Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oare mai merita?


Recommended Posts

Baby blue , draga , scorpie nu sunt.POt spune insa ca tu ai fi o feminista frustrata , daca tot suntem in "ghiceste cine-i in spatele monitorului". Draga mea , fata aceea are minte. gandeste deci. Daca ii spunea baiatul sa se arunce de pe un bloc sau sa-si stoarca o lamaie in vagin o facea? Ma lasi cu scuzele astea tampe? Vezi Doamne , e vina lui . Deci acum e vina baiatului ca fata l-a inselat , dar in cazul celeilalte fete de pe forum nu e deloc vina ei ca prietenul a inselat-o . Lol . Cred ca tu observi ca deja ignori povestea lui si te montezi aici impotriva stiu eu cui din viata ta . Mi se pare jenant sa spui ca el e vinovat de avort din moment ce fata era insarcinata. Ca nu a dus-o cu forta la doctor. Si da , sunt baliverne "problemele" ei . daca esti sterila si ramai o data e minune. Daca dupa asta faci avort si mai ramai o data deja e minune medicala. Avorturile care pot lasa o femeie sterila sunt cele cu complicatii , draga , nu orice avort. Ca altfel nu ai avea cum sa explici fete de 24 de ani cu 22 de avorturi la activ care au copii dupa. Zicea cineva ca fata aia e matura......nu zau , deci in asta sta maturitatea , in minciuni , facut sex si sarcini in stanga si in dreapta , spunand azi ca e copilul lui x , maine al lui y si poimaine a lui Zidane? Blue , mai controloeaza-te. Nu bate nimeni pe spate baiatul decat pt. ca nu e vina lui . Nu stiu de ce ar fi el de vina ca prietena si-o trage cu altii si ramane si insarcinata , cand ii spune azi ca e copilul lui si maine al altuia , cand o data e intr-un pat o data in altul.Ooooooo , da , eu sunt o scorpie afurisita. Scrie despre povestea lui , nu despre alta de care ai auzit tu .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 97
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

XIO, dc ma refer si la alte cazuri e pt ca am vazut destule cat sa fac o statistica despre barbatii care ajung la avorturi cu partenerele lor. pur si simplu am facut studiu de caz si am remarcat trasaturi comune in bietii oropsiti care ajung cam cu toate iubitele lor la 1-2 avorturi, iar altii cu niciuna, niciodata. Ce coincidente dom'le. Baietii de calitate, educati si care au in ei o daruire nativa si omenie, culmea, NU au ghinionul sa-si lase iubitele gravide, sau dc au, culmea, au si responsabilitate. Nu ajung in situatia lui Alex de mai sus. Micii pulifici, toti bietii sunt niste inselati si tradati de niste "nenorocite" si "tafe" pseudo-sterpe. Culmea, lor li se intampla mai mereu. Toti tipii care mi-au dus amicele la avort si sa zic ca au fost vreo 5 fete pe care le cunosc, au fost niste egoisti si cu niste caractere infecte demonsrate in timp si ce mai vrei tu. Toti tipii super pe care ii cunosc, niciodata nu au ajuns la situatii din asta cu iubitele lor. Oare depinde numai de femeie? _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inca ceva: in 6 ani de zile nu am facut decat sex cu prezervativ si protejata de anticonceptionale. Nu am facut vreodata coitus interuptus , am luat pilula de a doua zi imediat cand am crezut ca a fost un accident. Nu am plecat de la mama de acasa , inca stau cu ea si din bun simt si curiozitate mi-am cumparat carti despre sexualitate si anatomie , am invatat absolut tot ce era necesar de acolo. Am trecut printr-o perioada cand sufeream din dragoste , am fost cateva zile cu altul cu care NU m-am aruncat in pat din simplul motiv ca GANDESC. Si stii...nu vreau sa te dezamagesc , dar cand faci sex cu cineva neprotejata doar pt. ca "asa vrea el " te incadrezi in categoria "fraierime". O faci doar pt. ca esti excitata , nu ca ala ar fi un porc. Pt ca nu gandesti , nu doar pt. ca aa e un porc. Daca prietenul imi spune sa sar eu nu intreb "cat de sus" , iar ceea ce fac , fac pe responasabilitatea mea , ca de aia mi-a dat DUmnezeu minte sa o folosesc , nu sa fac ce-mi zic altii si dupa sa arat cu degetul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alex mami, tu o vrei pe ea pt ca iti convine...tu singur spui ca iti place cum ai ajuns fiind cu ea, ca te simteai bine TU cu ea. din punctul meu de vedere o consumi, esti un egoist. de ea nu zici nimic, pentru ca habar nu ai efectiv dc ea era sau nu, cu adevarat, fericita cu tine. ea ce a ajuns de cand e cu tine? sa faca avort...sa ramana iar gravida si sa o ia razna prin alti cocosei. o fi si vina ei, ca e chestiune de alegere, dar de bine ce i-a fost cu tine si-a pierdut toate reperele (dc le avea, evident) si face ce face. dc ai ajuns cu ea unde ai ajuns, e pentru ca ai fost egoist, fraier si orb. iar prostia se plateste, ca sa nu mai zic egosimul. dc erai un pic mai atent, realmente la nevoile ei, manuiai situatia muuult mai bine, astfel incat macar ea nu avea ce sa-ti reproseze. si nu ati fi ajuns la mizeriile astea. _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby blue , daca tipele pe care le cunosti tu erau marionete nici nu ma mir. Nu stiu de ce ai tu impresia ca un barbat este vinovat de lipsa de responsabilitate si discernamant a unei femei. Ca daca eu vreau sa fac sex protejat si eu nu , ma abtin si nu fac nimic , nu ma atunc in pat din labilitati psihice , complexe , excitatie suprema sau mai stiu eu ce . Ah , si faptul ca ii faci pe 3/4 din barbati "puliflici" sau cum le spui arata doar ....reciproca misoginismului , deci nu prea e diferenta intre gandirea ta si a barbatilor care spun ca toate femeile sunt curve. POate reflectezi si la asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai XIO, pe mine nu ma intereseaza ce faci tu. dc faci asa bravo tie! dc ar fi toate ca tine, nu ar mai exista avorturi, dar nu sunt toate asa si nici barbati atat de ok. eu nu vb de tine sau de mine aici....si nu pe tine te atac eu, cel mult anumite idei prea exigente pe care le ai despre femei....prea radicale, precum si tendinta de a disculpa prea mult barbatii. _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

XIO, fetele pe care le cunosc eu nu sunt deloc marionete. si dc tu crezi ca toate femeile care ajung sa avorteze sunt marionete proaste si fraiere, inseamna ca esti mai rau ca mine, care zic ca multi barbati sunt niste pulifici. _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca nimeni nu intelege nimic. E cu ala si imi spune ca nu il iubeste.tot mie imi zice ca ma iubeste .. Incep Sa cred Ca ce am vazut in ea 2 ani era doar pe jumatate adevarat.Si nu ma mai fa egoiest .Am zis Nu primului copil pentru Ca Sincer NU Vroiam un copil cu o persoana pe care nu o cunosc. Tu stai si te gandesti un pic Daca il faceam acum 1 an jumatate .. si Povestea continua cu acceasi urmare.. Acum ce faceam? Ne omoram pe copilul ala? ne desparteam? ce faceam? Momentul in care ajungi la o concluzie este exact momentul in care incetezi sa mai gandesti problema
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex imi pare rau ca esti luat la trei pazeste. Adevarul e ca ea e gravida si in bratele altuia. Daca erai tu vinovat erai tu in bratele alteia. Absurd e ca iti transmite din bratele lui mesaje de iubire vesnica. Nu le da atentie. Situatia e ridicola, problemele nu se rezolva in felul asta. Nu stie ce vrea. Normal ca nu ai cerut-o in casatorie pina acum, ai doar 22 de ani. Nu vad de ce ti-ar arunca asta in fata. De fapt nu cersesti lucrurile astea... Daca era satula de relatia voastra trebuia s-o incheie. Eu zic ca tu esti un bun, cine ar mai si sta de vorba cu ea in conditiile astea? Si sa nu mai dam exemplele astea ca judec astfel pentru ca e femeie etc. Nu are nici o legatura, daca situatia se prezenta invers acelasi sfat i l-as fi dat si ei. Am si eu dubii despre femeia care nu poate face copii si ramine gravida chiar si cind foloseste anticonceptionale. The best thing you can do for your children is to love your wife.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca depinde si de femeie babyblue, in cazul prietenei lui alex care era pe anticonceptionale cica ,exista doua posibilitati ori minte,ori minte si cum bine reiese ca e cam mincinoasa tipa !!!!!Sansele sa rami insarcinata cand esti pe anticonceptionale sunt cam minime ,(exista si posibilitatea dar foarte mica) iar ei ii se intimpla numai miracole oricum. Plus ca aici este vorba de niste copii(22 nu e inca prea matur) alex e 100 la suta ca e insarcinata? Ultima data cand baiatul meu s-a certat cu prietena a avut aceasi replica! Ceea ce nu a fost adevarat, s-au impacat normal la scurt timp dar vreau sa spun ca uneori sunt aruncate vorbe aiurea , santaje emotionale si multe altele .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...