Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum reactioneaza sotul cand este gelos


Recommended Posts

La mine ma exaspera lipsa lui de gelozie. Pur si simplu era asa de sigur pe mine si avea atata incredere ca nu se stresa cu nimik. Dar cand mi-am schimbat locul de munca si am inceput sa am numai colegi tineri, necasatoriti, a aparut si gelozia, care chiar a ajuns exagerata! Acum s-a mai obisnuit si s-a linistit, dar aveam destule zile cand ma suna sa ma streseze cu intrebari despre "baietzi". [baietel] 15+ http://pg.photos.yahoo.com/ph/brazuca22/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

a, eu am considerat ca al meu are un stil inedit de a contracara orice observatie ii fac: "De ce, cautzi nod in papura pentru ca ti-ai gasit pe altcineva?" Din pacate... nu e doar pretext, e real, el chiar crede ca dak nu-l tin pe piedestal tot timpul, si-l sterg din cind in cind de praf, inseamna ca nu mai e el "minunatul", e altcineva. "Altcineva"-ul miraculos nu e bine identificat, e asha o entitate obscura. Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sincer voi Femeile in general Sunteti ciudate.(nu in sensul rau neaparat:)).Cand Un barbat nu va arata ca e gelos Spune-ti ca e neinteresat de voi.Cand e spuneti ca E exagerat.Gelozia de ce se naste? O data ca iubesti,Cred. si a 2 oare pentru ca exista un motiv. Poate ca exista si un punct 3 - Accela ca Nu exista incredere deplina. Sincer am trecut prin asta.Eram gelos la inceput.Dupa cand am inceput sa locuim impreuna gelozia a disparut dar nu deloc.incepuse sa imi castige increderea. ideea e ca Chiar si atunci ..Daca nu iti pui anumite probleme ai sansa sa ajungi ca mine.Ai sansa sa ii dai sansa sa faca ce vrea..uneori e bine alteori nu.Asta pentru ca credeam in ea. Deci concluzia mea e ca niciodata Increderea intre 1 cuplu nu va fi deplina oricat ati Vrea asta.Asa ca prin gelozie eu ca si barbat ,poate ca si alti ce vrem de fapt? Sa fim siguri ca Nu ne inselati. poate cam asta vreti si voi [8D] Momentul in care ajungi la o concluzie este exact momentul in care incetezi sa mai gandesti problema
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu imi iubesc foarte mult sotul si el pe mine,dar sunt atatea cazuri cand un sot il inseala pe celalalt incat si-a piedut increderea in tot.asa este el,cred ca toata viata am sa-i dau explicatii la lucruri pe care4 nu le fac dar asta e.nu va spun ca acum ma duc la dentist acesta fiind mai tanar si pe care el il cunoaste si bineinteles ca spune ca il plac pe acest om.asta este sotul meu ,dar eu il iubesc asa cum e cum zicea alex poate ca daca n-ar fi fost gelos as fii crezut ca nu ma iubeste.are destule calitati care compeseaza gelozia. calinv
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...