Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice(21)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Stinu
Felicitari Lexi ,sa iti traisca iepurasul ! Imi amintesc de un amic ,avea o fetita de vreo doi ani si 1/2 care vorbea intr-una .El saracul ,disperat, ne povestea cum astepta el sa vorbeasca fiica-sa pe la 7,8 luni si acum ar vrea sa mai si taca .Asa ca aveti grija ce va doriti ca s-ar putea indeplini ! Va pup si va urez o zi buna tuturor , Iustina
[:-)))] [:-)))] [:-)))] il si vad pe Cristi cu capul impuiat de fii-sa, ca si el abia asteapta s-o auda vorbind mai mult![:D] Ruxandra, nu i-am dat decat cereale, lapte si piureuri de fructe si legume. Am vazut si eu ca aluat 800 gr in greutate in ultima luna, mi se pare enorm dar luata asa per total nu e grasa. Are doar falcute bucalate![:D] [mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hop si eu in graba... Lexi, felicitari pt dintisor!!! Ruxandra, ce sa zic... de bebei erau mari si grasi, acum sunt doar mari:) Robert acum incepe sa ia forma de om, a ajuns la 30 de kile, in sfarsit nu mai e slab-slab, doar slab[:D] Noroc cu inotu, ca in rest nu-i place miscarea. De vreo 2 zile a inceput sa iasa in parc cu colegii de clasa, parca il vad ca iar se inalta si slabeste. De Lili nu mai zic nimic, ea saraca cum pune un gram de grasime pe solduri, deja se si lungeste si slabeste din nou. N-am cantarit-o de mult, dar cea mai mare greutate pe care o avea pana acum era 16,8 kg. Peste o saptamana avea iar 16,5. Macar nu ma dor salele daca o iau in brate:) Ar trebui s-o masor si la inaltime, asa de curiozitate. Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Stinu
Pe pagina 4 ?[blabla] Primavara ,primavara dar voi chiar nu mai treceti si pe aici ?
Avut calculator stricat. Revin. [pup] Are mama doi flacai.. Matei (5) si [bb] Grigore Ajuta-i pe bb nedoriti sa traiasca. Cu o simpla [url="http://babyklapperomania.cabanova.ro/"]semnatura[/url] le poti salva viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lexi, nu-i grasa tu. E tocmai bine. Eu va laudam, plina de invidie [xx(], mai ales ca stiu ca in alte luni ti-a luat mai putin de 800 g. Cand ar fi trebuit sa fie taman invers. Gabi, stai linistita. Nici Matei nu-i mult mai departe, daca bate la 18 kg. De fapt mi se pare c-a si slabit, da n-am chef sa-l cantaresc, sa nu ma-nervez. Are mama doi flacai.. Matei (5) si [bb] Grigore Ajuta-i pe bb nedoriti sa traiasca. Cu o simpla [url="http://babyklapperomania.cabanova.ro/"]semnatura[/url] le poti salva viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...