Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere..... (23)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by MIRCLAU
dory ce fac mai departe ca am facut albumul?[bang] cu poze MIRE
Mirela, aseara ti-am scris pe mes., dar nu ai raspuns si nu am insistat ca am zis ca poate e sotul tau la calc., si sa nu deranjez[:D] . Intrii aici pe forum in stanga la profil personal si la semnatura scrii link-ul respectiv(copy- paste). Da fetelor, intradevar TRAIASCA MAMA, care ma ajutat ft., ft. mult , mai ales de cand am nascut,pana a facut Alexa 6 luni mama a dormit mai mult la noi decat la ea acasa, apoi venea zilnic la noi (ba calca, ba imi facea mancare, ba ma ajuta la curatenie de gen:spalat faianta, geamuri etc...), chiar si acum de multe ori ma suna inainte sa plece la serv., sa ma intrebe daca am tot ce-mi trebuie sau imi cumpara ea si trece sa mi le aduca. DORY & ALEXANDRA DENISA http://photos.yahoo.com/dory232002 FILMULETE : http://www.dropshots.com/dory232002
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah fetelor macar sa iasa ca zau dau de baut! Oricum, asta va fi al doilea filtru si cred ca va mai urma (in caz ca fac o impresie buna luni) cel putin un interviu daca nu si mai multe. Acum...o sa vad, sunt bineinteles pe ganduri, am emotii si imi doresc mult sa iasa daca e sa fie de bine. Noi deja am facut treaba pe ziua de azi, am pus o masina la spalat, am bagat la cuptor un ostropel pentru Ale si am dat si un ochi pe net asa rapid. Sa aveti o zi minunata! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu dau carnea de pui intr-un clocot sa iau spuma, de fapt arunc cu totul apa aia. Apoi pun intr-o cratita carnea, putin ulei, 2-3 cartofi (ca sa nu mai muncesc si la piure) taiati in sferturi, sare si 2 catei de usturoi, 1-2 cani de apa cat aproape sa le acopere si le dau la cuptor. Cand e fiert cartoful si carnea pun 1-2 linguri bulion si las sa scada dar cat sa mai am sos si ca sa ii fac amestecul "mancabil". Cam asa il fac eu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata! Dory am [wow]pozele!! ai o fetita frumoasa foc....o sa-i spun lui Mihnea,cand o fi mai mare sa o urmareasca prin parc [amoras]... am fost la biserica,evident ca am uita sa iau vin [batcap]....la cat beau yo n-am cum sa-mi amintesc [:D] si fi-meu a fost pt. prima data cuminte,doar ca a vrut si el o lumanare aprinsa....am observat ca se uita la sfinti si a incercat sa se inchine...nu prea ii iese,dar invatam noi... acum ma simt bine,linistita si ma gandesc ca mama mea se bucura ca m-am gandit la ea.... sa aveti o zi buna...[pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...