Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere..... (23)


Recommended Posts

buna dimineata fetelor sunteti matinale,noi azi am dormit mai mult sa recuperam din timpul saptaminii dorydar cand mi-ai trimis mesaj ca eu aseara am fosy la cora si am stat pana pe la 22 si nu am mai intrat poti sa trimiti ca sotul meu nu se supara e de gasca.am incercat acum iar cu pozele sper ca am reusit va pupam ca iesim afara,intram mai tarziu mai mult timp[pup][pup][pup][pup] MIRE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cristina, merci pt. reteta. Violeta, [pup], Mirela, la mine arata ca esti on line.In albumul cu pozele tale nu este nici o poza, cel putin asa apare la mine, poate , la alte fete se deschide, asteptam sa vedem ce spun si ele. Monica, voi pe unde hoinariti de nu ai scris inca nimic? DORY & ALEXANDRA DENISA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, hai sa va zic prima data ceva...un nene mi-a spus odata ca daca pierzi ceva sa legi o ata de piciorul mesei, asa intr-o mare gluma am legat o ata...cu 3 noduri de piciorul unei mese si...ce credeti...aseara ne plimbam pe strada si vad ceva sclipind pe jos...era pnadantivul lui alex...lantisorul nu l-am gasit...dar dupa atatea zile pe o strada circulata sa gasesti pandantivul...mi se pare ceva asa...nu va zic cat s-a bucurat alex...incepuse sa caute peste tot ca el gaseste si lantisorul[:D] dory, am vazut pozele cu alexa[pup],ce schimbari de la o luna la alta...a crescut tare mult si e o frumuhsica...are o adevarata gradinia zoo la cate animalutze are[:D] cristina, azi imi faci tu pofta[pofta]cu ostropelul[:D]...las ca facem si noi gratarel azi si chipurile mananc dietetic[:D] mire,eu nu reusesc sa vad pozele, cica nu e nici o poza acolo[bang] violeta, sigur asa m-ai impresionat ca-mi vine sa[q]...ma bucur ca a fost cumintel avionarul[pup] va pup[pup] pe toate sa aveti un we fain monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super Monica! Ce chestie!!! Am sa tin minte sa fac asa cand pierd ceva! Mirela nu se vad nici la mine poze, dar daca tu le vezi s-ar putea sa nu il fi dat public. Sau patesti ca mine mai demult cand nu reuseam sa le arat fetelor poze. Eu am dat azi in boala gatitului (intre noi fie-vorba....cred ca vreau sa imi mut gandurile de la ce ma framanta zilele astea cu serviciul, interviul samd) si pe langa ostropel am facut acum, dupa ce am culcat fata, o ciorbita de dovlecel (sper sa pape Ale) si am bagat si o varza calita, goala, fara carne) la cuptor. Ca sa nu mai zic ca am scos si niste vinete din congelator dar cred ca alea le fac maine. Asa....si cum am iesit noi afara si ne-am intalnit cu Andrea_p (care e un fel de personaj mitologic, o tot pomenim dar ea nu scrie aici; cica citeste, asa ca daca citesti aici si nu scrii [xx(]) si Maria si...ni s-a pus pata brusc sa mergem sa tundem fetele ca la amandoua li se tocise rau la spate, mai ales ca Ale nu a fost tunsa decat asa...partial de mine (breton si ceafa). Bineinteles ca Maria a stat super cuminte si ascultatoare, spre deosebire de a mea care a transpirat-o pe coafeza de nu a reusit fff bine sa ii dea o forma. Pun poze si vi le arat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina, se vad...si ale[pup]este o frumoasa, si foarte shic tunsa....mie-mi place tare mult...si eu trebuie sa ajung zilele astea cu ruxi la tuns(noroc ca ea acums ta cuminte spre deosebire de prima data cand a plans de a isterizat pe toata lumea[:D]) mey si inca ceva...ale are ochii schimbatori? adica vreau sa zic acum cand este imbracata in maron parca are ochii spre caprui si alta data mi se pare ca-s verzi...[:D]sau miopia mea e de vina?[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca acum te induce in eroare putin lumina ca nu era chiar buna si i-a batut blitzul in fata. Ce sa zic...eu am fost convinsa si nici nu o mai analizam, ca are ochii caprui, pana mi-a atras atentia acum cateva zile tot Andrea_p ca ii avea in momentul ala verzi-verzi (afara fiind, la lumina de zi). Cum ea i-a avut fff multa vreme, pana aproape de 1 an, albastri (stiu ca ma gandeam atunci si incercam sa mi-o inchipui cu ochi caprui si ziceam ca nu o sa imi placa [:D]) si apoi brusc au cotit in caprui....cred ca ii are schimbatori, ceva intre verde si caprui deschis.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...