Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy (100)


Recommended Posts

hai sa facem o petitie s ao chemam inapoi la noi pe mathilda [:-)))][:-)))][:-)))] olga,foarte rau ai facut ca nu ne-ai frecat pe la spate ca mie una-mi place.[sex] [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] bey terminati ca pocnesc de ras de azi dimineata. sunt si cu agenta la telefon... "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 306
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Olga,esti o fata super![pup] Gaby,esti curata ,mai![pup] si oricum eu astazi m-am distrat pe cinste . ma doare la bascheti ca suntem votate cu mediocru( nu putem fi toti genii[:D]),dar a fost super fun sa descoperim cine ne vota. ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by bebitzu
Miha, chiar daca o sa ma crezi sau nu, sunt doua subiecte de pe acest forum pe care le urmaresc si la care mai scriu - aici si la canadeze. bebitzu
Te cred,te cred [8D]...Asta se si poate verifica la o adica,nu? [;)] Ce nu inteleg e de ce stateai in umbra? Si ce te-a facut sa-ti schimbi parerea despre noi? Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari. Mey sexoase...vine omu' acasa si zis hai sa dau o pupare la fete intai.Si cand colo [wow] Pufy bravo tie ca ne luminasi.Ca io recunosc ca ma calca pe nervi votul asta din umbra...De-aia nici nu prea am mai votat in ultimul timp.Da acu-s linistita ca am aflat in sfarsit. Si m-am dus si eu vreo 20 de pagini si am vazut de-a lungul timpului cine ne-a votat.Si am o durere: cine-i frate sunt_mamica asta ca ne-a votat constant si cu incrancenare cu mediocru.Tin minte ca odata am deschis capitol nou si nici nu terminasem bine ca aparuse votul...[bang] In fine...acu sunt total linistita si multumita. Io am o vorba:Decat sa ma musti de c-r mai bine musca-ma de obraz ca tot simt! Asa ca ar fi frumos cine are ceva impotruva ori sa vina sa o spuna ori sa nu mai intre in pana mea pe topic.Offf...ca m-a luat valul si iar m-am enervat... Cine deschide sub la generale ca pun pariu ca un mare procent nu stiu chestia cu stelutzele.[:D]Sa vedeti atunci ce iese [:D].Ce rea sunt!!! Aaaa si Simply cine-i frate pana la urma?Flavia?Ca tot nu m-am lamurit...[hot] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...