Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicutze sexy (101)


Recommended Posts

Si io v-am dat numai 5 stele,v-as da mai multe dar n-am vrut,na sac,sac... Fug sa fac baie copilului plangacios,ma exaspereaza,nu mai pot face nimic ca-i tot calare pe mine si toata ziua se smiorcaie...tot ce vede vrea si daca nu-i dau urla... Am o gramada de treaba,ma mut am gasit un alt ap mai ieftin,stau cu chirie daca a-ti uitat cumva si vreau sa-mi dau drumul la o afacere,sper sa_mi iasa si mai am si cu asociatia.....imi vine sa o iau la fuga [fuga] la imbaiat copilul [pup] si poate revin mai tarziu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

danach - pupici. poate te intorci la o barfa! emilly - deci o placi doar pe danelutza.....[bang]bineee....[V] miki - pana la urma ce-ai facut???ca nu ne-ai mai zis.....ti-au venit "musafirii"???? cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pufy,rau de tot. nimic nu am facut astazi din cauza ta [neand] [:D] emily,sunt geloasa.de ce numai pe danelutza o iubesti?[q] nu ne arati si noua pozele de la petrecere? alinutza,apropo unde-s pozele de la cheful tau?[alcool] banana,branza deaia nu am vazut pe aici.am incercat cu una dar [vom] a ajuns la gunoi tiramisul meu. astazi fac clatitele Doinei.Sunt o nebunie generala.Vine colegul si-l astept cu clatita[olala] dana,asa are si Robert perioade cand urla de-mi vine sa ma urc pe pereti.Sapt. trecuta a fost toata de recital[bang].Acum vad ca e ok. respira adanc ca se face el mare[:D] danelutza,pe florareasa ar trebui sa o stii.Andreea(sunt mamica).Are butic de flori si de aici florareasa[alcool] sa aveti o noapte buna. [cool] ziua de azi [:-)))] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bebitzu,dar nu numai cu ochii ci si cu scrisul. pe bune ca nu e loc de ranchiuna aici.Dupa cum ne-am convins toate de la A la Z suntem marfa [:D] zic bine? Ce zici de frigul de afara? eu incep sa ma infig serios in peretele rosu mama ei de treaba![bang] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ange, daca tot m-ai provocat [:D], hai sa ma plang acum la noi este frig si in casa, nu stiu cum puii mei functioneaza centrala dar in sec asta la mine caloriferele sunt calai.am sunat la concierge, ala a trimis fax la firma, a raportat plangerile (mai sunt vreo 3 ap cu aceeasi problema), insa nu s-a rezolvat nimic pana acum. in camera la noi sunt 20 grade, bine , este si balconul si probabil si din cauza asta.norocul meu ca la Mihnea sunt vreo 22 max ca altfel muream demult.d-asta urasc eu s astau la bloc, dar nu-mi iau casa la anul.sper [:D]. scuze[asia] PS in week sunt serbarile zapezii in Jean drapeau, ce zici, va tenteaza? bebitzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ange draga mea, spusei ca nu pot pune poze ca sunt mari si nu ma pricep sa le fac mici[bang] dar cind le facem mici vin si pun poze.Ok? Eu n-am prins reteta de tiramisul dar noi il facem cu brinza Philadelphia leger si e fenomenal de bun. Vreau sa vad casa pe sia.ca zi-mi macar pretul sa nu caut de nebuna. Gaby pai spusei ca-mi sunteti toate dragi dar no, ce sa fac, am ceva mai drag la Danelutza ca are gaza mica ce papa tzitzi noaptea si apoi a lucrat la televiziune si e detectiv si stie tot, cum sa nu ma pun bine cu ea[:D] Ange, casa, baga link-ul ! Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...