Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy (100)


Recommended Posts

[canada][EU] [disco] [:-)))][:-)))][:-)))] facem ce facem si gasim noi subiect de prima pagina [:-)))] bebitzu,[flo] zi datele de nastere sa te punem pe lista ca esti de a noastra[pup] hai cap. nou care bagati? banana,sari sau care sunteti libere acum. eu am facut pe detectivul.acum am ceva telefoane de dat. revin. pup "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 306
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by bebitzu apoi a venit momentul cand au fost discutiile de pe forum, cu crearea acelui forum unde au plecat multe fete de pe DC.nici nu vreau sa-mi aduc aminte cate glume ati facut pe seama asta, pe seama discutiei de la ZZ cu Alysa.cand a picat prima data forumul cel nou a fost ceva din nou zi de glume si jigniri pentru cele care au plecat, cele care citesc pe la colturi si mai ales cele care si-au inchis contul aici si "saracele de ele" nu mai au ce citi.
Bebitzu,in acea perioada a forfotit forumul.Nu sunt sigura pentru ca n-am urmarit,dar cred ca pe toate subiectele s-au facut remarci referitor la asta.Le-ai votat pe toate? Dintre toti membrii numai noi am fost cele mai rele? [alcool] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca ai inteles! Matilda nu vroia sa faca parte dintre noi. vroia doar sa ne studieze ca pe un fenomen.intelegi? si nu regret ca am facut bascalie de ea si de nimeni.cand e cazul facem. ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe bune bebitzu, io asta cred, sunt nesimtite si mai ales frustrate rau de tot. sa arunci un mediocru, sa urmaresti din umbra un subiect fara sa zici nik niciodata e de neinteles pt mine[bang] recunosc si eu am dat mediocru, dar numai asa din razbunare pt "d-na" flavia[alcool] olga ***** pt tine de la mine [pup] sanatate multa! [copil][url="http://www.tickercentral.com/view/64zu/3.png"]alexa [/url]
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ange
gaby,[:-)))][:-)))] a dat frica in voi? [:-)))][:-)))] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
nope....eu ma stiu "curata", dar cine stie????cine si ce a descoperit despre mine????[bang][alcool][:D] cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma bucur de un singur lucru. Sunt convinsa ca dupa schimbul de replici cu Cami si banana erati cam 80% convinse ca va frec pe la spate. Acum s-a vazut ce si cum si ma bucur ca sunt"reabilitata" [:D] Ma fetelor eu cand am ceva cu un om ii spun in fatza, direct, verde, insuportabil de sincer. Daca va consideram mediocre va spuneam printr-un mesaj nu votam mediocru. Cum spuneam in mesajele mele din timpul "razboiului" (razboi in capul nostru sec ca ne-am certat de la nimic- de la o inimioara [:D])ma consider un om cu coloana vertebrala tzapana. Mathilda nu a zis vreau sa fac parte din grupul vostru ci "cum naiba nu va plictisiti voi sa stai acasa si sa fiti casnice" Asa ca Bebitzu un pic nu ai dreptate. reciteste ce a scris.... Si eu acum sunt mamica muncitoare dar nici o secunda nu ma simt superioara asa cum se simte ea si sunt convinsa ca nimeni aici nu se plictiseste. Totusi m-a surprins placut ca nu e parsiva. E doal lipsita de tact. Poate are un suflet bun, cine stie? Oricum nota 10 pt ea ca nu e obsedata destul sa dea voturi medicre la rand. Olga When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...