Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice(21)


Recommended Posts

Rux, multumesc pt telefon [pup]Scuze ca n-am mai intrat. Suntem bine dar mi s-a cam taiat cheful de a scrie pe forum. Motivele sunt multiple, dar recunosc ca si eu sunt cam..."depresata". Cred ca primavara e de vina. Aaa, Rux, dupa ce m-ai sunat s-a trezit Maria si a zis "ma-ma" de 2 ori![bis] [mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lexi, felicitari vorbaretei:) Ruandra, lui Lili i s-a pus diagnostic la 6 luni. De atunci mai bine, mai rau... cand cum... i se mai usuca pielea, se scarpina, se mai regleaza, dar nu prea ii dau tratament. Cu sau fara, e tot atata. Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by anangel_lexi Aaa, Rux, dupa ce m-ai sunat s-a trezit Maria si a zis "ma-ma" de 2 ori![bis]
UAU!!! Maria a fericit-o pe mamica ei! [bis][bis][bis] Stai linistita Lexi; intre si scrii cand si cum vrei tu. Numai ca intrasem un pic la banuieli .. dar sunteti bine asa ca asta conteaza! P.S. .. da e clar ca-ti prieste sa "vorbesti" cu surorile de zodie.. vazusi ca si Maria iti confirma [;)] Are mama doi flacai.. Matei (5) si [bb] Grigore Ajuta-i pe bb nedoriti sa traiasca. Cu o simpla [url="http://babyklapperomania.cabanova.ro/"]semnatura[/url] le poti salva viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Gabi_K Ruandra, lui Lili i s-a pus diagnostic la 6 luni. De atunci mai bine, mai rau... cand cum... i se mai usuca pielea, se scarpina, se mai regleaza, dar nu prea ii dau tratament. Cu sau fara, e tot atata.
Si noua pana una alta ne-a zis sa-l dam cu Trixera de 2 ori/zi (citisem de ea pe forum) si sa-l imbracam numai in bumbac. Si-o sa cascam bine ochii cu posibile reactii date de diversificare.. Da eu citisem ca dupa 3 ani simptomele ar tb, macar daca nu sa dispaea, atunci sa se atenueze mult. La Lili n-a fost asa? Are mama doi flacai.. Matei (5) si [bb] Grigore Ajuta-i pe bb nedoriti sa traiasca. Cu o simpla [url="http://babyklapperomania.cabanova.ro/"]semnatura[/url] le poti salva viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iustina, Andreea, Danelutza cum ati petrecut in w-e? Gaby.. speram ca sunteti bine cu totii si ca ne mai citesti.. din cand in cand. [pup] Are mama doi flacai.. Matei (5) si [bb] Grigore Ajuta-i pe bb nedoriti sa traiasca. Cu o simpla [url="http://babyklapperomania.cabanova.ro/"]semnatura[/url] le poti salva viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor! Ne-am intors si noi din vacanta. Am fost la Roma. Frumos, dar putin sub asteptari. Bine, Roma antica e asa cum ma asteptam[:D], cea actuala m-a dezamagit putin. Mizerie mai multa decat in Bucuresti, in mijloacele de transport in comun nu prea se ridica nici acolo nimeni sa-ti ofere locul, chiar daca esti cu plozii in brate, iar cateva locuri au, ca si aici, placuta ca sunt rezervate...Asa ca, incepe sa mi se para inexplicabil complexul romanilor...Orice padure cu uscaciunile ei! Am reusit sa ajungem si la Vatican. Mi-a placut mult. Va multumesc pt primire! Ruxandra: daca n-ai primit raspuns, incep sa cred ca am avut dreptate cu regulamentul...Lui Gaby nu-i place alt nick? Gaby_K: te admir pt curaj! 3 taurasi in casa nu pot sa iasa decat invingatori din corida! Suerte! [mamica]de Vlad(13.06.03)& Alexia(08.08.06) [URL="http://community.webshots.com/user/martta79"]poze[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uau Martta, ati fost cu totii la Roma! Cum te-ai descurcat cu cei mici? Ati stat la hotel? Asta cu Roma mai murdara decat Bucurestiul am mai auzit-o.. si initial nu-mi venea sa cred. E clar trebuie s-o verificam si noi! Iustina, sunteti bine? [pup] Are mama doi flacai.. Matei (5) si [bb] Grigore Ajuta-i pe bb nedoriti sa traiasca. Cu o simpla [url="http://babyklapperomania.cabanova.ro/"]semnatura[/url] le poti salva viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ruxandra, mie mi-a zis dr 2 ani. La unii trece, la altii nu. Incerc sa nu le bag in seama simtomele. Apar primavara, apar daca mananca ceva mai gras sau cand abuzeaza de ciocolata (in preajma sarbatorilor) sau dupa raceli i se usuca pielea. Martta, nu-i chestie de curaj:)asa s-a nimerit, se pare ca si bunica, si mama, si eu am fost active in august:))) Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu ! Vremea asta m-a zapacit de tot ,am avut niste migrene groaznice si o stare proasta ,nu am avut chef de nimic . Ruxandra [pup],da, sunt bine .Putin obosita .Duminica am fost singura si am lenevit toata ziua ,nici nu am iesit din pijama ,am citit ,m-am uitat la"Vacanta la Roma" si in rest somn cat am putut duce . Marta ,cu toata mizeria ,Roma are farmecul ei aparte .Mie una nu-mi place Venetia .E prea umeda ,casele acelea care sunt scorojite si pline de apa si miroase foarte tare a mucegai .Nu-mi place .Drept este ca am fost in noiembrie ,nu am fost vara ,poate e mai frumos atunci . Lexi si Vladut a zis prima oara mama pe la vreo 7 luni ,prima oara am crezut ca mi se pare ,era mau mult un mam' .Dar cand am vazut ca ma striga disperat cum ies din camera ,mi s-a incalzit sufletul . Gaby [pup] Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iustina, ia du-te matale la Venetia cand e cald si soare si-o sa vezi ca-i altfel. Pe bune. Si eu ma asteptam la mirosuri si diverse.. dar a fost superb. Era un septembrie canicular, cu un soare puternic. Si apa mi s-a parut surprinzator de curata. Ne-am plimbat ore intregi cu vaporasele pe canalele mari. Sincer, chiar am fost luata prin suprindere.. nu ma asteptam sa-mi placa... m-am dus mai mult de gura partenerei de calatorie. Si-am zis ca musai tb sa ma intorc si cu barbata-meu. Dar citindu-te pe tine e clar, va fi tot intr-o vara. Are mama doi flacai.. Matei (5) si [bb] Grigore Ajuta-i pe bb nedoriti sa traiasca. Cu o simpla [url="http://babyklapperomania.cabanova.ro/"]semnatura[/url] le poti salva viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...