Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

vreau sa mor!!!!!


Recommended Posts

...si zi "merci" ca nu ai ramas si insarcinata ca nasa ta...ca tragedia era dubla acum! DD se gandeste la tine si oti tot trimite semnale,dar tu inchizi ochii bine sa nu vezi nimic.... Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 392
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by didadi
Stiu ca nu-mi spune nimeni nimic,cu rautate.Dar asa am gandit eu,sa mai astept.Poate nu fac bine si cu siguranta nu fac,Dar asta e!!! Nu mai e mult,si o sa scap de tot.
Tu hotarasti, e viata ta.. Eu iti doresc sa te desprinzi de el, sa fii puternica si sa inveti sa te bucuri de frumosul din jur[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by violeta69 si daca omu' se mai razgandeste vreo 2-4 ani si vra sa te mai incurce? cand asa [olala] cand asa [q] ca el tot nu vrea familie,insuratoare,copii,chestii din astea.... tu mai plagi anii astia dupa el? cred ca da....
Si eu am banuiala asta..ca o sa te mai incurce... si dupa sfarsitul lunii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca eram moarta demult daca aveam si un copil cu el.Oricum nu-si doreste.Sper sa nu ma mai caute dupa ce pleaca.Cand o sa iasa pe usa o sa-i spun sa-si vada de viata lui si sa ma lase sa ma refac.Sunt sigura ca asa o sa fac.In tot timpul asta eu am tras de el sa ramana.Deci,cu siguranta nu se va mai intoarce.Si bine face.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa-l lasam pe el in pace, sa nu-l mai judecam si sa-l tratam de "baubau"; e dreptul fiecaruia sa aleaga cum isi traieste viata, casatorit sau nu, cu job stabil sau nu, etc omul n-a zis niciodata ca o iubeste, n-a facut planuri cu ea... ea spune ca el n-a vrut niciodata sa se "intoarca, sa fie" cu ea, insa de fiecare data a facut-o numai la fff insistentele ei; de unde stim noi prin ce mijloace insista ea??? daca il ameninta ca se sinucide ca mai stiu eu ce face??? hai sa incercam sa vedem si cealalalta parte a povestii si sa gasim solutii pt Didadi dar nu facandu-l albie de porci pe el, iar pe ea o martira Oana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana1177,eu niciodata nu i-am spus ca vreau sa ma omor sau faze dastea,intelegi,niciodata.Eu cu el sunt calma si vb frumos fara amenintari si fara vb urate.Si niciodata nu l-am jignit.poate nu ai citit destul de clar poveste si de aceea nu ai inteles,care este si cum sta treaba.Eu nu am nevoie de luat in brate si ridicari in slavi.Doar am povestit si eu ce am pe suflet si am primit niste sfaturi care imi prind bine de la niste oameni cu suflet.Asa ca asta e motivul,iubita.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Didaldi, f bine faci ca nu-l ameninti cu sinuciderea insa faptul ca insisti sa fiti impreuna cand el clar nu-si doreste asta, nu e bine deloc deloc; am avut parte de o relatie din asta, insa eram de partea cealalta, nu ca tine; si crede-ma ca nu mi-a fost usor; si cu cat el cersea mai mult, cu atat eu ma sufocam mai tare si ma transformam intr-un monstru; si era un tip extraordinar, doar ca nu nimerise persoana si-si transformase dragostea in dependenta crunta iar faza ca n-am iubit niciodata... e afirmatie gratuita si nu cred ca e treaba ta iti spun totusi pe scurt; sunt casatotita de 2ani cu un om extraordinar pt care am parasit totul (familie, prieteni, job, tara) insa primesc si daruiesc infinit mai mult: iubire, vise, respect, tandrete, sustinere; si sa mai stii ceva: pt nimeni nu e viata roz, insa depinde de fiecare cat se respecta si cum alege sa si-o traiasca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by didadi
Cred ca eram moarta demult daca aveam si un copil cu el.
Poftim?! Ei nu, cu atat mai mult atunci ar fi trebuit sa traiesti pentru copil!! Si acum o sa traiesti pentru tine si pentru copiii pe care o sa-i ai, mai tarziu, cu altul. Cristina, mama lui [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C"] Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002[/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogsbu20021214_-8_Robert+is.png"]Cresc...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...