Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

vreau sa mor!!!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 392
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dragoste cu sila nu se poate , vrea sa plece sa plece asta este cel mai bun lucru care ti se intimpla in viazta,cum spun si fetele un sut in fund un pas inainte, sicer nu stiu ce poti iubi la acest barbat din ceea ce descri tu nu prea are nici o calitate. 35 de ani necasatorit ,nu are munca, nu are in gand sa isi intmeieze o familie inca si la 35 ar cam fi momentul pt ca a copilarit destul, dar el fuge de responsabilitate si toate cele intrebarea mea este ? Vrei s-a stai intr-o relatie fara sa fi iubita toata viatza sau te trezesti si iti cauti dragostea ? (Aseara la televizor am vazut un serial era despre un tip afemeiat care ajuns la 40 de ani abia cand se uita in jurul lui in bar si-a dat seama ca fetele nu il mai baga in seama ca e batrin si atunci ar fi ales oricare fata pe care a avut-o inainte dar toate acum erau casatorite si aveau viatza lor.)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Lemoni
Dragoste cu sila nu se poate , vrea sa plece sa plece asta este cel mai bun lucru care ti se intimpla in viazta,cum spun si fetele un sut in fund un pas inainte, sicer nu stiu ce poti iubi la acest barbat din ceea ce descri tu nu prea are nici o calitate. 35 de ani necasatorit ,nu are munca, nu are in gand sa isi intmeieze o familie inca si la 35 ar cam fi momentul pt ca a copilarit destul, dar el fuge de responsabilitate si toate cele intrebarea mea este ? Vrei s-a stai intr-o relatie fara sa fi iubita toata viatza sau te trezesti si iti cauti dragostea ? (Aseara la televizor am vazut un serial era despre un tip afemeiat care ajuns la 40 de ani abia cand se uita in jurul lui in bar si-a dat seama ca fetele nu il mai baga in seama ca e batrin si atunci ar fi ales oricare fata pe care a avut-o inainte dar toate acum erau casatorite si aveau viatza lor.)
la fel se va trezii si el intr-o zi...singur...iar tu vei fi inconjurata atunci de dragostea celor din jurul tau,de dragostea familiei tale... pentru copii mei: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna Atit cit voi trai, Copilul meu vei fi." cu dragoste, mama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt sigura ca peste un timp o sa-si dea seama,o sa realizeze ce om a avut langa el si i-a dat cu piciorul.Dar atunci o sa fie prea tarziu.Atunci eu o sa fiu bine si nu o sa mai sufar si poate chiar o sa fiu cu cinva.M-am gandit si mi-am spus sa mai stau putin si sa astept pana la sfarsitul lunii.Sa vad ce o sa faca.Si daca va pleca,in momentul in care a iesit pe usa,nici nu o sa ma mai intereseze si nu vreau sa mai plang nici macar o data pt el.Nu m-a merita.Merit mai mult si stiu ca o sa reusesc.Citesc raspunsurile voastre aproape zilnic.De la cap la coada si vreau sa va spun ca-mi da putere imi da tarie si ma simt mult mai bine.Va multumesc din suflet si va pup.Acum nu sunt singura,va am pe voi toate,o multime de suflete bune care ma incurajeanza sa ies din iadul in care sunt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by didadi M-am gandit si mi-am spus sa mai stau putin si sa astept pana la sfarsitul lunii.Sa vad ce o sa faca.Si daca va pleca,in momentul in care a iesit pe usa,nici nu o sa ma mai intereseze si nu vreau sa mai plang nici macar o data pt el.
[:D][:D][:D][:D] pana la sfarsitul lunii?! eu asa i-as da papucii...pe care oricum nu-i are la tine!!! si daca omu' se mai razgandeste vreo 2-4 ani si vra sa te mai incurce? cand asa [olala] cand asa [q] ca el tot nu vrea familie,insuratoare,copii,chestii din astea.... tu mai plagi anii astia dupa el? cred ca da.... si inca ceva ce mi-a sarit in ochi este povestea ta cu un barbat mult mai in varsta...adica nu prea mult(daca e sa ma gandesc la Petre Roman,ca tot e de actualitate!) si nasa ta a carei poveste e pe dos....adica un barbat mult mai tanar! nu cumva esti una si aceeasi persoana?! si tu esti cea insarcinata?! nu stiu,te rog sa ma ierti,dar prea sunt doua povesti ...asa la extreme......[asia][asia] oricum ar fi,ai pe cineva sa sprijini la nevoie si viceversa( ma refer la nasa ta!)[flo] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by didadi
Sunt sigura ca peste un timp o sa-si dea seama,o sa realizeze ce om a avut langa el si i-a dat cu piciorul.Dar atunci o sa fie prea tarziu.Atunci eu o sa fiu bine si nu o sa mai sufar si poate chiar o sa fiu cu cinva.M-am gandit si mi-am spus sa mai stau putin si sa astept pana la sfarsitul lunii.Sa vad ce o sa faca.Si daca va pleca,in momentul in care a iesit pe usa,nici nu o sa ma mai intereseze si nu vreau sa mai plang nici macar o data pt el.Nu m-a merita.Merit mai mult si stiu ca o sa reusesc.Citesc raspunsurile voastre aproape zilnic.De la cap la coada si vreau sa va spun ca-mi da putere imi da tarie si ma simt mult mai bine.Va multumesc din suflet si va pup.Acum nu sunt singura,va am pe voi toate,o multime de suflete bune care ma incurajeanza sa ies din iadul in care sunt.
Didadi, tocmai pentru ca stii ca meriti mai mult, n-ar trebui sa mai astepti sfarsitul lunii.. Pe mine ma ingrijoreaza ca spui "Sa vad ce o sa faca" si "daca va pleca" [V]. Tu inca speri ca va ramane...sa-ti faca viata un calvar[V]. Iti place tie sa te tina in casa cu ochii pe geam asteptandu-l? Sa te urmareasca? Sa te ameninte intr-una ca pleaca? Sa nu ai niciodata incredere ca o sa fie bine? Sa te simti ca o sluga? El nu se va schimba! Chiar daca are un minut pe saptamana in care plange cu tine.. Eu sper sa plece si sa nu te mai caute, sa te lase sa-ti traiesti viata frumos. Nu te supara pentru asta ca nu o spun cu rautate[flo].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne fereste!!Cum sa fiu una si aceiasi persoana?Cum sa fiu insarcinata?Nu,doar am spus si povestea ei,pt ca sufera.Nu am de ce sa mint,Cum sa fac asa ceva?Nu stiu de ce am fost inteleasa asa..... Ea sufera si imi mai spune si mie ca nici ea nu are pe nimeni.i-amspus intr-o zi ca am scris pe forum si mi-a zis sa scriu si despre ea.A vrut sa stie si parerea altor oameni.Atat a fost.Nu ma cunoaste nimeni si nu aveam de ce sa mint.Si daca era adevarat cu siguranta as fi spus ca eu sunt,dar chiar nu sunt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai, n-am zis ca minti... doar ca povestile voastre asa sunt una la o extrema si celalatla la alta extrema incat ...a fost un gand ca tu te temi si nu stii ce sa faci cu un copil,mai ales ca il iubesti pe domnul acela atat de "dragut"!!! [iartama][iartama][iartama] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...