Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Torturi si prajituri (3)


Hildegard

Recommended Posts

quote:Originally posted by Hildegard

Criss,Mi se pare sau tortul asta l-ai mai facut odata,exact asa?[flo]

BLOGUL MEU
Veronica
id="red"> si Stefan Peterid="blue">[bonjovi]- 07.11.2005(2 ani)

id="quote">id="quote">Da, l-am mai facut odata insa atunci am pus doar compot de ananas si visine, insa acum am luat si un coctail de fructe exotice. Ce-i drept m-a cam dezamagit gustul fructelor exotice din compot.Uite prima variantahttp://good-times.webshots.com/photo/2290508390102224540lrWdITsi presimt ca am sa-l fac de multe ori de acum incolo, pentru ca e foarte bun la gust si aspectuos, si nu necesita ornare [:D], si toata lumea l-a apreciat.Criss si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 200
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Criss, da, e foarte bun...te cred, ca si eu am facut asa:http://bp1.blogger.com/_U-UnNp590BY/Rw4ZO3rOGLI/AAAAAAAAAKc/FjW6-bk_VsA/s1600-h/IMG_0422-1-1.JPG ceva...si eu atunci nu stiam sa ornez dar mi-am pus ambitie sa si ornez.

E frumos tortul asta asa neornat zic eu...e aspectios si foarte bun!

Nu credeam ca e acelasi tort, Doamne fereste...doar ca l-ai mai facut,ca l-am mai vazut![flo]

 

BLOGUL MEU

Veronica
id="red"> si

Stefan Peterid="blue">[bonjovi]- 07.11.2005(2 ani)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Hildegard

Criss, da, e foarte bun...te cred, ca si eu am facut asa:http://bp1.blogger.com/_U-UnNp590BY/Rw4ZO3rOGLI/AAAAAAAAAKc/FjW6-bk_VsA/s1600-h/IMG_0422-1-1.JPG ceva...si eu atunci nu stiam sa ornez dar mi-am pus ambitie sa si ornez. E frumos tortul asta asa neornat zic eu...e aspectios si foarte bun!Nu credeam ca e acelasi tort, Doamne fereste...doar ca l-ai mai facut,ca l-am mai vazut![flo]

BLOGUL MEU
Veronica
id="red"> si Stefan Peterid="blue">[bonjovi]- 07.11.2005(2 ani)

id="quote">id="quote">Ei, am sa mai incerc si eu sa ornez...Trebuie sa-mi cumpar si niste "scule".Criss si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow veronica cum arata tortul cu funditza [pofta]

Lyly, cris...si ale voastre sunt superbe...

veronica e reteta la tine pe blog? am sa-l incerc si eu cand ajung in ro...aici nu-mi plac piscoturile sunt f sfaramicioase...

felicitari tuturor! si

LA MULTI ANI!

 

 

EDIT: ca m-am imbolnavit(am intrat dupa reteta pe blog si acum ma duc sa mananc ceva dulce ca mooooorrrr) [:D]

 

monica

mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana]

Prajituri si papa bun

Papa de Post

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...