Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice(21)


Recommended Posts

Da Iustina, se pare ca numai noi am mai ramas pe baricade. Restul care inotro.. la mare? la soare? la gratarel? Off, multa sanatate! Sa te faci repede bine! [pup] Jos comunistii! Jos tradatorii! BASESCU presedinte. Are mama doi flacai.. Matei (5) si [bb] Grigore Ajuta-i pe bb nedoriti sa traiasca. Cu o simpla [url="http://babyklapperomania.cabanova.ro/"]semnatura[/url] le poti salva viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Gabi_K
neatza fetelor! La multi ani lui Samuray-Lady, sper sa ne mai citeasca si ea! Criss bine ai venit! Fetelor, cum a fost la intalnire? Sper sa puneti si ceva poze! Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Stai Gaby ca ne vedem de abia in weekendul viitor !Hai si tu cu nazdravanii tai ! Azi am avut program administrativ ,am spalat ,gatit si vreau sa fac si curat ,daca ma mai tin balamalele .[:D]Profit ca sunt singura ,ai mei sunt la zoo apoi in Herastrau si vin abia seara . Va pup ,Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hellooooooooo! Unde umblati fetelor ?Lexi ,Danelutza ,Ruxandra ,Gaby ,Martta ?Se pare ca din toata gasca noi am mai ramas pe aici .Restul tauroaicelor s-au dat la fund de tot . Mai stie cineva ceva de Andreea ? Va pup pe toate ,Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi n-am fost plecati pe nicaieri. Eu am avut liber si mi-am dedicat timpul Mariei care face progrese. Cel mai semnificativ ar fi ca a inceput sa mearga sustinuta. Cu intarziere ii urez si eu la multi ani lui Samuray Lady, nastere usoara si bebe sanatos. [s] [s] [s] La multi ani si bun venit lui Criss! [s] [s] [s] [mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor. Noi l-am operat azi pe Matei si acum suntem ca dupa operatie.. ___________ Se apropie duminica si intalnirea noastra. Cum ramane? Parcul Carol, ora 12? Cine mai vine? Jos comunistii! Jos tradatorii! BASESCU presedinte. Are mama doi flacai.. Matei (5) si [bb] Grigore Ajuta-i pe bb nedoriti sa traiasca. Cu o simpla [url="http://babyklapperomania.cabanova.ro/"]semnatura[/url] le poti salva viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...