Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence - cap24


Recommended Posts

adriana doamne ajuta. auzi daca iese treaba ok dai de baut?[alcool] tinem pumnii stransi.bafta iti dau un sfat: vezi ca o sa ai multe piedici si pareri contra , care o sa te descurajeze, dac tu crezi in ceea ce ti-ai propus , cu tupeu inainte.bafta Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Moamaaa...cit am avut de citit...super! Raportez un bb cu febra, azi am patrulat cu el in brate infasurat in cearceaf ud [:(] OTILIA-pai am avut timp de calatorii...am inceput devreme( m-au contaminat ai mei , ca in fiecare vara mergeam 1 luna prin tara cu cortul, iar '87 am ajuns pina la Berlin) am profitat la maxim in studentie de reducera 50%la CFR si am cutreierat plaiurile mioritice, plus Grecia, Ungarie si Serbia, dar apogeul a fost in perioada de dupa facultate si inainte de maritis Acum astept sa creasca bb mare sa o luam iar la picior...Mami nu mi-a zis nimic[:D], dar banuiesc eu ca am cumva niste singe de nomad in mine[:D] Si da...carnavalul(oriunde ar fi el) ma da gata [hippi] ADRIANA-mersi de faza cu Q, si tin pumnii la "afacerile " tale CAMI-spor la "munca"...cred ca nu te plingi totusi de astfel de indeletnicire[:D] BIANCA- imi place listutza...e super..Deci trebuie sa-i iau masina la fiul...parca se vede a fi un Ferrari rosu decapotabil, nu? MIHAELA_SPECHT-ce povestesti despre bb al tau? Cum stati cu dintii? Luca mai are 4 masele, si ma rog sa iasa cit mai rpd MIKIRIKI-Salut Miha...Credeam ca nu mai ajungi si la noi[;)]Noroc cu carnavalul, nu?[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...