Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere..... (23)


Recommended Posts

mai,dar ce de fete frumoase pe-aici.... ce or sa se faca baietii nostrii cand or fi mari? pe-ale Mirelei nu le-am vazut.....cred ca nu au intrat... eu sunt nervoasa,ca am niste copii[alcool] dedesubt si cand iti e lumea mai draga pun muzica de se clatina blocul! au plecat parintii de acasa cam din vara si de atunci o tin numai in petreceri! nu au o ora fixa....la 1 noaptea,la 11,la 3 ziua...cand le vine cheful presteaza.... si m-am tot dus la ei,le-am zis frumos,le-a zis si mai asa....ti-ai gasit?!nici vorba ei muzica stiu,muzica pun.... acu' a raspuns o fatuca,cica ce tot vin la ei la usa ca e sambata!!![bang] si ca ce pe ea nu o deranjeaza copilul meu? zic,mai da "cainele ala mai incet!"...ca latra cainele sa ma manance.... si imi spune"nu pot,ca nu are telecomanda" "si apoi si eu sunt copil"....aici,trebuie sa recunosc ca m-a facut praf [box].... biata copila macheata si vopsita deranjata de un copil care alearga....[mariaj] si copila asta amarata nici macar nu era copila proprietarilor...o fi prietena la vre-un ametit din astia.... asa ca i-am promis ca data viitoare nu ma mai deranjez sa-i atentionez,dau telefon la politie si se calmeaza ei in timp!! v-am ametit?![:D] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

aha, deci is schimbatori...e cameleoanca[:D]...si eu tot cu ochii verzi o stiu, ca o vedeam mai mult afara la lumina naturala...de-aia m-am minunat acum ca-i vad caprui. violeta, cam asa era si la noi pana sa fie destul de responsabili baietii vecinului de dedesubt[bang]la orice ora puneau muzica de se auzea 3 blocuri mai incolo...pana cand intr-o zi m-am dus la ei la usa si i-am luat asa mai la misto...mai baieti dar voi considerati asta muzica buna???si vreti sa o asculte chiar toata lumea??? ei parerea mea si cred ca a multor oameni este ca e o muzica proasta si va faceti de ras daca o ascultati[:D]si mai ales asa de tare...asta-i "scula" ce aveti voi aici se aud numai paraituri[:D]...ma rog le-am mai zis ca muzica se asculta pe ceva klumea si nu trebuie dat tare...se pare ca de atunci au lasat-o mai "moale" si de atunci chiar daca au petrecere(o data la nu stiu cat timp) vin si anunta ca o sa fie muzica data tare ca deh...e petrecere[:D]...am apreciat ca s-au schimbat...dar intre timp au mai si crescut...[:D] am mancat de simt ca ma sparg acum[:D]nici pe scaun nu mai pot sa stau[grasa] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] Alexuta mistocuta, e tare sic tunsoarea ei.Eu incerc sa-i las Alexei parul sa creasca(nu am tuns-o niciodata), dar sa vedem dara o pot convinge sa si stea cu parul prins , asta pana vine caldura, bretonul i la-m taiat eu o data ca ii intra in ochi [:D]. Monica, [cool] sfatul lui nenea, la nevoie o sa leg si eu ata de piciorul mesei, dar sper sa nu fie cazul. Eu am intrat in mare graba ca am la cuptor un blat pt prajitura Musuroi de cartita si vrem sa si plecam pe la niste prieteni. Va pup si vb mai tarziu, probabil cand se culca Alexa. DORY & ALEXANDRA DENISA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory sa stii ca si eu am avut intentia, sa i-l las lung. Si se si obisnuise cu el prins. Dar din pacate la spate s-a tocit rau de tot, ziceai ca l-a avut permanent asa ars era. Si desi aveam de gand doar sa i-l indrept, sa ii dau o forma, vazand ca s-a tocit asa tare (nici asa tunsa nu s-a dus de tot toceala aia) am zis ca mai bine il are scurt si sanatos decat lung si incurcat. Dar depinde mult de firul de par, poate Alexuta ta are un fi mai bun, al lui Ale e din ala moale de pisica.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara fetelor sper ca am reusit ca altfel[bang] dory distractie placuta aissa multumesc violeta asa sunt copii din ziua de azi mai ciudati va pup ca am musafiri intru mai tarziu verificati si spuneti-mi si mie daca merg pozele [bang] MIRE http://new.photos.yahoo.com/mirela_s79
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire acu' se vad! am vazut ingerasii si daca am zis ingerasi se intelege totul,nu? sa-ti traiasca ...[pup] vad ca numai copii super sunt in biata rahova asta a noastra ](incluziv al meu!)[^] mai dar copii astia ciudati imi fac mie zile fripte...ca dimineata ma duc la serviciu si nu stau degeaba acolo...mai gadesc si yo [:D]na, sa ma dau [greutati])....si copilu' o avea el 6 ani,dar tot copil e(asta o sa vedeti si voi mai tarziu!)si el doarme dupa-amiaza,ca sa nu mai zic ca doarme si nopatea....[8D] in plus un bloc nu e jungla,fiecare facem ce vrea [haibat] nostrii.... nu stiu,am fost si eu adolescenta(oare?![:D]) si cand faceam petreceri pe la ora 1-2 nopatea dadeam muzica mai incet...nu de alta dar mai stateam si de vorba.... eu nu stiu dupa 12 ore de [bum][batetoba][disco][disco][disco] nu ramai putin?! [alcool]... intrebam si yo [:D] in fine,m-am linsitit...ca am trecut dintr-o stare in alta... am [q] pt mama mea ca m-a uitat.... asa mi-a venit mie sa zic,sa nu radeti de mine... tatl meu a fost bolnav vreo 10 ani,imobilizat si saracul ne zicea ca el cand o sa mora nu o sa ne mai deranjeze nici macar in vis ca ne-a chinuit destul pe pamant... si,ca sa zic asa pe el l-am inteles,dar pe ea nu..... pt ca-mi povestea cand eram copil ca mama ei vorbea cu ea in vis si ea ii spunea tot ce face,prin tot ce trece... si ma gandeam ca asa o sa faca si ea cu mine,dar nu a facut... hai,ca nu sunt [alcool]...eram putin deprimata...ceea ce e normal la un astfel de "eveniment"... si cand iti e dor de persoana cea mai draga... voi sa aveti o seara frumoasa,ca mie imi trece...deja mi-a trecut!!! uite [bis] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, Alexa are parul ondulat la spate desi pare moale, sa vedem cum ne descurcam la vara, ca ea transpira ft. tare si mai ales in cap , noaptea e fleasca pe timpul verii.Lui Ale de la ce se tocise parul?, de la caciula sau pur si simplu? Mirela, acum da, ai reusit, pup frumuselul e simpatic tare. Monica, multumim pt. [pup]. Fug sa tai musuroiul de cartita [:D]sa vad ce deliciu e acolo ca nu am mai facut pana acum. DORY & ALEXANDRA DENISA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by violeta69
Andreea si plimba copilul prin scoala cu foaia lipita?! eu n-am vazut...o fi o metoda,dar ...totusi!! si uite ca la el nu a avut efect,s-a simtit prost,dar cuminte tot nu e celalalt copil nici asa nu s-a simtit...cica radea.... Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Nu, la Supernany i-a pus eticheta in casa, doar cei din casa il vedeau. Oricum copilul s-a simtit umilit. Si eu nu cred ca asta este o metoda. Pe multi copii ii poate marca pe viata.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...