Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oare mai merita?


Recommended Posts

Baby blue , chiar tu ai intrebat cine NU a facut sex neprotejat doar pt. ca asa a vrut prietenul Ei bine , ti-am spus ca eu nu am facut . In plus da , mi se pare o dovada de ...sa zicem labilitate desi nu e cuvantul potrivit avortul sau mai stiu eu ce facut doar pt. ca asa vrea el . Daca fata vroia sa pastreze copilul , ca vezi Doamne , cica ea nu poate avea , pai il pastra . Si asta iti spun cu siguranta , ca nu stiu cate femei care se stiau sterile si au ramas insarcinate fac avort doar pt. ca asa le-a zis barbatu' . Cand ai o singura sansa in viata si tu vrei cu adevarat sa reuseeasca , pai nu te intereseaza ce spune unu sau altul. ;) Repet , marionete!! Si eu am o prietena care era cu logodnicul ei de nu stiu cat timp , a ramas insarcinata , el a spusca mai bine avorteaza , a facut avort pt. ca asa a vrut si ea atunci , nu pt. ca asa a vrut el ;) dar na ....tot barbatii sunt porci ca femeile se lasa manipulate. Si normal ca-i tin partea "barbatului" , cand el are dreptate..ar fi culmea sa aleg prostia doar pt. ca avem acelasi sex.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 97
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by alex777 tipul cu care e are 19 ani. MissParker poate ca ai dreptate barbatii in sinea lor sunt egoisti. Dar acum te intreb Ea cum e? 2 ani imi zice ca isi doreste un copil cu mine si acum cand il facem ma inseala cu altul si imi zice ca il va creste singura. Deci nu doar noi suntem cei misogini si egoisti.Uneori e bine sa privesti si Oglinda.
Alex, primul paragraf din postarea mea a fost ironic [bang] Cunosc barbati egoisti si femei egoiste (tine de caracter si nu de sex). Din detaliile date de tine nu reiese neaparat ca tu ai fi mai egoist ca altii (decat asa cum ai precizat si tu: inainte de relatia cu ea), dar reiese in schimb imaturitatea ei. Deci acel "merita, sigur ca merita" al meu a fost ironic... In locul tau as cere dovada de paternitate, daca te-a mintit si cu innoptatul la prietena, si cu telefoanele pe ascuns, si cu pustiul de 19 ani. Of, Doamne, de ce se arunca unele femei cu capul inainte in prapastie si raman gravide inainte de a se asigura ca traiesc intr-o relatie stabila si de viitor? Pai daca asta nu e inconstienta fata de copilul care urmeaza sa se nasca ... ce-o mai fi? Portugalia 2006: http://family.webshots.com/album/557164596AdFMgt Eu si sufletul meu pereche: http://family.webshots.com/album/557167184hBwWJt
_______________________ Pentru a-ti cuceri libertatea nu trebuie sa ajungi in America, e suficient sa pleci din Spania. Felicia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, lemoni, foarte posibil sa fie o minciuna, cine stie....numai ea stie cu adevarat care e faza. oricum, imi e imposibil sa cred ca atunci cand o femeie e gravida cu un tip super, bun la suflet si care o iubeste, NU sta cu el...se agata de altul, sau sta singura, scriind mailuri lacrimogene. si eu in general, NU acuz o femeie care pleaca de langa un barbat, pentru ca in general femeile NU pleaca de langa un barbat, langa care le e bine, MAI ALES, dc sunt gravide cu el. indiferent cum e alex, bun, nebun, imatur, egois, indif dc ea e sau nu gravida cu el...femeia asta NU e implinita langa el. si dc ea e gravida, pe termen lung, tot ea va fi victima, intr=un fel sau altul. _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi dar iar va-ti indepartat mult de la subiect. Femeia asta Ma dispera . Si de ce zic asta Acum 2 ani Nu cred ca as fi stat vrodata sa citesc povestile si parerile altora. Nici acum 2 luni nu cred ca as fi facut-o pentru ca mi se parea O relatie OK sa nu zic mai mult.Nu se plangea de nimic. Facea planuri Ea.eu doar o aproabam o incurajam acum vro 2 saptamani cand a adus vb de copil am primit si mesajul asta: DRACE: pot sa iti zic ceva chiar daca poate te superi ciru ciru: te rog DRACE: daca nu e bebe acum sa sti DRACE: ca tot cu tine am sal fac DRACE: nu stiu cum DRACE: dar DRACE: o sa reusesc Concluzia din ce ziceti voi e Ca oricat ai iubi pe cineva Nu merita sa ai incredere in el nu?Adica daca dupa 2 ani de facut sex cu X si ii zici hai sa nu mai folosim prezervativul.. o scot.. tu o sa zici NU numai facem nimic. In momentul ala parerea mea e ca demostrezi Ca nu ai incredere in el. Cand ea mi-a zis ca nu poate am luat-o pe bune.Cand mi-a zis ca e insarcinata si e aproape de luna a -4 pe atunci am ras.iar dupa am plans pentru ca stiu ca am gresit dar la momentul ala sincer nu stiam ce Simnt pentru ea ,nu stiam ce fel de om e.stiam ca e amuzanta si arata bine.Dupa avortul ala am inceput sa cred ca inteleg ce om e .. repede Sa cred ca stiu .. pentru ca acum pare cu totul altu Oricat de egoist as fi fost .. am ajuns acum la momentul care si la dorit avem un copil De ce continua sa Nu vrea sa ajungem la o intelegere? ii E asa greu? sa Imi zica macar De ce? de ce ala? pentru ca stiu sigur ca nu ii place de el. E absurd .. Am ajuns intrun punct in care .. Ma vad in situatia sa zic viata nu ROZ. o relatie e mai mult O belea. O persoana se chinuie sa iti castige increderea 2 ani si tio sfarma in 2 saptamani. O persoana care stiu ca ma iubeste. Aveti dreptate e confuza. dar ce e asa de greu de inteles Ca vreau sa cresc copilul ala cu ea? Nu vreau sa creasca Singur fara tata. Am vazut mame chinuinduse Si chiar daca pe suprafata totul pare Ok ..in inima copilului ala Lipseste ceva.Eu unul Nu vreau asa ceva pentru copilul meu. Momentul in care ajungi la o concluzie este exact momentul in care incetezi sa mai gandesti problema
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Babyblue esti mult prea inversunata pe babati, intr-o zi o sa iti treaca supararea asta. Eu am ajuns la concluzia ca sunt amandoi niste copii inca, pe care ii sperie hotararile majore, care isi creeaza propriul destin cu ochii inchisi fara sa vada consecintele. Alex, da merita, numai in conditiile in care poti ierta si uita. Eu una n-as putea, nici sa uit avortul facut (daca as fi in locul ei) nici sa uit ca m-a inselat (daca as fi in ocul tau). Pacat ca va jucati totusi cu viata unui pui de om. [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php"]poze[/url] Alina [gravi]11 sapt +Cosmin 30 iulie 2001
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici cred ca ai pus punctul pe I .. De uitat ca ma inselat si ma mintit Imi este greu.. da nu imposibil. Pe cand avortul pe care la facut Prin faptul ca acum are un copil eu zic ca paleste Ar fi contat cu ceva mai mult cu 1 an jumatate in urma? cand stateam amandoi cu parintii? Sincer nu cred 1 an si ceva nu e mult pentru a amana un copil. Cum zice-ti multe un copil e o responsabilitate.Eu unul am vrut sa ne terminam facultatea intai Sa stim ca avem ce oferii copilului asta si financiar si din toate punctele de vedere.Ea nu gandeste asa in momentul de fata consider ca a stat cu mine doar ca sa aibe un copil si sincer. ma simnt folosit. Poate doar din cauza ca am tinut la ea .. trebuia mai Bine sa fiu Porcul ala de care vorbiti si sa ii trag si 2 palme cand am aflat.[neand]. Nu stiu sincer in momentul asta cred ca o sa iau o pauza. Nu o mai caut Nu ii mai raspund la mesaje >Nu mai fac nimic pentru ca poate asa incepe sa se gandeasca altfel.Si cine stie peste ceva timp ...sa o luam de la capat.Ca 2 "copii" ceva mai maturi de data asta. Momentul in care ajungi la o concluzie este exact momentul in care incetezi sa mai gandesti problema
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by dianaintruder
Baby blue, tu crezi ca barbatzii care inshala sau parasesc o fac ca sunt porci?
Imi permit sa raspund eu la intrebarea asta: barbatii care inseala sau parasesc o fac fiindca sunt niste gentlemen-i adevarati si stiu sa se poarte exemplar cu iubitele lor. Numai unele femei, acre si sictirite pe viata, isi inchipuie ca barbatii "e" porci. [zid] ============ How wrong it is for a woman to expect the man to build the world she wants, rather than to create it herself.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...