Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

vreau sa mor!!!!!


Recommended Posts

deja ne-am abatut de la subiect,26Octombrie,nu mai suparat pe mine personal,cred ca mai mult m-a ofuscat ideea ca esti asa de dura,dar,ai fost dura,pt ai deschide ei cumva ochii,am realizat,dupa ce mi-ai raspuns mie,cumva indirect...asa ca scuzele eu trebuie sa mi le cer....[flo] mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 392
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Didadi, Ce mai faci? L-ai sunat si ai plans ca el sa se intoarca la tine? Sper ca esti mai puternica decat atat. What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller Cristina mama ingerasului Paul [url="http://paul-aaron-domme.memory-of.com/"] Va rog aprindeti o lumanare in amintirea bebelusului meu Paul[/url] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]filmulet[/url] [gravi] 19+ [fetita][url="http://new.photos.yahoo.com/cristina2paul"]poze cu fetita si cu mine[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum am citit ce ati scris.Am ajuns la servici la 10 si m-am apucat putin de treaba.Ieri am facut curat in casa, mi-am pus muzica,melodia pe care mi-a trimis-o cristina am ascultat-o la greu.Am aerisit in casa sa iasa mirosul lui, am schimbat lenjeria,am schimabat prin casa putin,m-am machiat, m-am aranjat si capul sus.Am o viata, trebuie sa o accept asa cum este ea si cu ajutorul lui DD o sa trec peste tot.M-am rugat mult si o sa ma rog sa-mi dea DD putere si liniste sufleteasca.Cred ca m-a auzit are grija de mine, nu ma lasa.va multumesc din suflet ca ati fost si sunteti alaturi de mine.DD sa va ajute asa cum ati facut voi pt mine.Va pup pe toate si multe[flo[flo][flo]] pt voi TOATE!!!va tin la curent
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DIDADI, ma bucur mult de tot iubita ca te-ai decis sa iti vezi de viata ta. Cred ca machiata aratai super. Iesi cu colegele de serviciu, mergi in vizita la rude, fa ceva sa iesi din monotonie. O sa vezi ca ranile se vor inchide curand, important este ca tu sa vrei sa se inchida aceste rani. DD va avea grija sa te sustina si sa nu te lase sa cazi. Pupici si succes in noua ta viata. catalina "Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didadi este un inceput bun, important e sa nu te lasi doborata de nostalgii. Acum incepe o noua viata. Nu stiu daca am mai scris, insa, la 24 de ani, dupa ce am rupt o relatie dureroasa, am stat singura 2 ani. Insa asteptarea a meritat, acum am gasit omul potrivit (chiar daca ma mai enerveaza el din cand in cand [:D]) Bucura-te de perioada aceasta si statutul de "necuplata" are farmecul sau, poti face ce vrei, sa iesi in oras, discoteca, restaurant cu fetele la o barfa mica. Felicia si Ilinca Teodora "duracell" (15 noiembrie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...