Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence - cap24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Helo! eu am stat aseara sa ma uit la emisiunea de dupa Eurovizion, atit de suspect mi s-a parut juriul si toata afacerea... Dar a fost prezent doar presedintele juriului care n-a clarificat mare lucr despre descalificari, etc...ca de obicei s-au certat care mai de care [bang] BIANCA- m-a enervat la culme faza repetata de juriu: Melodia TIME-superba, excelenta, voce deosebita, bla,bla- 4 puncte [bang] acum cistigatorii sunt, fie ei si cistigatori dein cauza circumstantelor, si abia astept sa vad ce succes o sa aiba la Helsinki... Mno, ce m-am ambalat [:D] Pupici, o duminica placuta in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, sara buna! si io am bagat un oki si ca atere am ramas impresionata de ce vrednice sunteti! Bravo! Le urez bun venit fetelor noi si ma bucur tare ca s-a marit gashca. Noi am stat in cadsa in we ca a plouat cam tot timpul, ba mai mult azi a plouat cu piatra[bang]! In rest, totul ok, ne pregatim de vacantaaaaaaaaaaaa[bis]! O saptamana frumoasa si plina de impliniri! Pupici la toate! mami de Calin rasfatzat:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

giulia ce fain.voi acu luati vacanta.ai nostri elevi de maine incep scoala. ioana io-s socata de decizia juriului.ca la o adica ei au cam decis pe cine trimit.m-a mirat votul lui moculesc.ma enervara si pe mine ca tot amintea super voce super super dar dadeau 4.dar asta e.io sufar ca nu a plecat Time sau desperado[care alergara dupa 2 iepuri si nu au prins nimic].Loco ... astea nu-mi plac si gata. va tzuc si mai vin........ Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mihaela_specht
tulai doamne da si duminica se lucra in Germania.? miki spor la treaba si viel spass. fetele salajence hodiniti astazi? pupici multi
daaaaaaaaa, duminica, de sarbatori. nu conteaza hai ca m-am ambalat, de la oboseala si nervi. va spun noapte buna si....... joi si vineri sunt libera. Cuscra, joi seara ma duc la Damensitzung hi hi hi Vii? MIKI ``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mneata gagici! hmm, ce buna e cafeaua azi..cred ca din cauza ca e luni si trezirea e mai grea! sunt acasa si n-am nik deosebit de facut decat haleala pentru pranz ca vine sotzu la masa! ah, evident si ceva ordine prin casa ca zici ca au trecut hunii! in rest, totu ok! voi? hai bagati? mami de Calin rasfatzat:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...