Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

vreau sa mor!!!!!


Recommended Posts

Pai de la tine pleca ala de 35 de ani????Din cite am lecturat pe aci, nu de tine e vb.Dar daca vrei....Ce situatie dramatica....sa fi parasita de un tip caruia nu ii pasa prea mult de tine, doar ca e gelos, il mai ti si la tine acasa, de lucrat nu stii ce lucra ,mai ramine sa-i faci un copil, poate .......M-am gindit sa mai vb inca o luna pe acest subiect............[si-eu][ups] L&L
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 392
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nu,nu de la mine pleaca omu' de 35 de ani,dar cum yo sunt mai [mariaj] am intrebat ca sa nu stau degeaba...intre timp![:D] acu' ca mai vorbim o luna,sau doua....e de discutat! cine nu are rabdare,nu e obligat sa discute...isi poate lua frumusel [recevere]... fata asta are nevoie de ajutor si daca il putem da, i-l dam ...daca nu ,nu!!![^] pe tine de ce te deranjeaza? iti e greu sa-i fii alturi? nu e nimeni obligat sa stea aici si sa se enerveze,mai sunt cateva subiecte..... [asia][asia] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi e greu sa ii fiu alaturi, dar i s-au dat atitea sfaturi.....Probabil ca in situatie ei sunt multe femei.Si daca trebuie o sa vb inca o luna ...sau cit va fi nevoie , Mi-ar placea ca nu peste mult timp, didadi, sa ne scrie ca ii e bine fara acel tip de 35 ani si ca are alaturi pe cineva care o iubeste .....Nu stii ce iti rezerva viatza... Liana &Luana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu de sfaturi are nevoie, ci de un umar pe care sa plinga. pentru ca o doare, simplu Leta [titanic] si un bebe [url="http://community.webshots.com/user/letadeea"]poze 2005[/url] [url="http://community.webshots.com/user/babydeea"]poze 2006[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DIDADI, te rog frumos, nu te mai chinui asa. Pana la urma o vei lua razna, crede-ma. Cauta sa vb cu cineva, chiar daca esti singura fata de la serviciu, e imposibil sa nu fie un coleg cu care tu sa te intelegi mai bine si sa iti deschizi sufletul. Vorbeste cu Dumnezeu cand ti-e greu, chiar si in gand cand esti pe strada. Tipa, urla, sparge o cana sau o farfurie cand esti acasa, dar nu te mai injosi atata ca nu merita. Stiu atat de bine cum este sa crezi la inceput ca poti sa te ridici si apoi sa constientizezi ca rana e prea adanca si nu se cicatrizeaza atat de repede pe cum sperai. Aseara am avut si eu o cadere nervoasa. Pe 9 februarie am pierdut o sarcina, si am crezut ca incep sa imi revin. Numai ca aseara uitandu-ma la un film m-a bufnit plasul si am tinut-o asa vreo ora jumatate. Nu am avut un motiv anume sa plang, pur si simplu lacrimile au inceput sa curga. Nici eu nu ma mai pot controla si sufar f mult, dar stiu ca trebuie sa trec si peste asta pt ca soarele va rasari si pe strada mea, Asta trebuie sa faci si tu. Sa privesti spre viitor chiar daca ti-e greu, sa iti faci planuri, sa faci ceva sa nu te mai gandesti atata. DD iti va da forta sa treci peste toate, vei vedea. Important este ca tu sa iti doresti cu adevarat sa ti se inchida ranile, Pupici tuturor catalina "Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai draga DIDADI, stii ce zic io? Sa-l suni in continuare si sa-i descrii, da' stii asa, cu amanunte, tot ce simti in lipsa lui..toata durerea si pustiul, si angoasa, si obsesia etc...Cred ca daca-l suni noaptea ai rezultate si mai bune, cred ca pe la 2:00 dimineata e optim. Daca continui asa vreo cateva zile sigur se intoarce la tine. Fiindca io am invatat din esperenta, ca nu putem face pe cineva sa ne iubeasca, putem doar sa-i hartuim si sa speram ca intra in panica si cedeaza...[:D] Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by andrath
Mai draga DIDADI, stii ce zic io? Sa-l suni in continuare si sa-i descrii, da' stii asa, cu amanunte, tot ce simti in lipsa lui..toata durerea si pustiul, si angoasa, si obsesia etc...Cred ca daca-l suni noaptea ai rezultate si mai bune, cred ca pe la 2:00 dimineata e optim. Daca continui asa vreo cateva zile sigur se intoarce la tine. Fiindca io am invatat din esperenta, ca nu putem face pe cineva sa ne iubeasca, putem doar sa-i hartuim si sa speram ca intra in panica si cedeaza...[:D] Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005)
ASTA da cu siguranta il aduci inapoi garantat [fuga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...