Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice(21)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Off, Andreea, multa sanatate lui Alex! Ruxandra, lasa, nu te mai stresa, atata vreme cat nu-ti face nimic rau...poate e vreo fana de-a ta si tu in loc sa apreciezi...[:D] Si noi am avut ieri circ la servici cun unu' care cica venise la un interviu...[bang] Pana la urma a trebuit sa chemam politia ca nu vroia sa plece. In 5 ani de cand lucrez in firma asta n-am mai pomenit asa un nebun...[ups] [mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca s-a procopsit cu un stafilococ auriu si ca ala ar intretine bubitele alea care ii ies pe corp mereu.asa a iesit la exudat si face trat acum cu antibiotice. nu prea am inteles mare lucru de la pediatra decat ca e luat de undeva si nici nu prea stiu prea multe despre aceta.treb sa mai caut pe net dar nu am gasit mare lucru. andreeat & Alex -8 dec.2000 www.ingerifaraaripi.8k.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by anangel_lexi Daneluta, ruxandra, gabi_K, voi ce mai faceti?
Eu sint aici [:D], am votat kupil care vrea sa intre inapoi in burtica [;)] Apropo, care mai avetzi fotografii, ca eu nu stiu, datzi-mi una peste cap sa ma duc sa votez. Andreea sanatate multa lui Alex. Gabi K sa bagi poze sa ne clatim privirile [olala] Ruxandra as scrie mai des, dar daca ma urmareste si pe mine tanti aia, ce fac ? [neand] Va tzuc dulce, dulce, pe toate mamici, pitici
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]

Daniela si micuta Isabella [majoreta]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor ,ce e cu voi v-a lovit astenia de primavara ? V-am gasit pe pagina 4 .[blabla] Andreea imi parea rau pentru Alex ,si nepoteleul meu are stafilococ auriu . Lexi imi pare bine ca mai si dormiti din cand in cand .Pupici papusii . Sa aveti parte de un week-end placut.Parca as fi vrut si eu un pic de zapada ,dar numai un pic . Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iustina, curat astenie... [:p] [biz] [biz][biz] [biz][biz][biz] Andreea, si Matei are stafilococ auriu localizat in nas.. nu facem nimic. Eu zic mai bine ca nu-i alergie. Danelutza ce copil inapoi in burtica.. ca zau nu priceeeep...[alcool] Daca tanti zuza e si cu ochii pe matale intoarcem armele, ne dam spioni dubli, si-i dam na-na la popou. [sm] In ton cu tendintele il [poc] si pe fotografu de la gradinitza. Azi is tare violenta [neand], dar un strop de tandrete mi-a mai ramas: Un [pup] special pt Gaby a noastra!!!! Are mama doi flacai.. Matei (5) si [bb] Grigore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...