Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Torturi si prajituri (3)


Hildegard

Recommended Posts

Draga Veronicaid="purple">, am facut praji Majestic dupa reteta postata de tine, uite Aici netaiata si Aici si Aici

 

Si sa stii ca am mai pus okii pe cateva retete, primele pe care le voi face sunt praji LCD si Mozaic. Esti o adevarata artista, am vazut tot ceea ce ai facut si o buna ...profesoara[flo]

 

Ce greseli am facut la Majestic: am pus cioco amaruie [xx(]pentru glazura, la insistentele sotului[neand] si nu am diluat-o, am adaugat doar putin amaretto, drept pentru care partea de deasupra s-a intarit cam tare, mi-am dat seama dupa ce am intins glazur, de aceea am incercat sa mai dreg apoi busuiocul, dupa ce am pus cativa fulgi de cioco alb am mai topit nitica cioco alba pe care am diluat-o mai mult si am ornat dasupra cu ea...insa tot aia a fost, exceptand efectul vizual[:D]id="teal">id="Courier New">

 

Lacri si [copil] Alec 30 mai 2006

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 200
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Hildegard

LYLY, moama ce bine arata prajitura...bravoooo!!!! [bis][cool]Ai folosit colorant verde sau ai pus cocos verde?Arata foarte bine!

BLOGUL MEU
Veronica
id="red"> si Stefan Peterid="blue">[bonjovi]- 07.11.2005(2 ani)

id="quote">id="quote">Multumesc pentru apreciere.[:I]Am folosit cocos verde. Folosesc produse "orlando" pentru praji, pentru ca sunt foarte frumoase. Iar varietatea cea mai mare de produse pentru preparat si ornat praji si torturi am gasit-o la un Kaufland. Am vazut pe prajitura ta "Mozaic" tot felul de decoratiuni din cioco; le-ai facut sau le-ai cumparat?id="teal">id="Courier New">Lacri si [copil] Alec 30 mai 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...