Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence - cap24


Recommended Posts

salutare si NOAPTE BUNA adriana sper sa ajung la deschidere, daca nu sigur in zilele urmatoare ioana si nu numai cabinetul va fi foarte aproape de scala, cum urci spre spital pe partea stanga intr-un bloc cu magazinul Pacific ... inca ceva voi avea licenta si pentru transporturi asa ca daca nu aveti carnet inca va astept otilia sanatate multa, sa gasesti cauza supararilor si sa fie una minora [pup] Mihaiela si [comoara][url="http://photos.yahoo.com/ph/ela_dolha/my_photos"]Mihaita[/url] (20 iulie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare, Salajence! Ce mai e nou? Adriana, scuze nu cred ca o sa pot veni la inaugurare. Dar recuperez eu, pe parcurs![:D] Abia am ajuns de la doctor. Azi mi-am facut radiografie de bazin si coloana. Aparent nu se vede nimic. Atunci de unde acea durere? Am sa iau pastilele prescrise sa vad daca cedeaza. Daca nu, Bianca am sa vin la Dr. Neaga. (Am trimitere catre el). Din pacate cu timpul stau prost, am inteles ca e f. complicat sa te programezi la el. Practic ar trebui sa pierd 2 zile: una sa ma programez si una sa merg la consultatie.[:(] Asa ca mai aman. Poate la vara... Oricum m-am linistit . Se pare ca nu e cava f. grav. Va [pup] si va doresc un weekend linistit. Si sanatate maxima. [dual][dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...