Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (23)


Recommended Posts

Eu is acasa !!! AM fost la spital doar ca sa ma invoiesc.[bang][bang] Dar macar mi-e putin mai bine ca ieri...[alcool][alcool] July, Vicky azi voi alege sa beau ceaiuri, cat mai multe posibil!!![^] Menna, sa porti sanatoasa jeansii si bluzita. Eu maine iau salariul!!![bis][bis] Angela, [pup] Mire, Miki multa sanatate!!! Amalia [pup] De Bone si Mona mai stie cineva ceva???Sper ca sunt bine ...[pup] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.- Axel Munthe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mire, Cris, va [pup] sa treaca viroza. Angela, racul meu de-acasa nici macar flori nu mi-a luat, abia ne vb. Ma streseaza ca el face prostioare (fara intentie), eu ma supar ca le face, iar el se supara ca eu sunt suparata! Si sta si el cu bot, in loc sa vina sa-si ceara scuze[bang]! Norocul lui ca nu tin suparare si ca nu face prostii prea des. Menna, care-i surpriza? Ca suntem curioase! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inca nu stiu care e surpriza ... s-ar putea s-o aflu dupa ce termin programul pe ziua de azi! Sper sa nu fi uitat, ca altfel fac scandal si ma aliez si eu lui vicky...silencio stampa il pandeste AGAIN! [:p] Ps: july dragam ...nush cum fu' atmosfera azi la tine in birou, insa Dinamo a pierdut ieri saracii in ultimul minut de meci. Scor final 1-0 pt benfica, insa Lobont a fost eroul partidei in ciuda golului primit in ultimul minut. Nici o problema, gandim pozitiv, le'o dau ei lisabonezilor acas' [;)] Cat despre bolnavioarele mele, ma bucur sa aud ca azi aveti zi de recuperare ... daca nu va simtiti bine,in patut cu voi si odihniti-va si pt noi. [pup] Keep in touch! [;)][hia] [RO][url="http://community.webshots.com/user/Menna1979"]Menna[/url] [*] "I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..." __________________________________________________ [url="http://www.animapro.org/"]Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!![/url] "Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Eu sunt libera azi si maine. acum ma lupt cu raceala ca diseara vreau sa ies cu fetele .am primit si eu cadoul de Valentin´s Day:praline, un trandafir ( eu ma certam cu toata lumea de ce nu primesc o singura florica, ca e mai fain asa decat buchet ) si un parfumel. Pup bolnavioarele PS. Menna, astept surpriza pe care ti-a pregatit-o iubi tau [:D] MIKI ``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by angelapriboi
Ce se intampla cu raceala asta???????? Pai o lasam sa faca ravagii.Trebuie sa luam atitudine impotriva racelii si impotriva barbatilor care supara niste biete racusoare. ANGELA
[:D] bine spus Angela [pup] MIKI ``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela eu sunt un pic mai bine, adica nu mai tusesc atat de mult si cu nasul e mai lejer acum. singura problema e ca sunt tare ragusita. eu va invit pe toate la carnaval. e o atmosfera super. abia astept ora 21 sa merg [:D] Eu va doresc insanatosire grabnica PS. doar ieri am avut dureri de cap vreo 5 ore dar au disparut. n-am luat nimic in afara de sirop de tuse MIKI ``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...