Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oare mai merita?


Recommended Posts

Alex - am vazut ca problema ta de acum e legata de neincrederea ce o ai in ea. Asta se castiga in timp. Este si normal s-o fi pierdut acum. Daca si ea vrea (asa am inteles din alte topicuri unde ai postat), esti in cazul fericit. O iubesti, o doresti, ea e dispusa acum sa mergeti impreuna in viata, deci nu te mai poticni de nimicuri care pot sa se rezolve pe parcurs. Clarificati acum cate se pot clarifica si pregatiti-va de aparitia unei minuni in viata voastra. O sa va schimbe mult viata, sper eu in bine. Adina + [copil]Olivia Karla 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 97
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

logic. dar sincer din punctul meu de vedere partea cu increderea e ciudata. fara sa o cunosc mi-a luat mai bine de 1 an sa fiu convins ca pot avea incredere in ea.. si la 1 an dupa POC. o palma:).Din cate vb cu mine parerea mea ca e Extrem de confuza si habar nu are ce vrea. Nu stiu daca pot lamuri lucrurile astea cu ea. pot poate sa o fac sa inteleaga ca .da ne putem desprtii in conditii Frumoase daca lucrurile nu vor merge.. in nici un caz la ce sa ajuns.Minciuna si inselaciune.Sincer 2 lucruri care nu le suport la o persoana.de mintit cu nu poate avea copii sa zic ca nu am considerat-o o minciuna.pentru ca pe atunci eu nu imi doream ..iar ea poate incercase de prea multe ori fara rezultat si in conluzie asa credea.dar cand sa ajuns aici deja.. lucrurile se skimba.Stiti acum mie frica ca eu o sa fiu ala rece pentru ca imi va fi frica sa o las sa imi intre inapoi in suflet ca inainte. in fine toata treaba mi se pare o harababura:)Sincer cred ca pana la urma o sa incep sa racesc eu relatia cu ea daca o sa vad ca nu merge.zic usor pentru ca totusi vreau sa am si eu contributia la acel copil .o sa incerc mai mult o relatie cum zicea cineva de "convenientza" pentru ca nu sunt casatorit.acum cred ca sunt eu ala confuz.habar nu am ce mai simnt pentru ea.cat desppre a demonstra cine e vinovat ..mar ajuta mult. In sensul ca Nu as vrea sa repet acceleasi greseli de 2 ori.poate ei i se parea ca nu ii ofer dastule flori. poate altceva. eu unul as vrea sa stiu acele motive care au dus pana aici. Voi spuneti ca o femeie care are copil incepe sa gandeasca altfel si de obicei sa ramana langa tatal copilului daca acesta nu greseste cu ceva rau.Eu inca nu imi vad greseala iar Ea incalca regula asta.deci pot sa [bang]?:D Momentul in care ajungi la o concluzie este exact momentul in care incetezi sa mai gandesti problema
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
Alesssia, GAAAAATAAAAAAAAAA! Acum, ca vad ca numai faci abuz de sssssssss si de litere multe, majuscule si alte semne de punctuatie, te-ai apucat de dezgropat "mortii" (adica subiectele de mult apuse). Pai ce faci fata? Parca ai fi un copil in magazinul de dulciuri, fara nici un fel de control, dai cu tasta "enter" si "send" in nestire, ca poate-poate te ia si pe tine in considerare cineva...[bang][bang] Ai reusit! Te astamperi? Promiti sa fii cuminte? [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...