Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice(21)


Recommended Posts

Aici suntem.[hia] Ieri avuram treaba si de umblat, si nu prea timp de de-astea... casnice, precum calculator, aia, aia...[:D] Iustina, sa treaca repede.. si te asteptam in Herastrau cat de curand. Lexi voi cum stati cu diversificarea? Ca si noi tre sa ne-apucam.. Are mama doi flacai.. Matei (5) si [bb] Grigore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineta! Are dreptate Andreea,vine 8 martie .Ce aveti in plan ? Eu o sa serbez sambata fiindca in timpul saptamanii nu prea am timp .Si cum eu nu prea am ce cauta la restaurant ma duc la teatru cu niste prietene .[flo]tuturor ,va pup ,Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

.. nimic deosebit pt 8 martie.. de fapt mie mai mult imi place 1 martie; parca 8 martie a fost din totdeauna ziua femeii de pe ogoare si uzine.. femei "mai batrane" si cu familie acasa.. ce conteaza c-am crescut si eu .. is acu "mai batrana" si cu copchii.. [alcool] da parca tot in clasa a 2 a ma simt cateodata.. o cam luai pe aratura...[biz] de fapt o sa ma duc sa-mi mai tai din pleata.. ca se adunaaaaa Iustina, la ce piesa mergeti? Andreea, ia te rog sa mai vii la taclale, sa te mai vedem la scris. [pup] Danelutza, Gabi, Lexi... cu-cu ! Are mama doi flacai.. Matei (5) si [bb] Grigore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote: -------------------------------------------------------------------------------- Originally posted by bychi Si nu in ultimul rand: Stefan cel nazdravan va avea un fratior sau o surioara!!! Abia s-a confirmat sarcina si Gaby e in culmea fericirii! Daca se indura adminii, o sa ne povesteasca chiar ea! Felicitari Gaby! Bychi, Tiberiu (28 iul 2003) si Theodor (01 oct 2006) -------------------------------------------------------------------------------- Stiu ca Cgaby scria in mod constant la acest subiect pt ca si eu sunt taur si am mai tras uneori cu coada ochiului la subiect...si de aceea am simtit nevoia sa va bucur cu aceasta veste. Pupici voinici! [mamica]de Vlad(13.06.03)& Alexia(08.08.06) [URL="http://family.webshots.com/album/557639869ShyEja"] februarie[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai in primul rand felicitari pentru mamica cgabi.eu sunt in urma cu stirile deci sa inteleg ca nu mai are voie pe dc.de aceea lipsa ei. acu merg sa caut cadou pentru educatoare de 8 martie apoi munca mea de teren. ne mai auzim. andreeat & Alex -8 dec.2000 www.ingerifaraaripi.8k.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...