Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence - cap24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

MIHAELA_SPECHT- pune , te rog poza cu masuta si scaunul, sau spune-mi daca e pe site-ul IKEA...Vreau si eu pt junior si aici n-am gasit prea frumoase... BIANCAAAAAA- acum chiar ca ma recunoaste din prima oricine sa uita pe listutza [bang] Mai bine-mi tineam gura asta mare...[:D] ELUTZA- eu ti-am spus mai de mult ca astept cu nerabdare orarul de functionare al cabinetului [pup] OTILIA, MIHAELA-bey ca va pricepeti voi la facut site-uri...E greu? K ma bate gindul sa-i fac la Luca... ADRIANA-spune putin ce marfa o sa ai la deschidere, sa stiu cum iti fac reclama [:D] Pupici la toata lumea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana , voi avea haine office,cassual,de zi cu zi . Deocamdata nu ma bag pe haine de gala si sport ca din astea cam sunt . O sa mai am si pardesie si costumase de primavara , pantaloni 3/4 , lungi,in carouri . Chestia faina e ca fiecare are aplicata broderie lucrata manual . Si , avand exclusivitate , vor fi unicat in Salaj . Saptamana viitoare merg la Cluj sa fac contracte pe tricotaje . Eu si din astea am vazut ca stam mai slab la noi in orash. Voi mai avea sarafane de catifea lungi si scurte , fuste de catifea , tot asa , lungi si scurte , jachete cu cordon in talie . Sa vad ce mai reusesc sa aduc saptamana viitoare . oricum , pe parcurs , vreau sa aduc lenjerie intima , ciorapi,sosete , etc. Dar , pentru incveput , ca sa pot deschide ca mie imi merge chiria , o sa fie mai putina marfa , dar deosebita . Va doresc duminica palcuta !!! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/album?.dir=/60b5re2"]vacanta in Grecia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acum ca am primit un pic de atentie [:D][:D][:D] ... mai este aprox o luna pana voi deschide cabinetul, voi lucra in special cu copii, dar anumite probleme le pot aborda si la adulti Noapte buna si o saptamana placuta ... o sa stau cu ochii pe voi ca vreau sa aflu lucruri noi despre mag adrianei [pup] Mihaiela si [comoara][url="http://photos.yahoo.com/ph/ela_dolha/my_photos"]Mihaita[/url] (20 iulie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu va doresc la toate o saptamina cit mai placuta, fetelor! Adriana, in special tie, o sa fiu alaturi de tine si o sa iti tin pumnii sa incepi cu bine.Nu uit sa iti fac reclama, asa cum ti-am zis. Mai precizeaza o data locatia, te rog, cu mai multe repere, si programul de functionare (ca simleuancele o sa aibe nevoie sa stie...pina la cit e deschis). Se pare ca v-ati mai revenit voi din raceala si am inceput eu.De ieri ma doare jumatatea dreapta de cap, ceva de speriat, dar in valuri, nu tot timpul...si ochiul drept imi lacrimeaza tot asa, din cind in cind, si nara tot din partea dreapta imi curge...sint mereu cu batistele dupa mine...Cred ca m-a prins curentul pe undeva, dar e ceva combinat cu o raceala.Am luat niste pastile efervescente pe baza de ibuprofen, si m-a luat somnul acuma...Am avut si eu ieri o zi intreaga libera si jumatate am petrecut-o in pat zacind(nici sa ma uit la tv, sau la computer nu am putut,nici sa citesc, sa imi folosesc ochii de niciun fel)... O sa treaca pina miine-poimiine, stiu eu, dar e tare neplacut...cine ma vede zice ca pling de suparare, sau ca am ceva probleme. M-a intrebat cineva aici zilele trecute ceva, si uite ca nu am stiut ce sa ii raspund: cind se introduc euroii in Romania? Vorbesc si acasa destul de des, dar uite ca despre asta nu imi amintesc sa ii intreb pe niciunul in veci.Stiti voi cumva? Hai ca va las acuma, ma duc si eu la culcare, miine e luni si iar e zi de dushuri... [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami draga iti multumesc pentru ajutor .... magazinul este situat vis-a-vis de arhivele statului , de la politie cum mergi spre autogara exact in intersectia porolissum , pe partea stanga cum cobori in jos . A fost ianinte magazinul firmei Fruct-Cemalin cu legume-fructe , iar langa el este un magazin cu articole bisericesti , iar mai jos se afla farmacia Albies Alba . Daca nu m-am exprimat prea bine scrie ici -sa si incerc sa mai spun ceva obiective din zona . Pupici ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/album?.dir=/60b5re2"]vacanta in Grecia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare salajence! [cafea][pepsi][cit] pt toata gasca. mihaela am vazut pozele de la carnaval.unde ati fost ieri pana la urma?ce fac fetele?cum te descurci cu ele , acum ca e vacanta? cami, insanatosire grabnica.eu nu stiu de cand se introduc euroii in circulatie.poate stiu fetele . ioana vrei modificari la listutza?[:D] otilia pe unde esti??????cum e andrei? elutza in ce zona deschizi cabinetul?baga detalii. nemtoiacelor pe unde umblati? claudia, tu pe unde esti?nu ti-ai reparat calculatorul?rebeca ce face? adriana sa ai spor la treaba sapt asta.parca vad cat esti de ocupta si stresata.te-ai apucat deja de amenajat?mai, haine sunt doar de femei, sau o sa ai si pt colegii nostri? giulia te astept pe mess , ca sa ne conversam.da un BUZZ cand apari. va tzuc si mai vin........ Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...