Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

vreau sa mor!!!!!


Recommended Posts

Nu am spus ca nu e asa(toxica ),cum spuneti voi.Perfecta dreptate Il iubesc si am tot stat si m-am gandit ca nu am ce face,daca el nu vrea sa stea cu mine>DA pe 28,nu stiu o sa plece o sa-mi spuna pa si gata.Nu stiu cum o sa fie,dar o sa fie cumva.De fumat, nu am zis ca de pe 28 o sa ma las.Stiu ca nu sunt bune si-mi fac rau.Dar asta este.POate in timp o sa ma las
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 392
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

si daca pe 28 nu pleaca?![:D] ca-i place asa.....mai sta o luna,doua.... un an,doi.... devii si mai dependenta si mai nefericita!! un om care tot vrea sa plece,odata tot va pleca cu sau fara motiv.... eu cred ca tu nu vrei deloc sa plece,iar el cand vede ca nu i se mai "cere" insistent sa stea,mai sta.... era mai "bine" cand il rugai sa nu plece,avea si el o satisfactie,asa e nedumerit saracutul.... Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iar m-am exprimat ca naiba... sa inteleg doar eu... Cind am spus de lasatul de fumat am facut o paralela intre renuntatul tau la aceasta relatie si fumat, desi e bine daca vrei sa renunti si la fumat. Ai putea pe 28 sa-i dai pachetul de tigari si sa-i spui "adio". Eu te intrebam, de ce 28? De unde si cum ai hotarit aceasta data si daca el stie de 28. Asa ti-a promis cind i-ai cerut ultima data sa ramina, ca mai sta luna asta??? Sau vrei tu pe 28 sa-i spui pleaca. Scuze ca insist pe tema... dar ori nu mai stiu eu sa "citesc" (nu m-ar mira.... la cite gafe am facut azi) ori... nu e prea clar... "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca-si bate joc si pe 28 n-o sa plece.El nu sta acum ca vrei tu, sta tot pentru ca vrea el, si va sta cat il accepti- ia spune-i sa plece mai repede sa vezi cum nu mai vrea.O sa planga o sa te impresioneze daca iei tu initiativa si tot asa.Daca la 37 de ani se poarta ca la 18, fii sigura ca nu e ce-ti trebuie tie si nici unui eventual copil.Cam ce tata ar fi asta?[xx(] Nu te ajuta cu nimic daca amana agonia, dimpotriva. [iepu][iepu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce frumos ai scris, Diana [flo] Didadi oare acum tot gelos o fi ?[8D]Ce om! Macar sa te lase in pace cu gelozia daca tot vrea sa plece.Nu stiu ce fel de comunicare puteti avea...ce face acum, de exemplu, cand vine acasa?E totul "ok" pana in ziua stabilita ?Vorbiti despre asta?Vreti sa ramaneti prieteni?Rupeti total? Oricum, imi dau seama cum este, si eu am crezut ca mor la fiecare ruptura...e rau de tot,insa trece, desi foarte greu.[V] ... asteptam toti ziua,[batetoba] [bat][bat][bat] [bat][bat][bat] [bat][bat][bat] [cavaler][cavaler] suntem pe pozitii !!!!!!!!!!!! - poate te mai inveselesti putin[:)] [iepu][iepu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ina78 - 28,am stabilit eu.Sigur ca stie de 28. Arinna - cred ca o sa plece,este hotarat atata timp cat nu a vrut sa fie om si sa-si faca un viitor alaturi de mine.Da, este si acum gelos si ma controleaza in telefon.Nu stiu de ce reactioneaza gelozia,atata timp cand el stie ca o sa se termine. Dianaintruder - esti un om deosebit si foarte mult m-ai ajutat,Iti multumesc din suflet pt timpul acordat scriindu-mi sfaturile tale din suflet.Ai mare dreptate in tot ce spui. Stiu ca o sa fiti alaturi de mine si nu o sa ma lasati,si pt asta va multumesc din suflet.Va rog sa scuzati greselile,m-am grabit sa scriu pt ca am multa treaba la servici.Va pup pe toate din suflet si in special pe Violeta,pe care nu o uit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

didadi la cat sunt yo de rea...nici n-ai cum sa ma uiti [:D]......ca ia uite la mine cu ce te astept daca nu-ti revii repejor [duel] [sm] [zz] [neand] [curat] [zz] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...