Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (23)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by MirelaV
cristina, eu am bananait prin oras am zis k imi iau una alta hainute..dar am fost atat de ciufuta incat azi nu mi-a fost nimik pe plac. eu nu cumpar martisoare. eu nu dau la nimeni nimik. decat lu' mama o sa-i cumpar ceva. dar in nici un caz martisor. cam atatica. tu ai cumparat pt tine sau sa ofere sotul tau? io merg pe ideea k femeile nu ofera..asa k..am scapat [:D] eu la sv am mai mult barbati..asa k..astept [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Mire am luat pt mama- soacra si cumnata, deocamdata...[:D] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.- Axel Munthe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Daaaaaaa, stiu ...nu m-am tinut de promisiune, DAR NU pt ca n-am vrut ci pt ca n-am avut timp. De la birou m-a luat instructorul si [sofer] dai si mana o ora juma dinnou,pana mi-o iesit peri albi [starwars] Apoi acasica, apoi m-am luat cu treburile, apoi [nani] ...nici n-am deschis pc-ul.Mi-am pus catelusha in pat si tzup la sforait amandoua [:D] ... ma rog, ea s-a dat jos magaritza,ca deh ...o luase cu calduri si atunci am trimis-o in bucatarie sa doarma in tronul ei. [url="http://pets.webshots.com/album/557846668SbwbOk"]Aici[/url] vedeti ceva pozici cu adorabilul cuplu care se "inteleg" de minune ...numa sa nu fie vorba de papa sau plimbare,ca in rest sunt hoveri [;)] Ok! si acu' sa va arat si [url="http://good-times.webshots.com/album/557846777uPUySr"]cadoul[/url] care nu este precum poate altii s-ar fi asteptat ...nu mint, poate m-ar fi surprins placut si pe mine, dar in fine ...toate la timpul lor si cu siguranta din partea persoanei potrivite.[:)] In rest toate bune si frumoase ... (sa zicem)... azi m-am ocupat putin de ale casei, am [spala]-> [vase] -> [rufe] ...apoi mi-am facut olecuta de [toanerele cu cateii care ma exaspereaza cand se apuca sa vorbeasca in cor [:(] ... al meu coleg de pat era la el la restaurant, tocmai ce aduc ultimele modificari, retusari si imbunatatiri localului, ca sa fie conform normelor UE (Cris poti sa vii si la noi, exact de asta de ocupau azi...separarea locului pt fumatori,de cei nefumatori ...insa NU cu geamulet,ci complet[;)]) Am mai [sofer] nitel si am exersat parcarile, ca acum sa fac chestionare de sa-mi iasa pe gat! Ma credeti ca n-am nici un spor!!! [batcap] Le urasc si nush de ce! [V] Supriza extraordinar de placuta am avut din partea unei bune prietene care ma sunase sa-mi zica "La multi ani!", iar io stiind ca ziua mea e in iulie, m-am mirat ce-i venii ...si logic ca am intrebat-o "cu ce ocazie?!" ...raspuns :"azi e sf. teodor, prin urmare e ziua ta de nume" ...in clipa aia a crescut inima in mine,mi-a cazut bine sa stiti, ca deh, nici io nu stiam [:D] deci surpriza maxima [^] Faza haioasa a fost cand a sarit instructorul meu in timp ce vb la telefon cu prietena mea, ce tocmai ma felicita, si zice "io,primul" si ma tzuca [:-)))] ... apoooooooi normal ca am abuzat de sarbatoare [:p] si am "urlat" in gura mare ca azi e ziua mea si cum tb sa ma intalnesc cu parintii colegului meu de pat, tatal lui a fost foarte dragut si s-a implantat cu un buchet frumos de trandafiri albi [:D] ca mai apoi sa primesc seria de pupicuri si alea alea din partea neamului lui [:I] ...hehe, a fost o zi,pe de o parte, tare haioasa si simpatica pt mine.[flo] Eh ... cam atat va povestesc pt azi,maine sper sa poci intra dinnou pe la voi, dar mai mult sper sa reusesc sa ajung sa fi facut 480 de intrebari din cele 825 [q] July maica, apo' tu oricum poti sa-ti spui,dar NU babornita.Pt mine una, esti cea mai simpatica, amuzanta si originala fiinta [;)] Auzi tu soro ...pe cine faceai tu lume "noo",ai?! Sa stii ca m-am simtit [:p] ...daca chiar vrei sa vezi ce e nou la mine, urcate in tren si hai sa-ti arat [:p] Ps: energizantul il gandisem pt toate surmenatele, obositele, sictiritele ca mine, insa nu-mi permiteam sa fac pe careva asa [:)] ...so, luati cu incredere cand va mai ofer [;)] io dau la toti,nu's zgarcita! Hai [pup] pupici la toatele ...ma retrag io la ale mele intrebari din chestionar ...e tanara vremea si io tb sa termin pe azi 240! Ps: scuzati polologhia, am recuperat si pt ieri...si poate si pt maine [:p] [hia] [RO][url="http://community.webshots.com/user/Menna1979"]Menna[/url] [*] "I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..." __________________________________________________ [url="http://www.animapro.org/"]Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!![/url] "Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!! Poftiti la cafeluta, ceiuc , nes!! Mire, eu am cumparat cate un martisor si cate o cutie cu bomboane, mai speciala pentru mama lui Daniel si sora lui. Sunt in pana de idei, dar ma gandeam sa mai cumpar si niste flori si cam atat, ca in rest nu stiu. Parfumuri au, de machiat nu se machieaza, haine au , bijuterii au...[bang][bang] Menna foarte frumoasa gentuta.[olala]Sa o porti sanatoasa. LA MULTI ANI!!!pentru Sf. Teodor. Nici eu nu stiam ..Multa bafta si spor cu grilele ; te descurci tu, sunt sigura si apoi dai examen [auto]chiar pe 1 Martie; o sa iti aduca noroc.[flo] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.- Axel Munthe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helloooo.... brrrr ce frig e afara. am inchis repede geamul. parca a fulguit si pe aici putin cristina, buna alegere. cu mama e mai greu intotdeauna .. dar ne descurcam azi ce faci? eu cred ca bantui prin casa la ce frig e afara.. Dora...apai La Multi Ani! daca zice fata k ie ziua lu' matale. apai sa te [pup] si-ti dau s'o [flo]. cat despre tren..mai discutam [pup] restul fetelor unde-or fi??? ne vedem mai tarziu...o zi frumoasa [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello si eu de la [sofer] ...am stat azi noapte pana la 2.30 ca sa termin intrebarile despre indicatoare.Azi ma apuc de restul ...deja a inceput sa-mi placa [xx(] [:D] Mire,apoi nu fata a zis,ci calendaru' crestin ortodox.Cat despre tren,stii tu pe care sa-l iei,placintele sa stii ca te asteapta [;)] Merci la amandoua de urari,vi le intorc inzecit impreuna cu un [pup] tzuc si o [flo]. Apropo' Cris, si noi implinim azi 7 luni de convietuire impreuna,atat la propriu si la figurat. Si eu ca sor'mea,nu obisnuiesc sa fac cadouri martisoare femeilor de 1 martie, in schimb e o regula obligatorie ca mamele sa primeasca o atentie de 8 martie,aici ma supun cu placere. [:)] Merg sa-mi termin [cit],caci n-am reusit s-o ingurcitez inainte de conducere. Azi la noi e multa miscare[berest] , caci a venit draga Stelutza[steaua][stelist] lui Gigi sa joace cu UTA Arad [pk] ... iar de cealalta parte, din cate am inteles, este numit in functie episcopul ardealului(?!) So ...fetele eu ma retrag, sper sa am timp sa intru si mai tarziu. [hia] [RO][url="http://community.webshots.com/user/Menna1979"]Menna[/url] [*] "I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..." __________________________________________________ [url="http://www.animapro.org/"]Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!![/url] "Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!!!!!! Menna, La multi ani!!!!!!!! si sa stii ca mie imi place cadoul. Cristina La multi ani !!!! si voua. July stai linistita ca ma apropii si eu de tine ,uite acusi se face 11 martie si facem si noi 7 ani de la casnicie.Asa ca mamaaaaaaaaaaaaaaaaaa ce de ani au trecut. In rest pupici dulci la toate fetele. ANGELA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...