Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice(21)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatza. vasusi ruxandra ca ai fost la munte..ca tot erai suparata ca nu mergi....bravo. pupici baietilor. sambata merg la botez la nepoata mea(fata fratelui meu). pupam fetele. cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iar fugirati cu toatili.. in afara de Gaby [pup], binenteles..?? Gabi, uitai sa-ti spui ca si barbata-miu lauda piscinile acelea in care faci baie afara pe orice vreme. Tare as vrea sa le-ncerc si eu.. da-s asa departe.... Dar daca ma gasesc candva prin zona, n-o sa le scap. Parol! Andreea, cum a fost testul?? Lexi, ce mai face cura ta?? Danelutza, Iustina??? Se striga catalogul!! Are mama doi flacai.. Matei (5) si [bb] Grigore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata tuturor! Am avut o saptamana groaznica ,de aceea nici nu am mai intrat ca sa nu va molipsesc cu "tonusul" meu de invidiat.E a doua oara cand mi se amana operatia .Am trecut pe metode alternative ca nu se mai poate.In fine nu are rost sa va fac voua capul mare .Acum ma simt mai bine si o iau de la capat. Copiii sunt bine,cel mare a inceput scoala si pe cea mica am inscris-o la gradinita ,din toamna vreau sa o dau desi atunci va avea numai 2 ani si 2 luni .E dezvoltata ,isteata ,nu vad de ce nu ar merge intre copii . Si eu am observat ca e cam liniste pe aici.O fi astenia de primavara ? Andreea ce ai facut cu puiul ,cu alergia ? [pup]Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. n-am mai intrat demult pe-aici. Ruxandra, ce te invidiez ca ai fost la munte! Vreau si euuuu! Ce mai face Brasovul meu de suflet?? Cura a mrs binisor desi saptamana trecuta am stagnat. sper sa mai scad macar 1-2 kg! In rest noi suntem bine, Maria e tot asa de maraita si dintii se lasa asteptati. Desi fii-mea isi roade gingiile una de cealalta la greu, dar vad ca dintii se incapataneaza sa apara! [mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iustina, ba sa ne faci capul mare ca de aia suntem aici !!!!!!!!! Am spus! [pup] Povesteste-ne mai mult daca ai chef. Cu Ana asa micutza la gradinitza nu ti-e frica cu virozele&Co?? Adica stiu ca si la 3-4 ani le culeg, dar parca atunci sunt ceva mai puternici... Iar cu astenia de primavara ai si n-ai dreptate. Care iarna? Care primavara? .. cred ca si organismele noastre sunt date peste cap de cvasi-iarna asta si nu mai stiu ce si cum. Astenie de "cica e iarna" mai degraba. [;)] Lexi, spor in continuare. Brasovul arata bine rau, mai ales partea cea veche de pe langa primarie, preferata mea. Ah, ce-mi place sa ma plimb pe-acolo... Chiar vorbeam cu barbata-meu cat de mult aduce cu Praga..[il][il] Cu dintii Mariei ce te face sa crezi ca tre sa vina? Ca si fiu-meu al mare a baloshit saptamani si luni inainte sa apara vreunul. Care primii 2 dinti au venit pe la 8 luni.. Are mama doi flacai.. Matei (5) si [bb] Grigore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lexi, rabdare cu dintii... Robert la 10 luni n-avea nici urma de dinte... doar saliva intr-una. Spor la slabit in continuare! Stinu, povesteste-ne, fa-ne capul mare! Cat despre viroze, vorbeste cu un dr homeopat sa dea ceva din toamna pt Ana, ceva imunostimulator, si sper sa n-ai probleme cu ea. Ruxandra, ce noroc ai! Doar asa in 2, ca si indragostitii in luna de miere??? Eu mi-am dus ieri trupa la dentist, au supravietuit toti trei. Si copiii, si dentistul[:D] Lili acum a fost prima data, plangea de frica, dar ea plange si la coafeza, deci nu mi-a fost mila de ea, asa-i ca-s mama denaturata?[:D] Insa s-a lasat controlata in gurita, are toti dintii super sanatosi. Cu Robert a fost mai greu, trebuia sa-i scoata un canin care si asa urma sa cada saptamanile urmatoare. N-am avut probleme nici cu el, doar l-a durut un pic injectia, dar n-a fost insuportabil pt el. Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabik - wow...la dentist...dar ai fost curajoasa..pai cred ca daca l-as duce pe stefi, ar urla inainte sa se apropie macar de gura lui![bang] iustina - si eu l-am dat pe stefi la gradi la 2 ani si 2 luni si in afara de racelile clasice, care oricum le face, n-au fost probleme deosebite.pupici si sanatate multa. lexi - spor la cura! ruxandra - pupam dulce. andreea - cum a fost la analize? va pupicesc pe toate. cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata. Gaby, votat print scump foc! Ruxandra, pai presupun ca trebuie sa iasa dintisorii pentru ca saliveaza intr-una, suge manutele la greu, tot ce prinde baga-n gurita, daca ii dau ceva cu lingurita, musca de ea si la pipait mi se pare gingia umflata. Acu' vom vedea daca e intr-adevar de la dinti agitatia asta. Aaa, si cred ca am mai spus, se aude cum isi freaca gingiile una de alta. In alta ordine de idei, hai sa va binedispun: Scrisoarea unui arab venit in Ro "Zaludam cu rezbect, jefu'. > > Aderizat la Romania cu bomba la valiza ascuns bine; dragut fara > problem control aerobort, fiindca mai gasit un bagaj pierdut pe drum. > > > Pastrat dolar american blestemat, pentru construit aigea bomba noua; > dat jumadate la daxi, jumatate furat tigan din buzunar. > > > > Indilnit frate Ahmed, patron magazin, ajudat la mine. > > Discutat cu el la cafenea plan bomba, consumat egler proaspat, > > intoxicat zalmonel, noi ajuns spital, doctor roman durut la cur. > Jefu', gu bomba praf antrax nu putut facut la Romania, deci ingergat > plan bomba cu bum-bum! > ... > Mutat apartament frate Ahmed, adus mult frumos aminde tara mia, fara > apa la robinet. Urmarit emiziuni explozia camion azotat, facut frica la > mine. Astia romani are tupeu nu gluma! Trebuie recrutati, jefu! > Bomba cu azotat mare efect aveam! > > Inderesat pilotat avion pentru lovit gladire la roman; vazut delevizor > aparat zbor MIG prabusit singur in ogorul taranului, plus roman > stricat singur gladire, adormit beat, tigara aprinsa, murit zoagra, > facut chef mare la ei. > > Draga jefu', gineva furat la mine gas pastrat bentru bus la bomba, iar > azeara, gind iesit cumparat baglava, exblodat budelie la parter. > > Aicia la Romania, mult cretin! > Zberiat, zguibat la zin, cacat pe mine de frica! > > Jefu, ma indorg agaza! > Asta romani nu are nevoie de terorism, face singur treaba noastra.'' [mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, i-au inchis contul Gabitzei. Mie nu mi se pare deloc normal, si la noi scriau fete, "votatzi-mi pisica", dar ca sa le reclamam si sa li se inchida contul doar pentru atit, mi se pare ... Plus de asta, ca cine nu vrea sa primeasca mail-uri, nu acceseaza ca sa apara ca poate primi de la membrii DC. Eu am vrut sa raspund la subiect, dar era deja tirziu ca subiectul e inchis. Si... mi se mai pare ceva anormal, o persoana care primeste avertisment, ar trebui sa i se spuna de ce si cine a reclamat-o, nu ?
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]

Daniela si micuta Isabella [majoreta]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...