Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cozonac pt diabetici la masina de paine


ardeiash

Recommended Posts

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ardeiash, Mirela, eu am facut cozonac cu masina de paine, am folosit reteta pe care o framantam cu mana si a iesit bine...(normal am micsorat cantitatile la mai putin de jumatate ca sa nu dea pe dinafara...

deci daca gasiti o reteta de cozonac pentru diabetici care se framanta cu mana o puteti face si la masina de paine...respectand insa cat de cat ordinea produselor(pentru masina de paine)

am sa-i zic ninei(Anina-n) sa intre pe-aici fiindca stiu ca sotul ninei face o reteta de colac secuiesc din coca de cozonac si parca a zis ca mananca si cristinuca fetitza ei care are si ea diabet....

numai bine si spor la treaba

[pup]

 

 

monica

mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana]

Prajituri si papa bun

Papa de Post

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar vroiam sa deschid si eu un subiect pe aceasta tema dar nu pt diabetici sau daca tr chiar deschid daca nu imi raspunde nimeni .Eu nu am facut niciodata cozonac ,deci nu stiu cat ,ce se pune si in ce ordine .Asca ca daca stie cineva sau daca a mai facut cozonac cu masina de facut paine ,rog sa-mi dea si mie reteta pt 1 kg de cozonac .

Ardeiash ,cu fructoza ai incercat ?Sau diabeticii nu au voie de fructoza?Vezi la produsele dietetice cu ce sunt indulcite produsele ca poate e pe acolo un secret pe prospect .

 

In fiecare zi trebuie sa ne hidratam cu apa

poze cu Zanul meu http://pg.photos.yahoo.com/ph/clau2toma/album?.dir=/4f18re2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...