Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

vreau sa mor!!!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 392
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ce faci daca el nu pleaca pe 28 si povestea continua? Ati mai vorbit de plecare sau doar tu te gandesti? Am vazut o carte interesanta in librarie "El nu mai vrea, ea il vrea", a fost best seller in USA, cred ca te-ar ajuta sa intelegi mai bine cum gandesc barbatii ,adica ne-ar ajuta ca uneuri si eu sunt depasita de asta . Sanatate si liniste sufleteasca. Doroty cu minunea de baietel, Onut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu,Dar cred ca o sa plece.Nu stiu de ce.Si azi dim cand m-am trezit si am vazut ca a mai trecut o zi.....Off.Iar ma gandesc.Forte greu imi este.Nu stiu ce sa mai fac.S-a purtat foarte frumos zilele astea.Asta pt ca o sa plece.Asa simt.Si cand o sa plece,iar o sa incep cu telefoanle sa sun,sa-l aud,sa-l vad.OFFF,nu mai stiu cum sa fac,sa-mi treaca.Cand zic ca sunt si eu mai bine si mai puternica iar pic in groapa....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]darga mea,pai daca iar incepi sa-l suni,sa-l chemi,sa vrei sa-l vezi de ce nu-l pui sa-si faca un marsupiu sa te poarte dupa el peste tot!!! darga mea,barbatii urasc femeile astea "crampon"...in veci nu o sa ramana cu tine pt ca esti slaba si pierduta rau de tot.... prin absurd,presupunand ca-l vrei de nu mai poti tb sa-l lasi liber ca sa vina el la tine,daca te vrea cu adevarat...dar nu te vrea ca-l sufoci.... cu telefoane si ce mai zici tu.... pai tu vrei sa ai o sansa sau vrei sa te afunzi tot in .....asta?! cum crezi ca o sa scapi?! facabd ce ai facut si pana acum?! ceresind mila... ca asta iti ofera el,mila,nu iubire....fata draga, daca pana si iubirea trece,cat crezi ca va tine mila lui?! si in fond asta vrei tu,mila?! ai mila,dar pana cand? nu o s-o poti tine asa toata viata...ori te scuturi bine acum si o iei de la cap[at,ori stai in umbra lui,plangand asteptand,stand cu teama ca poate maine va pleca....toata viata ta...sau ma rog,toata tineretea ta...ca sa nu fiu prea dura.... ca stiu ce o sa spui,ca sunt rea.... dar nu sunt rea,sunt furioasa cand vad ca nu vrei sa te trezesti...macar sa incerci.....sau poate ca incerci si nu reusesti...dar ... in fine,hai ...sa fie cu noroc,si sa stii ca nu sunt rea deloc... [asia][flo] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca tu crezi ca fetele sunt rele, stai sa iti spun eu ceva nu tocmai placut. Ai observat ca au inmugurit copacii? Ca pe alocuri par sa dea flori? Si daca nu o sa vrei sa lupti nu vei fi acolo sa le vezi si sa le mirosi. Si chiar si fara tine ele vor inflori, vor creste, isi vor trai viata. Viata va merge inainte si va aduce bucurii si tristeti celor care au curajul sa o traiasca asa cum e. Oamenii vor continua sa iubeasca si sa sufere la fel. Si stii ce e cel mai dureros? Prietenul tau va fi acolo sa se bucure de viata, de soare, de flori, de iubire. Pare rautacios si dureros. Dar atat de dureros cat de adevarat. Stii care e culmea sinuciderii? Sa incerci sa te sinucizi si sa nu poti. Nu cred ca esecul e cel mai ironic in povestea asta, ci faptul ca a doua zi vezi lumea inflorind si tremurand de viata si te intrebi de ce naiba esti o epava. Constati ca oameni la care te asteptai sa fie disperati erau mai mult sau mai putin impresionati sau ingrijorati de tine. Abia atunci realizezi ca pentru nimeni si nimic nu merita sa iti pierzi viata. Cat despre plecare, nu poti face decat sa ajuti la bagajele alea si sa mergi mai departe. Cand un barbat vrea sa plece o face oricum, nici o lacrima si nici o rugaminte nu il va tine vesnic. Ba dimpotriva, il face sa se simta in lanturi si asta urasc ei cel mai mult. Si ai grija cu santajul sentimental. O sa auzi mereu ca pleaca atat timp cat asta e punctul tau sensibil si tu il pui atata in evidenta. Daca vrea sa fie cu adevarat cu tine, pentru ca asa vrea si asa simte el, lasa-l sa plece si va veni singur (la unii, persoana importanta, nu dau nume [:D], s-a plecat de 3 ori in aceeasi noapte si s-a revenit si niciodata in multi multi ani nu s-a mai intamplat asa ceva si nici macar nu s-a mai adus vorba de asa ceva). Hai capul sus, esti minunata si meriti sa traiesti si sa gasesti iubirea adevarata sau calea de a o trai pe aceasta incat sa fii fercita. Rox [gravi] 12+si Alexandra Maria [copil] (10.02.2004) ]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai incredere in tine si ai incredere ca totul se va termina cu bine.Indiferent ce vei spune tu se vede ca il iubesti mai mult ca pe tine.O sa suferi asta e dar dupa suferinta vine intotdeauna bucurie si crede-ma ca si eu sunt intr-o situatie asemanatoare cu a ta sunt dependenta de omul de langa mine.Dar o sa treaca ai sa vezi te-ai obisnuit cu el si te gaandesti ce o sa faci dupa ce o sa plece simti ca viata ta s-a sfarsit dar viata merge inainte indiferent de dureri sau de tristeti.Multa bafta si sper sa ai macar tu curajul sa te desprinzi de el pentru ca eu nu stiu daca il am. alexia_07
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am spus niciodata ca sunteti rele.Stiu ca toate care ati scris,ati scris din suflet si ati vrut sa ma ajutati.Stiu ca vine primavara stiu ca o sa infloreasca pomii si florile,dar in sufletul meu e o disperare.Vreau sa scap,dar imi este foarte greu.Nu fac pe victima si nu vreau sa fiu inteleasa gresit.Ma doare sufletul ca vreau sa-mi fac o familie si nu pot.Poate nu e timpul,dar totusi,am o varsta.Imi este frica de singuratate si toata viata mi-a fost.Nu stiu de ce am sentimentul asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...