Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere..... (23)


Recommended Posts

Buna seara fetelor! Am aparut si eu asa, pe fuga. Am venit acasa, am iesit la plimbare putin ca nu pot nici sa o tin inchisa in casa pe asta mica. Nu stiu cand mai apuc sa intru ca maine merg acolo si joi si vineri iar mi-a facut sefa program de curs, nu stiu ce naiba nu se gandeste ca numai chef si putere nu am eu plecata la 6 de acasa sa stau pana la 8 la curs. Ma rog, a zis ca facem cu schimbul (tin 3 zile) dar cum maine merge ea ca eu sunt la curs, clar joi trebuie sa merg eu. Oricum, in functie de cand ajung maine seara (ca e cam departe) intru sa va zic cum a fost testul. Va pup, fug la baie ca suntem singurele azi si trebuie sa impart timpul bine de tot.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, eu cu conopida congelata o sa fac, pt. ca am destula in congelator, o scot acum si o sa o las peste noapte intr-o sita , o sa va spun maine cum a iesit, sper sa-i placa si Alexei.am uitat sa va spun ca de 2 zile simt un coltisor din cea de-a patra masea a Alexei pe care o asteptam de mai mult de o luna de zile, probabil de aici ni se trageau si plansetele noaptea de ne batut vecinul in tavan [bang].Astazi cand a venit sotul de la serviciu am coborat pe jos sa mai cumpar ce-mi mai trebuia ca eu ma mai orientez si la fata locului ce-mi trebuie, sotul nu cumpara decat ce este pe lista, si cand am venit ma informat sotul ca a cazut Alexa din pat drept in cap si a plans 15 min,desi am controlat-o la cap, nu se vede nimic, nici un cucui, nimi, sper sa fie bine, ca mititica de cate ori se loveste numai la cap are parte de lovituri [bang][bang]. DORY & ALEXANDRA DENISA http://photos.yahoo.com/dory232002 FILMULETE : http://www.dropshots.com/dory232002
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory din pacate toti copii cad in cap! o fi de la centrul greutate....[bang] si al meu a cazut de atatea ori cu caputzul ca nu mai tin minte....cred ca de asta e asa istet acum [:D] totul e sa ai pe jos ceva care sa mai atenueze lovitura....sa nu fie gresie..... bafta la conopida....noi cu spaghetele....daca s-ar putea in fiecare zi ar fi perfect [alcool] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dory, off...imi pare rau de mititica ta ca s-a lovit la capshor...si ruxi a cazut dar nu a avut nimic, sper sa fie si la voi la fel[pup]sa-i treaca mai repede. violeta si lui alex ii plac mult spaghetele...[:D]o fi zodia de vina[:D] cristina[pup]fetele singurele si iti tin pumnii maine! daca nu intri aici te "alerg" pe ym[:D] eu am terminat tortuletzul,l-am facut cu ananas asa cum v-am zis si l-am decorat asa ca o fatza vesela[:D]mai mult arata ca un tort pentru copilashi dar de fapt ei se bucura cel mai mult...alex m-a ajutat f mult[:D]ruxi lingea si ea crema de pe o linguritza...ce sa mai am ajutoare de nadejde...[:D] fac si pizza si cam asta o sa fie(acasa)...nu mare lucru fiindca vrem sa sarbatorim la restaurant eu si tati[cina2]+ alex[bonjovi] si ruxi[zana]...iar o sa fie vai de mama alora de se nimeresc odata cu noi pe-acolo[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monica "la multi ani!" sotului tau!! si nu manca prea mult tort ca ingrase.....da-l copiilor! cat despre spaghete,acum zic si eu ca e defect de zodie [:D]...dar sunt baieti destepti si mamele le fac pe plac...[:D] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...