Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice(21)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gaby sa mai zici ca nu te scoate un barbat frumos si tanar in oras ! Eu sunt tare necajita ,se pare ca Vlad are otita[bang] .Am chemat medicul acasa ca nu ii scadea febra nici cu algocalmin .Exact ce imi lipsea ,plange de ti se rupe inima de durere mititelul .Acum a adormit si eu ii fac ceva de mancare . Va pup si mai vorbim Iustina Ruxandra [:I]stiu ca esti suparata pe noi dar promitem ca ne revansam .Nu-i asa Lexi ?Si de data asta venim noi in Herastrau .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iustina, eu m-as revansa, dar n-ai vazut ca Ruxandra a scris ca nu se mai intalneste cu noi decat poate intr-o alta viata??? [:(] Eu as veni in Herastrau mai ales ca, cu ocazia asta as trece si pe la birou sa ma dau mare cu fii-mea la colegi [:D](asta, daca e sa merg intr-o vineri, daca nu, o sa-i fac cunostinta Mariei doar cu cainele firmei care-si petrece week-end-urile in gradina) In alta ordine de idei, imi pare tare rau ca Vladut e bolnavior, sper sa se faca bine cat mai repede. [pup] Maria mea are toata gingia de jos umflata si alba, e tot timpul cu mana-n gurita si musca tot ce prinde (inclusiv degetele noastre[:D]) Erika24, la multi ani! [s] [s] [s] [mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bun gasit dragele mele dupa o absenta asa de indelungata. in primul rand vreau sa zic si eu la multi ani tuturor tauritelor sarbatorite in aceasta perioada. eu nu mai am net acasa,acum intrai de la o vecina sa va salut. asa, sa o luam pe rand. Ruxandra are tot dreptul sa fie suparata pe noi si pe buna dreptate,scuzele nu cred ca-si mai au rostul din partea noastra. copilu meu a cazut cu bicicleta si a venit cu gura de o banca.este cusut la buza,are maxilarul facut praf,doi dinti rupti,pielea zdrelita pe sub buza,mananca cu paiul pasat ca altfel nu poate. eu lucrez la o unitate bancara,munca de teren,m-am inscris si la ING cu pensiile private,deci nu prea mai am timp de sueta,cand ajung acasa seara deabia mai reusesc sa multumesc familia si sa mai fac si eu cate ceva prin casa. in rest suntem bine daca se poate spune si asa. apropo,fetele din Buc.care lucrati bagati-mi si kie pile la serv.sa vin sa va fac formularele cu pensiile private cand incepe campania.dau o bere[alcool]. va pupicesc pe toate si sincer nu stiu cand mai intru sa va salut. distractie placuta la taurite si beti cu masura. andreeat & Alex -8 dec.2000 www.ingerifaraaripi.8k.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buan Andreea ! Imi pare tare rau de Alex .Doamne ce mai fac si copiii astia si ce emotii ne dau.Sper ca acum este bine! Apropos de pensii ,nu are nimeni o pila la Casa pensiilor sa prind si eu un bilet de tratament pentru bunicii mei ?Bineinteles ,nu raman datoare [:D] Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea, la multi ani, multa sanatate lui Alex, si sper sa nu te omori prea tare cu muncile!!! Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97022&whichpage=1"]Totul despre alaptat![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Andreea ! Fericire, sanatate, bucurii si tot ce-ti doresti sa-ti dea bunul Dumnezeu.
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]

Daniela si micuta Isabella [majoreta]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus , [url="http://www.dropshots.com/danelutza"]filmuletze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...