeea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ghinetz
Cine imi spune si mie unde sa ma adresez pentru niste informatii referitoare la CIC? La Casa de Asigurari de Sanatate? La Casa de Pensii? La Primarie? Nu vreau sa ma plimb pe la birouri, ca nu prea am timp si ar fi bine daca as merge direct la cel care trebuie (cam greu pentru birocratia din Ro., dar...)Multumesc. Sau poate imi recomandat un sfatuitor in probleme legislative.
La Primarie,la Sucursala de pe Soseaua Nationala. Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana,asa cum scria si Mihaela la Primarie ,pe Soseaua Nationala,program cu publicul :luni si marti de la 8:30-11:30 si joi de la 13-15:30. Referitor la situatia ta..ma gindeam ca stiu ca se iau in considerare pt CIC si venituri din inchirieri(venituri pt care se plateste impozit)..poate te ajuta cu ceva....sau un contract de munca partial fie el si de 2 ore.... Succes!! Gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, multa sanatate lui Alexino! Matei tuseste...doar atat decocamdata. Stii ce m-am amuzat, si Matei la fel mi-a spus ca de-acum daca a nins, inseamna ca trebuie sa vina Mos Craciun, nu? In rest ma simty depasita de situatie, de copilul cel mare...ieri a venit suparat acasa ca d-na i-a spus ca s-a saturat de el...si a ajuns la concluzia ca daca si d-na s-a saturat de el, inseamna ca e foarte grav...si n-ar trebui sa mai existe el pe pamantul asta...ufff, asa se mai chinuie si interpreteaza aiurea... Mda, ca asta e,.. Pupici si sanatate la copilasi, Gabriela si baietii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...