Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oare mai merita?


Recommended Posts

si ce ma irita cel mai tare, nu este alex777 sau altii ca el, ci atitudinea femeilor care se dovedesc niste scorpii exigente cand e vorba de alte femei si niste mielusei gata sa fie umiliti, cand e vb de o teore emisa de orice pulifici de mascul, care a spermat in stanga si in dreapta, fara prezervativ, ca deh..nu simte nimic cu el. va intreb pe voi, sincer dragele mele, cate dintre voi nu ati riscat,macar o data, aplicand metoda coitului intrerup, cu barbatul care cica va era partener de viata, pentru ca el Nu voia cu prez, voi Nu luati AC dintr-un motiv sau altul? dar sincer...si cate dintre voi nu ati plecat de la mama de acasa, burdusie de teoria anti-avort si protectie!!! _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 97
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

"va intreb pe voi, sincer dragele mele, cate dintre voi nu ati riscat,macar o data, aplicand metoda coitului intrerup, cu barbatul care cica va era partener de viata, pentru ca el Nu voia cu prez, voi Nu luati AC dintr-un motiv sau altul? dar sincer.." Uite iti raspund eu: eu am riscat si am regretat. Si nu o sa mi-o iert niciodata. El (fostul prieten) nu a avut niciodata remuscari. Si nu e vorba ca nu m-a instruit mama, ci e vorba de inconstienta mea de fata tanara si care visa la cai verzi pe pereti. Si voi trai mereu cu vinovatia mea. Elle_seb May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care! http://pg.photos.yahoo.com/ph/laura_bucharestlife/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

revin cu niste lucruri care nu sau inteles. Copilul e al meu. nu al celuilalt .2 la mana Iam explicat ca imi doresc si eu copilul asta ,nu a venit cum ma asteptam speram sa fie mai tarziu dar sa intamplat si de data asta Credeam ca pot Incerca .. nu stiu daca mi-ar fi iesit dar eram dispus sa am acest copil cu ea. Pe plan sexual nu am avut probleme cat despre planul emotional Nu stiu ce inseamna exact pentru voi Dar eu cred ca ii aratam din tot sufletul ca O Iubesc.Iam spus ca vreau sa ne casatorim si ma intrebat De ce acum?E clar ca ma-m simtit vinovat pentru ca ar fi fost o idee sa o fac mai demult dar.. Pana acum nu Aveam nici cea mai mica ideee ca o pot pierde Sa skimbat total in 2 saptamani .2 saptamani in care am plans 1 pentru celalalt Ultimul mesaj care mi la trimis azi in mail suna asa : "stiu ca o sa ti se para absurd ceaia ce zic dar tu esti singurul pe care l-am iubit cu adevarat, singurul care a reusit sa ma faca sa ma simt iubita, singurul cu care am simtit ce este dragostea cu adevarat, singurul cu care am vrut sa raman toata viata, singurul cu care mi-am dorit un copil pe care sa il cresc alaturi de el. Imi pare rau ca nu ma-m dus la doctor mai devreme Imi era frica ca o sa imi zica ca nu e." O iubesc dar stiu sigur ca ma inselat Si ma inseala adica azi era cu respectivul .. tot azi am primit si mailul asta. Sincer Disper pentru ca Cuvintele care le zice in situatia asta sunt mai rele decat Acelea in care mi-ar zice Dute draq esti praf Nu te mai iubesc. cand am intrebat daca mai merita.. mam referit la faptul ca Merita sa te zbati pentru un copil si pentru persoana care o iubesti ..Chiar daca ce vrea ea e confuz si in acelasi timp Te-a mai si inselat Eu am fost invatat asa : Orice problema ai avea In viata Iarta Macar o data! acum sincer Nu mai stiu nimic. intradevar am 22 de ani. Pot oricand sa imi gasesc alta ,>Ideea e ca alaturi de ea Am trecut Prin multe BUNE .M-am simtit si ma simnt bine cand e langa mine. Nu pot sa imi aduc aminte sa ma fi certat vrodata cu ea .pana acum, Ce pot sa va zic Inainte de ea Eram Pustanul de cartier.Droguri ,batai de strada,Scandaluri,Baute Tot ce se putea face. M-a skimbat fara sa imi dau seama Poate in bine inca nu stiu Ideea E ca imi Place Cum Am ajuns de cand sunt cu ea. Momentul in care ajungi la o concluzie este exact momentul in care incetezi sa mai gandesti problema
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
va intreb pe voi, sincer dragele mele, cate dintre voi nu ati riscat,macar o data, aplicand metoda coitului intrerup, cu barbatul care cica va era partener de viata, pentru ca el Nu voia cu prez, voi Nu luati AC dintr-un motiv sau altul? dar sincer...si cate dintre voi nu ati plecat de la mama de acasa, burdusie de teoria anti-avort si protectie!!!
Asta mi se pare ceva de genul:femeia sacrificata pe altarul barbatului. Nu stiu cate sunt situatiile in care sa se poata intampla asa ceva si sa nu isi fi dorit si ea....altfel se numeste viol. Ca isi doreste pentru ca e prea indragostit de el, sau pentru ca nu se gandeste pe moment la consecinte, sau pentru ca asa simte ea nevoia atunci, dar isi doreste acest lucru..sau il doreste pe el. Deci nu e 'masculul' unicul vinovat si femeia nu asta din sacrificiu. Pentru mine nu exista "el nu vrea". Daca nu vrea, totusi nu ma obliga nimeni sa o fac daca nu vreau nici eu. Iar pana acum nu am intalnit barbatul care sa spuna "nu vreau sa folosesc prezervativ,dar e musai sa facem sex!" - si precizez ca asta in conditiile in care iau anticonceptionale si ei stiau acest lucru.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merita, sigur ca merita!! Pe fostul prieten ea l-a parasit fiindca era un bou si nu o iubea destul, pe tine te-a inselat si te-a dus de nas fiindca tu esti un egoist si un insensibil si un magar care nu a intuit ca_capacitatea ei de a iubi e mult prea mare pentru a se limita la un singur barbat, copilul il face fiindca, nu-i asa, toate femeile fac copii si trebuie sa se inscrie si ea pe lista chiar daca are 2 relatii concomitent si nu se poate decide cu cine vrea sa ramana... Sigur ca merita! Daca nu-l poti elimina cumva pe celalalt de pe tablou (accident inscenat, verde de Paris etc.), faceti un ménage à trois si il puneti eventual pe copil sa va filmeze si pe tine si pe celalalt in timp ce ii "produceti orgasme" fetii cu "cuculetzele" voastre. Alex, m-am referit doar la cazul tau concret. Caci in rest, sunt de acord cu celelalte fete ca majoritatea barbatilor sunt niste labutze triste, cu ego mare si caracter mic. Dar asta nu face obiectul dezbaterii de fata. Portugalia 2006: http://family.webshots.com/album/557164596AdFMgt Eu si sufletul meu pereche: http://family.webshots.com/album/557167184hBwWJt
_______________________ Pentru a-ti cuceri libertatea nu trebuie sa ajungi in America, e suficient sa pleci din Spania. Felicia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by babyblue
si ce ma irita cel mai tare, nu este alex777 sau altii ca el, ci atitudinea femeilor care se dovedesc niste scorpii exigente cand e vorba de alte femei si niste mielusei gata sa fie umiliti, cand e vb de o teore emisa de orice pulifici de mascul, care a spermat in stanga si in dreapta, fara prezervativ, ca deh..nu simte nimic cu el.
Perfect de acord cu tine! [cool] Intotdeauna am spus ca o femeie este de 10 ori mai afurisita decat 5 barbati la un loc cand vine vremea sa judece o alta femeie. ============ How wrong it is for a woman to expect the man to build the world she wants, rather than to create it herself.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elle , sunt mama de baiat este adevarat , dar niciodata nu o sa dau inapoi nici eu nici fiul meu , am vorbit deja despre tot ce este in cer si pe pamint si sunt dispusa sa ii cresc si copii daca el nu v-a ramine cu partenera respectiva, sunt sange din sangele meu asa ca nu pot sa spun nu. Desi poate sunt dura uneori, atunci cand un bebic apare in viatza ca a fost dorit sau nu , nu are nici o vina asa incat noi ca adulti trebuie sa il protejam, iar daca copii nostri sunt iresponsabili si dau inapoi la faza asta datoria noastra mama de fata sau de baiat nu conteaza este sa avem grija de aceea fiintza mica.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca tot vorbiti de prezervative .. Prima data nu am folosit pentru ca am crezut ca Intradevar nu poate avea.Si 2 nici ea nu vroia. Dupa avort A inceput sa ia anticeptionale care dupa cum se vede au mers de mai bine nu lua. 3 la mana tipul cu care e are 19 ani. MissParker poate ca ai dreptate barbatii in sinea lor sunt egoisti. Dar acum te intreb Ea cum e? 2 ani imi zice ca isi doreste un copil cu mine si acum cand il facem ma inseala cu altul si imi zice ca il va creste singura. Deci nu doar noi suntem cei misogini si egoisti.Uneori e bine sa privesti si Oglinda. Momentul in care ajungi la o concluzie este exact momentul in care incetezi sa mai gandesti problema
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Initial creeata de alex777
am 22 de ani. si pana in urma cu 2 ani pot sa zic ca am trecut prin multe relatii Niciodata nu mi-a pasat de persoana cu care eram.Eram Eu si doar eu Traiam pentru mine.
Maybe it's payback time... Acum iti dai seama poate prin ce au trecut persoanele de care 'nu ti-a pasat niciodata' si carora poate le-a pasat de tine... Leta [titanic] si un bebe [url="http://community.webshots.com/user/letadeea"]poze 2005[/url] [url="http://community.webshots.com/user/babydeea"]poze 2006[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...