Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere..... (23)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

andre-ea, zau daca-am inteles...sunt[mariaj]...deci explica-mi te rog mai pe larg procesul(nah ca ziceam ca e simpla cura...[:D]) se pune lamaia nestoarsa (jumatate de lamaie?) intr-o cana,un plic de musetel si apoi 200 ml apa fiarta peste si se lasa pana dimineatza? [pup]si multumesc monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, ieri nu am mai plecat nicaieri pana la urma, sotul a avut ceva treaba si am iesit doar eu cu astia mici la o plimbarica scurta pe-afara. lexi, felicitari pentru kg-mele pierdute si spor la slabit in continuare. andre-ea, eu nu am inceput inca fiindca am constatat ca nu mai aveam pliculete cu ceai de musetel[bang]azi imi cumpar. vicky, tu ce mai faci?, nu ai mai intrat de multicel...sa ma anuntzi si pe mine cand il duci pe cel mic la gradi, da? cristina, ce faci, cum a fost azi? bem sampanie diseara sau nu?[:D] va pup pe toate sa aveti o saptamana buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele ma gandeam sa incerc si eu regimul de slabit dar ma gandesc ca am citit tot aici pe forum ca lamiile si portocalele sunt stropite cu ceva care este fff toxic pt organism si ma gandesc..... ce-ati facut in weekend? noi am facut o ciorbita de pui,un gratarel,am fost prin cora am fost la niste prieteni in vizita si uite asa s-a invatat baiatul meu sa se culce la ora 12 noaptea.credeti ca o sa-si revina cu programul sau l-am dereglat? lexi felicitari asta chiar e o reusita eu ma chinui sa incep dar...[bang] dory eu nu vreau sa influentez dar eu nu ii dau nimic de la danone pt ca a fost discutie mare ca nu ar avea nici un gram de lapte aceste produse dar acum stii cum e fiecare... aissa sa intri sa ne spui ca suntem curioase daca ti-am tinut bine pumnii stransi[pup] monica inseamna ca ai amanat cumparaturile pt saptamina aata nu?[flo] fetelor va pup ca plec la cresa va doresc o seara si o saptamina buna[flo][flo] MIRE http://new.photos.yahoo.com/mirela_s79
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am trecut sa va salut si eu [hia].... azi am avut mult de lucru si ....mi-a picat si netu'..asa ca doar acum am putut intra! sfatul meu e sa incercati sa slabiti cat mai repede [:D] nu ca eu as fi vreo silfida,dar din experienta va spun ca mai tarziu se intampla cu multa greutate! eu n-am putut tine niciodata vre-o(asta parca se scrie legat dupa noile reguli?![:D]...invat yo cand o sa iau gramatica de la cap [:D]) cura de slabire....cand eram mai tinerica ma lua vantul si mancam cat sapte...chiar ma suparam ca nu ma ingras....acu' Doamne cum se pune,dar nu renunt...la bunatati,ca doar o viata am.....[:D][:D][:D]....o sa incerc si eu chestia cu bobul de orez,mi se pare f. simpla...... va [olala] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...