Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere..... (23)


Recommended Posts

Neata! Mai Monica, asa si Ale face, sa ii dau acru, ea asa zice la astea cu acid. De regula evit si eu sa ii dau in pahar de sticla. [pup] cucuiul. Violeta....mama la doctorat nu o sa ma inham...sunt deja putoare, m-am lenevit. Va pup, sa aveti o zi buna. Eu iar ma duc la curs acum de dimineata, sper sa nu ma tina sefa pana la opt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'neata fetelor! mai,dar prea multe cucuie prin zona!!! [pup] fata sa-i treaca .... la noi acidul era... cu fas.... de la apa cu fas,adica apa minerala... aissa asa ziceam si yo cand eram mai tinerica...nu mai invat nimic nici daca ma [poc]...ziceam ca mi-a ajuns...si chiar mi-a ajuns.... problema nu ar fi ca nu imi place sa invat,problema e ca nu prea mai am dispozitie,timp.... una e cand esti student,la mama acasa si nu faci decat sa iti iei un pahar cu apa...cel mult...si alta e cand ai o famile,un serviciu.... dar, e vorba aia "vrei nu vrei,bei aiazma Andrei!" [:D].... si de asta zic yo...mai zic si altii...toate se fac la vremea lor.... asta e acu'.....[jamaica] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele, am primit pupicii pe cucui si se pare ca au facut minuni fiindca fata mea desi aseara avea un cucui de 3 cm astazi nu mai are nimi,...zici ca nu a cazut deloc...are capul tare[:D]nu este nici macar roshu... bineinteles ca a uitat de cazatura fiindca azi dimineatza sarea iar...[:D] cristina[pup]si sper sa scapi mai devreme azi ca e vineri dory[pup]ce mai faci tu bun de papa violeta[pup]ai dreptate...toate la vremea lor...dar daca esti fortzat de imprejurari...ce nu faci sa fie bine... lexi[pup]voi ce mai faceti? mia[pup]pe-aici nu mai intri sa ne pove de roli? mire[pup]a venit we si staia casa cu piticul... va pupici pe toate si sunt pe-aici monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, azi am facut o ciorba de vitel din care o sa mancam si noi si Alexa, mama mi-a adus sarmale si salata bof, asa ca ne ajunge sper eu pana duminica [papica]. Violeta, eu stiam treaba cu aiazma asa: vrei, nu vrei , bea Grigore aiazma [hop] DORY & ALEXANDRA DENISA http://photos.yahoo.com/dory232002 FILMULETE : http://www.dropshots.com/dory232002
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doryvreau si eu pe mama sa-mi faca bunatati! Sa-ti traiasca mama si sa va bucurti de ea [flo] la mine mama nu mai e saraca -Dumnezeu sa o ierte si sa o odihneasca in pace!maine fac pomana de 3 ani..de cand s-a dus dincolo...[q][q][q] cat despre zicala...e o alta varianta...o stiam si pe asta! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] la toate fetele da monica in sfarsit a venit si we sper sa fiu mai libera cu toate ca we sunt de cumparaturi si curatenie mai generala aissa felicitari[cheers]si noroc in continuare la interviu dory mersi mult abia acum ma apuc sper sa reusesc nu mai stau va pup si mai vorbim maine ca ma streseaza piticu sa ma joc cu el[flo] MIRE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ura!!!! bravo cristina[bis][bis][bis]tinem pumnii sa iasa bine si interviul, felicitari si dai de baut[alcool][berica][papica]eu deja m-am imbatat ca nu prea am mancat azi[:D] dory,[pofta] la voi zici ca vine craciunul asa sutneti de aprovizionati[:D]vorba violetei...mama sa traiasca, mama sa traiasca...[:D] mire, spor la treaba atunci violeta, imi pare tare rau de mama ta, Dumnezeu sa o ierte... monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...