Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim azi (41)


catutza

Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ieri:

Mamaliguta cu branza si smantana

Pizza taraneasca

 

Azi:

Pilaf cu legume si pui, salata eisberg

Ciuperci pe tabla cu mujdei si cartofi prajiti, cascaval pane si inele de calamar

 

Edit: + Macaroane cu branza la cuptor

 

Oana [gravi] 24+ cu bb Stefan [baietel] si [roker] Vladutz (2 ianuarie 2005)

Bubu mic

Iubirea mea

Poze

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne, cine m-a pus sa intru pe subiectul asta??? Ca am inceput sa salivez citind....[:D]

Noi nu gatim nimic, ca nu prea ne pricepem...noroc cu soacra-mea, ca gateste ea, ca altfel cred ca am fi murit de foame....

Va propun o sugestie: daca sunteti ambitioaseid="red">[:D] puteti face din mine o bucatareasa cat-de-cat?id="red">Mie imi este frica sa ma apuc sa gatesc ceva, sa nu stric aiurea alimentele (probabil asta se intampla pentru ca stam cu soacra..ca daca ar fi dupa mine, as incerca odata, de 2 ori, de 10 ori, pana as reusi..)

Nu pot sa spun ca nu am gatit nimic pana acum...in facultate, cat am stat cu chirie, imi faceam de mancare (mama trimitea scris pe hartie reteta, si eu faceam cu telefonul in mana)...apoi, de cand m-am casatorit, am facut de vreo 3-4 ori ciorbita (de pui si de vacuta..cu retete luate de la fetele de la munca), o data ardei umpluti....si de cateva ori prajituri (tot dupa retete de la fetele mele dragi de la servici)....in rest, oua prajite, cartofi, salate, astea le mai fac, dar...cu mancarea gatita stau prost...

Deci, sa revin: va provoc[:D] da-ti-mi si mie o reteta pe care sa o incerc (mai simpluta, asa, de inceput), numai ca va previn ca trebuie sa-mi explicati, asa, ca la fraieri, in ordine, si cu ceasul in mana cand sa pun, ce sa pun, in care oala, cat sa stea pe foc...ia sa vad acum care sunt CURAJOASELE....[:D]

E mai mult o gluma, fetelor, nu trebuie musai sa ma luati in serios, dra daca iese si ceva din treaba asta, cu atat mai bine...

Va pupic[pup]

 

Adriana S.

AMR maxim 4 saptamaniid="red">

-36 sapt [fetita] BIANCA

de toate

bebe evolueaza

Bianca-22sapt.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...