Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va mai amintiti ?-a propos de RO versus USA


Recommended Posts

Nu stiu care-si mai aminteste de subiectul "hot" dezbatut aprins cu ceva timp in urma[:D] http://www.libertatea.ro/index.php?section=articole&screen=stire&sid=171928 La vremea respectiva au cirs riuri de cerneala aici pe DC..[box]..Iata ca americanul nu fu prost, macar se alese cu memorii scrise daca onoarea ii ramase "nereperata"[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Poate ca o fi reusit sa-si refaca averea pierduta (prin vinzari). Am mai auzit de situatii din astea, au patit-o si romani. Rusoaicele se ocupa si ele de chestii din astea. Stiu o intimplare reala cu o asemenea individa. Romanca adusa de un roman. A nascut dupa o vreme un copil negru si incerca sa-l lamureasca pe om ca e copilul lui. Merita si asta pusa intr-un ziar! The best thing you can do for your children is to love your wife.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Treaba e in curs de derulare, nu stiu cum se va incheia. Presupun ca el incearca sa-i puna bete in roata. Revin. A iertat-o. Ea si-a cerut scuze si i-a dat inelul inapoi. El incepuse procedura prin care cerea deportarea, dar intre timp a renuntat. Asta nu inseamna ca ea e legal aici. Din moment ce nu sint casatoriti nu stiu ce viza are, probabil de turist sau de logodnica. Deci n-a scapat, exista riscul sa fie deportata. The best thing you can do for your children is to love your wife.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit numai articolul nu si discutiile ulterioare.Mi se pare ceva la ordinea zilei.Nu noi trebuie sa ne miram de astfel de cazuri,ci strainii care trec mai rar prin astfel de patanii.Fata si-a facut plinul,americanul ia facilitat ajungerea in state si madam a zis ca de ce sa isi puna pirostriile pe cap in loc sa isi traiasca tineretea in tara tuturor posibilitatilor.Faptul ca a pierdut un inel de logodna a fost apa de ploaie.Probabil si-a luat cu varf si indesat din alta parte. Apropo ce s-a intamplat mai departe,stie cineva? Miki si Luca-Andrei(4 mai 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...