Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy (100)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 306
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mneata la toate, uite ce descoperire interesanta a facut pufy, chiar ma bucur. pentru ca sunt una dintre cele care a votat ceva timp subiectul cu "mediocru", as vrea sa va dau si explicatia, chiar daca unele dintre voi nu vor crede, insa va asigur ca este adevarat. asa cum va spuneam cand am scris prima data pe topicul vostru, va citeam de mult, pe Cami o stiam de la canadeze si imi placea mult de ea, plus restul fetelor care, impreuna, pareau ca se stiu de o viata. cu toate astea, uneori au fost momente cand pur si simplu nu-mi dadeam seama de ce va purtati asa, aruncati uneori cu vorbe grele si faceati misto de anumite persoane. votarea mea a inceput prima data cand ati facut-o pe mathilda practic sa plece de pe subiect in cateva minute, fara sa-i dati absolut nici un moment timp sa o cunoasteti, sa va cunoasca mai bine. apoi a venit momentul cand au fost discutiile de pe forum, cu crearea acelui forum unde au plecat multe fete de pe DC.nici nu vreau sa-mi aduc aminte cate glume ati facut pe seama asta, pe seama discutiei de la ZZ cu Alysa.cand a picat prima data forumul cel nou a fost ceva din nou zi de glume si jigniri pentru cele care au plecat, cele care citesc pe la colturi si mai ales cele care si-au inchis contul aici si "saracele de ele" nu mai au ce citi. exemplele sunt mai multe, insa pentru mine astea au fost cele mai vizibile. cand s-a inceput votarea cu mediocru a subiectului incepeati sa va enervati si sa faceti misto de cele care va votau, au fost facute in fel si chip. din doua motive am votat la vremea respectiva : 1 -pentru cele spuse mai sus, iar 2 - "mai si nu fiti rele.dupa mine unele au votat mediocru ca sa se amuze. probabil le place sa ne vada agitandu-ne " exact ce a zis Cami. la un moment dat m-am decis sa intru pe topic, fara sa-mi fie rusine de ceva, pentru ca in fond votarea eu o consider ca fiind pe subiect si nu pentru persoanele care scriu la subiect. va rog sa nu luati acest mesaj ca o scuza, nu am de ce sa-mi cer scuze, insa nu vreau sa credeti ca am ceva de ascuns. indiferent de ce se va intampla de acum incolo, eu oricum voi citi in continuare, pentru ca asa cum am mai spus, imi place foarte mult atmosfera pe care o creati zi de zi pe acest topic. numai bine. bebitzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gagici am trecut si eu prin toate cele 60 de cap. de cand sunt stelutele in vigoare. Concluzia: tot timpul aceasta "sunt mamica" a votat mediocru inca de la inceput.Chiar si atunci cand scria la noi[alcool] Asta e dusa rau de tot saracuta. Daca ma citesti fetitza nu pot sa-ti spun decat ca am un sentiment de mila vis-a-vis de tine dar te inteleg perfect avand in vedere viata ta extra DC(intelegi tu).Consulta un psiho. gagica ca e naspa! Flavia,oooooo iubirea vietii mele[alcool] asta ne vota tot asa chiar de cand era printre noi.Vai de steaua ei! la cat am cunoscut-o sunt sigura ca si-a mancat ani buni din viata rozandu-si unghiile[:D] mihaela amalia,eu intrebam de ea si ma dadeam de ceasul mortii si ea ne vota naspa luna 27, si asta voteaza de la inceputul sub. mediocru.Tu ce pana mea ai avut mai distinsa? pareai o fata cu capul pe umeri zau asa[bang] Daca nu ne placeai puteai sa spui pe fatza.Dragoste cu sila nu se poate. laura R,asta cine e? draguta fata.nu a scris niciodata la noi insa avea grija sa ne voteze de fiecare data.Treburi,copii pe acasa nu ai mai dragutza? gegea,adinell,varza totala.[bang] si restul: zina23,ralucames,narcisa,andali,andriesdaniela,cristinaC,ileana 2000 nu sunt importante... topul prostiei il atinge cele 3 de la rasarit: Flavia ,luna27,adinell [vom] bebitzu ne vota atunci cand nu scria la noi.Nu vreau sa iau apararea la nimeni dar cel putin asa am remarcat eu.Poate nu-i placea fetei subiectul dar intre timp ne-a indragit si ni s-a apropiat.La fel si Emily.Am dreptate gagici? cam asta-i...[zid] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma scuzi ,dar Mathilda nu a venit la noi ca sa ramana. a venit sa ne arunce in fata cate studii si ce joburi importante are.si efectiv nu intelegea cum de stam noi acasa fara sa ne plictisim.[alcool] asa ca si-a meritat-o. si misto am facut de cine merita. si facem in continuare de cine ne calca pe coada. de acum tre' sa schimbam titlul subiectului: casnicutze sexy,mistocare si rele![roker] ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bey cami, tot ce ai scris e un maaaare adevar [cool] chiar nu aveam despre ce sa aberam azi, noroc cu descoperirea facuta de pufy. pufy nota 10 pt bomba de azi [pup] doina trimis PM [pup] cica vine colegu' si ne scoate la o pizza. e mindru rau, iese cu 2 gagici la resta[il] [copil][url="http://www.tickercentral.com/view/64zu/3.png"]alexa [/url]
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bebitzu,am scris simultan.[:D] asta e bine pt. ca in felul asta fetele isi dau seama ca nu am vorbit amandoua si nu am pus nimic la cale. Am ghicit bine de ce ai votat mediocru nu?[:D] ma bucur ca ai avut "puterea" sa ne dai o explicatie.Ai 5 stelute de la mine. [pup] Esti binevenita oricand pe subiect. Dealtfel tu faci parte din "familia" sexoaselor nu?[pk] Eu nu-mi aduc aminte decat de faza cu Mathilda atat.De restul nu stiu.Atunci cand ne-am luat de ea am facut-o in gluma toate,sa ne amuzam,sa ne distram dar situatia a alunecat pe o panta gresita[:D] Nici ea nu a fost atat de convingatoare cu noi asa ca am lasat-o balta si nu a ramas pt. noi decat un subiect de ras[alcool] In rest suntem fete bune nu? Olga,[flo] tu ai crescut in ochii sexoaselor de un bilion de ori. pe cand nu scriai aici(atunci cand ai facut tu pauza)[:D] primeam mesaje(pt ca stiau ca noi 2 vorbim) in care cateva dintre sexoase credeau ca si tu faci parte dintre cele care voteaza aiurea.Le-am rugat sa aibe incredere in mine ca nu ma insel vis-a-vis de tine si le-am spus ca esti o fata super buna si cu un suflet super mare.Uite ca le-ai demonstrat tu singurica.BRAVO.[pup] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"ma scuzi ,dar Mathilda nu a venit la noi ca sa ramana. a venit sa ne arunce in fata cate studii si ce joburi importante are.si efectiv nu intelegea cum de stam noi acasa fara sa ne plictisim. asa ca si-a meritat-o. si misto am facut de cine merita. si facem in continuare de cine ne calca pe coada." Dana, principiul dupa care ma ghidez eu in viata este acela de a accepta oamenii asa cum sunt ei, cu bune si rele, cel putin la inceput pana ii cunosti/te cunosc. mathilda nu a fost singura care a zis de statul acasa ca fiind plictisitor, chiar si acum cateva zile parca cineva si-a dat cu parerea si incepuse o mica scanteie de discutie, stinsa rapid insa. nu stiu, poate felul meu de a fi este altul, nu-mi plac deloc jignirile gratuite, asta nu inseamna ca toata lumea trebuie sa fie ca mine. uite, ceva de genul "acu' sa le vedem daca mai au curajul sa ne voteze, sau sunt de o nesimtire crunta si nu la pasa" eu nu o sa inteleg in veci si pace, asa sunt eu, asta nu inseamna ca este ceva rau in asta, eu o iau ca o parere personala si gata. bebitzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...