Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

vreau sa mor!!!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 392
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Este un om de doi bani,nu stiu ce pot sa iubesc la el.Am inceput sa-mi dau seama si sa prind scarba,de tot ce-mi face.aseara si-a luat o bluza si l-am intrebat daca pt fete avea ceva.stiti ce mi-a raspuns?Ete na,am ajuns sa te si imbrac acum....deci va imaginati cat ma detesta,in conditiile in care eu niciodata nu am cerut nimic,chiar daca poate uneori imi era pofta de ceva.nu am indraznit sa cer.Usor, usor am sa ma debarasez de el,v-am spus imi este scarba.M-am saturat,mi-a facut doar rau.M-a indepartat de toata lumea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Este un om de doi bani,nu stiu ce pot sa iubesc la el.Am inceput sa-mi dau seama si sa prind scarba,de tot ce-mi face.aseara si-a luat o bluza si l-am intrebat daca pt fete avea ceva.stiti ce mi-a raspuns?Ete na,am ajuns sa te si imbrac acum....deci va imaginati cat ma detesta,in conditiile in care eu niciodata nu am cerut nimic,chiar daca poate uneori imi era pofta de ceva.nu am indraznit sa cer.Usor, usor am sa ma debarasez de el,v-am spus imi este scarba.M-am saturat,mi-a facut doar rau.M-a indepartat de toata lumea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by didadi
Nu ma mai gandesc la moarte,vreau sa traiesc.Sunt tanara si am de facut multe.azi ma simt mai bine!!!!
Atunci schimba, te rog, titlul subiectului, ca-i sinistru[;)]! Cristina, mama lui [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C"] Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002[/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogsbu20021214_-8_Robert+is.png"]Cresc...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Cristina_C
quote:
Originally posted by didadi
Nu ma mai gandesc la moarte,vreau sa traiesc.Sunt tanara si am de facut multe.azi ma simt mai bine!!!!
Atunci schimba, te rog, titlul subiectului, ca-i sinistru[;)]! Cristina, mama lui [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C"] Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002[/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogsbu20021214_-8_Robert+is.png"]Cresc...[/url]
Ar fi interesant sa se numeasca: "Am vrut sa mor, dar mi-a trecut!" [:D] "Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga, totul se transforma." Roxana, mamica lui Andutu grasunelu' bursucelu' scumpicu' zis "Piedone"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa va spun,ca iar ma simt rau,a revenit starea.Mi-as dori din suflet si din inima sa spun GATA,PLEACA.Dar eu,stau si sufar ca o proasta.Sunt suparta si plang de nu mai stiu de capul meu.Si ma oftic pt ca nu pot sa pun punct unei relatii care nu o sa mearga niciodata.Sunt cu moralul la pamant si-mi este teama sa nu ma imbolnavesc.Deja simt ca nu mai pot.Puterile m-au lasat si sunt deja obosita.Stiu ca poate unii dintre voi o sa ma blamati sau o sa-mi spuneti ca sunt proasta sau poate ca nu vreau.Vreau,dar nu stiu ce se petrece cu mine,cu sufletul meu,nu pot sa ma exprim sa fiu inteleasa.Uneori am impresia ca cineva mi-a facut ceva,farmece,sau nu stiu ceva urat.Va rog sa ma credeti ca nu ma recunosc.Sunt schimbata total,din toate punctele de vedere.Ma uit pe strada la fete tinere de seama mea,si plang si-mi spun,uite ce fericita e lumea!!!Eu sunt suparata si trista ma simt ca o femeie batrana care asteapta sa moara.Va rog sa ma credeti ca nu stiu ce se intampla cu mine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai ce sa-ti mai spun...ca zau tu stii cel mai bine,adica-ti dai seama cel mai bine..... daca-ti place asa ce poate altcineva din afara sa-ti faca?! iti place sa plangi...pai atunci PLANGI!!! iti place sa suferi atunci SUFERA!!! daca asa vrei tu sa traiesti te poate opri cineva?! nu,din pacate..... uita-te pe geam la lumea fericita si plangi ca tu nu esti fericita..... da vina pe vraji si farmece si stai in casa si palngi...eu mi-as pune si un sac in cap si m-as tunde zero si as merge in zdrente palangand pe starzi......sa vezi ce mai sufera omu' dupa mine..... asa de rau ii pare cand vede o femeie suferind si plangand!!! in fine,ma [fuga] ca vine bombardamentul asupra mea.....[zid] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...