Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

vreau sa mor!!!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 392
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Didadi tu esti dependenta financiar de el?Inteleg ca ai casa ta , deci esti partida buna.[:D] Eu in principiu n-am de ce ma plinge de viata,ca a fost generoasa cu mine,dar sincer tu nu esti constienta ce virsta perfecta ai! Stii cite persoane se uita in oglinda sau in urma si si-ar dori sa mai aiba 25 de ani?Probabil e o etapa din viata ta in care agreezi aceasta stare de nefericire,despre care se spune ca iti da niste trairi intense. Dar ce-i prea mult strica! dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Boala lunga, moarte sigura!" Elise e adevarat ca iubirea te prosteste (scuze didadi!) si te orbeste mai ales la o varsta tanara cand 'tot ce zboara se manaca'! Insa, cineva trebuie s-o trezeasca pe dinadi la realitate si asta a incercat ymcar sa faca cu riscul de a o supara. Dar ea n-are de ce sa se supere...stie ca toti ii vrem binele. "Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga, totul se transforma." Roxana, mamica lui Andutu grasunelu' bursucelu' scumpicu' zis "Piedone"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na, ca acum i s-au deschis ochii, toata lumea i-a spus acelasi lucru. Ce urmeaza? Sa faca EA ceva. Chestia asta cu "nu pot" pe mine ma dezarmeaza. Inteleg ca e greu, dar cand stii ca ai asa o viata si ca pierzi atatea doar ca nu esti in stare sa faci o schimbare...[bang] Adina + [copil]Olivia Karla 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ei, bine. Dar sa te uiti in jurul tau poti?! Asha, sa casti okii mari? ca poate gasesti ceva sa trezeasca printzesa din padurea adormita din tine... un EL mai grozav...ca exista shi mai grozavi, sau ceva ce iti doresti si realizezi ca pierzi datorita lui. Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e teama ca ar fi prea simplu sa nu mai vrei si sa se termine. Cred ca omul te va cauta, te va mai juca putin. Ce naiba, unde mai gaseste fraiere ca tine (te rog sa ma scuzi, nu vreau sa te supar mai tare...)? [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]poze multe cu noi[/url][foto] [url="http://good-times.webshots.com/album/551940014PFgtLL"]Ana a implinit un an[/url][foto] [url="http://good-times.webshots.com/album/554582211ZUiOLU"]Vara lui 2006[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"nu am putere,nu pot!' cred ca tu de fapt ai vrea ca noi sa-ti spunem sa lupti,sa insisti,sa-l recuceresti.... in mintea ta de fapt cauti o solutie salvatoare de-al face sa ramana cu tine.....si poate se gaseste cineva sa ti-o spuna! ei,uite ca "solutia salvatoare" nu exista![bang] solutia e numai la tine,dar nu cea de a ramane cu un om care nu te iubeste! si chestia asta cu nu pot....stii cum se spune? "nu exista nu pot!...exista nu vreau" nici nu stiu ce sa-ti mai spun...atat :totul se rezolva in viata afara de moarte! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
cred ca tu de fapt ai vrea ca noi sa-ti spunem sa lupti,sa insisti,sa-l recuceresti.... in mintea ta de fapt cauti o solutie salvatoare de-al face sa ramana cu tine.....si poate se gaseste cineva sa ti-o spuna! ei,uite ca "solutia salvatoare" nu exista!
ba da, exista: sa redevii puternica si independenta si sa-i aratzi ca n-ai nevoie de el. Cred - poate ma insel - ca este unul dintre barbatzii nesiguri si cu un exagerat simtz al posesivitatzii, pe care acum il mai exerseaza pe tine din cind in cind. Altfel n-ar avea nici un motiv sa "se joace" la modul asta - si, oricum, s-ar plictisi repede, pentru ca nu opui rezistentza. Daca te-ar vedea brusc inapoi pe picioarele tale shi cu toate cele acasa, iti spun eu ca s-ar da doi pashi inapoi...shi dupa aia ar intra in panica EL. Si ar incepe sa reconstruiasca scenarii si sa analizeze unde a gresit de i-a scapat dnsoara din colivia tzesuta cu atita grija. Si, daca acum incerci sa-l recuceresit tu pe el, probabil atunci isi va pune problema cum sa nu te piarda el pe tine. Acum, sincer, ce ai de pierdut? Crezi ca daca te desprinzi de el pleaca? NU pleaca, fii sigura...daca era sa plece, o facea deja. Nu-l leaga nimic altceva de tine, in afara de nesigurantza proprie. Asa cum tu ai nevoie de el, si el are nevoie de tine, dar in alt mod. Joaca-ti si tu mai dur cartzile. Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...