Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

vreau sa mor!!!!!


Recommended Posts

quote:
Originally posted by didadi
Multumesc din suflet ca ati fost alaturi de mine si inca sunteti.Aseara am fost la manastire, am dat un acatist si m-am rugat.Nu am putut sa stau prea mult ca imi era foarte rau.Am plecat acasa, plangand, cu inima franta.Am parcat masina si m-am uitat in partea stanga.El pleca de la mine.Nu m-a vazut, nu a sunat, nu a facut nimic.Dar el,a fost la mine.Am inceput sa tremur si sa plang.Mi-a frant sufletul cand am vazut ca tot mai vine sa ma racaie.Dar bine ca nu a sunat.Incerc sa fiu puternica, sa nu sun, sa nu-l mai caut.Vreau sa fiu stapana pe mine.Nu mai pot sa fiu condusa, imi ajunge. VA pup
Draga didadi, Ar trebui sa pleci de acasa o perioada, pentru ca te va mai cauta, din pacate pentru tine. Si doar iti prelungeste suferinta prin asta. Eu inteleg ca-l iubesti si-mi pare rau ca suferi[V]. Dar ai inceput prin a ne spune ca aproape toata relatia cu el a fost un calvar. De ce sa vrei sa continui calvarul cand ai sansa sa schimbi? Prieteni poti sa incepi sa-ti faci, iesi cu colegii la o cafea, cum te-au sfatuit si celelalte fete, du-te la film, la teatru, la coafor, cosmetica etc[flo]. Si fii fericita ca nu mai trebuie sa dai nimanui raportul: unde esti, ce faci, cat stai. Esti libera sa faci ce vrei[hippi]. Nu conteaza a cui e vina acum, important este ca nu merge relatia, nu are viitor si tu trebuie sa-ti continui drumul in viata[flo]. Du-te la ai tai o perioada, nu-i raspunde lui la telefon daca suna, nu-i permite sa te manipuleze. Fii tare acum si iti vei multumi mai tarziu[flo]. Aamu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 392
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aamu, incerc cat pot sa fiu tare.Si sa fac ceea ce trebuie. Stiu ca daca o iau de la capat o sa-mi fie la fel.El nu o sa se schimbe niciodata.Si o sa stau sa sufar ca o proasta cum am stat panaacum.DA, o sa merg sa stau la mama o perioada.Nu vreau sa-l mai vad, vreau sa-mi revin.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by didadi
Aamu, incerc cat pot sa fiu tare.Si sa fac ceea ce trebuie. Stiu ca daca o iau de la capat o sa-mi fie la fel.El nu o sa se schimbe niciodata.Si o sa stau sa sufar ca o proasta cum am stat panaacum.DA, o sa merg sa stau la mama o perioada.Nu vreau sa-l mai vad, vreau sa-mi revin.
Foarte bine, du-te la mama ta o perioada. Spune-i ca ai nevoie de sustinere ca sa treci peste..Si nu ceda orice ar face el, tu ai un singur tel acum: sa-ti revii si sa mergi mai departe[flo]. Iti doresc multa putere! Si de fiecare data cand esti tentata sa te intorci din drum, gandeste-te la calvarul pe care ti l-a oferit aceasta relatie si la faptul ca el n-o sa se schimbe niciodata! Iar tu nu mai vrei calvar[flo]! Aamu Edit: Sper ca nu are cheie de la casa ta..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

didadi....cred ca ar trebui sa incepi un capitol nou![hopsieu] unul,pt ca acesta se apropie de maximum si al doilea pt ca si in viata ta incepe alt capitol... deci,nu mia vreau sa mor,vreau sa fiu fericita...retete de fericire...[hop][olala][:X][:I][:p] [flo] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Umflatel, nu are cheie de la mine si nici nu cunoaste pe cineva in zona sa zic ca a fost acolo.A fost cred ca sa vada daca e lumina aprinsa, nu stiu de ce a fost si ce a vrut.Importatnt este ca nu a sunat.deci....nu stiu ce vrea.Oricum m-a ranit prea tare sa-l mai caut,nu merita.daca era om venea si-mi aducea un martisor asa ca si chestie nu de alta.Dar la cat de magar este, nu am pretentii.Eu stau si sufar pt ca nu poate sa-mi treaca dupa o zi pe alta si vreau sa-mi revin si sa ma refac.Am suferit prea mult, mult prea mult!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by didadi
daca era om venea si-mi aducea un martisor asa ca si chestie nu de alta.Dar la cat de magar este, nu am pretentii.
de ce jignesti gratuit? daca tot nu avea alta treaba evidenta, de unde stii ca nu a venit taman cu martisorul? iar cu pretentiile,.. tocmai, vad ca aveai pretentia sa-ti aduca, tocmai ce-ai scris... cum e, ori-ori? Luana si [am]Hora - 14 Mai 2006 [url="http://www.geocities.com/mamici_de_mai_iunie2006/povesti.html#Hora "]poveste[/url] [url="http://b1.lilypie.com/Jw3qp3.png "]io tot cresc [/url] „Femeia vede unde barbatul abia zareste” Proverb romanesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai poate a jignit in cunostinta de cauza [:D] si magar nu cred ca e o jignire,ca magarul e un animal frumos si balnd,uneori....ceea ce nu se poate spune despre acel om! acu' nu zic ca ea n-a gresit,dar noi o sustinem pe didadi,sau ma insel yo?![:D] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...