Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere..... (23)


Recommended Posts

cum sa mai slabesc eu cand in seara asta iar mergem la restaurant[bang]nu zic ca nu-mi place...ba dimpotriva dar daca nu ar veni tot felul de ispite din astea poate as reusi sa nu mananc acasa...[:D]dar acolo doar n-o s-o fac pe fitzoasa[:D]sa zic...aaa...eu vreau doar apa plata si o frunza de salata[:D]...sa-i fac pe cei care merg cu noi(si care de fapt au lansat invitatia) sa se simta aiurea.... violeta, tu ai dreptate...nici mie nu-mi venea sa cred cand eu aveam 20 de ani si slabeam 5 kg cand vroia muschiul meu[:D]si auzeam fete (la 30 de ani) care ziceau ca se straduiesc si degeaba...ei...uite ca am ajuns sa ma chinuiesc si eu[:D]nu mai este la fel de usor...oare de ce[q] cristinicaaaa?[pahar]???[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

monica e vorba de arderile din organism...ne mai schimbam si noi! ca sa nu zic ca imbatranim ca as exagera [:D]..yo ma simt mai ceva ca la 20 de ani....[bis] daca mai faci si putina miscare...chiar si alergand dupa copli/copii,slabitul merge mai usor.... dar eu cu miscarea stau cam prost,la birou stai cu fundu' pe scaun,acasa la fel.....masina-masina....si uite asa!!!exemplele pot contiunua...si nu alea bune [alcool] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by monica-elizabet
cristina[pup], eu sunt sigura ca totul o sa fie ok...dar frateeee...cate interviuri...inseamna ca e post, de post[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Cristina....asa e cum spune Monica [:D] si ...ai invins mergi mai departe,nu ai invins mergi mai departe! orice ar fi....toteauna mai exista o sansa! [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, a fost super frumos, copilashii f cuminti, chiar sa nu-i deochi....singurul lucru rau este ca eu cred ca am cu 3 kg mai mult[bang] era un fel de restaurant la care platesti o taxa si mananci "cat poti" si eu cred ca atat am putut[:D]cu tot cu[alcool]cred ca am cu 3 kg mai mult decat cand am plecat de-acasa[:D] dar ma simt implinita ha ha ha...si la propriu si la figurat[:D] asa ca ies din cursa pentru slabit...cred ca ma bag la o cura de ingrasare[:D] poate macar acum cand se intra in post sa reusesc sa tin miercurea si vinerea si atunci sa mai slabesc ca vad ca altceva...nu ma mai determina sa renuntz la papica[:D] va pup pe toate am fugit langa copilashi somn usor monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot in graba va salut, eu am avut musafiri ieri au venit iar socrii si au ramas peste noapte la noi, aseara au mai venit niste prieteni si am facut comanda la o pizza si am stat de pitici [:D], iar in seara asta iar am avut alti prieteni in vizita,Eu sunt obosita rau dupa noaptea alba si ziua cu multe, multe plansete [bang], sper ca in noaptea asta sa fie mai linistita ca simt ca ma lasa puterile. Va pup si va doresc noapte buna. DORY & ALEXANDRA DENISA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...