Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (23)


Recommended Posts

salutare fete frumoase! eu...dupa 2 zile mai relax la munca...in seara asta mi-am facut un cadou de 1 si 8 martie. mi-am schimbat telefonul.[hot] de maine..vine PRIMAVARA!!! va urez un 1 Marie 2007 minunat si plin de caldura (macar sufleteasca)! eu sunt bine. gata de tot cu viroza...si..cam atatica va pupic si va urez noapte buna! [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Angi,Cris, multumesc de urari ...insa sa stiti ca a trebuit sa aman examenul de [sofer] pt ca [:(!] luni cand am mers sa-mi depun cererea de zi libera pt azi, ma trezii ca-mi zice sefa mea ca "ea asa stie ca joi si vineri sunt la Bucuresti la curs de pregatire"[poc] ... Am facut cu nervii instant si a doua zi m-am dus hotarata sa mi-l aman ca na, tb sa merg la cursul naibii! Ok, zis si facut.Mers sa-mi aman examenul si obtin amanarea pt 19.03. ... ajung la birou si dupa vreo 2-3 ore suntem anuntate ca,cursul se tine vineri si sambata,iar noi plecam de joi seara si io PUTEAM SA-MI DAU, DACA ERAU BINE INFORMATI, EXAMENUL AZI !!!!!!! [neand][bang][poc] Deci nu va explic ce stare de nervi am avut! Acum sunt consolata totusi cu ideea ca macar asa am mai mult timp sa ma pregatesc pt proba teoretica, ca cea practica zic ca o stapanesc indeajuns. So ...azi 1 martie m-am imbracat frumos, m-am parfumat, m-am aranjat,alea alea [:D] si am venit la birou cu una bucata martisor frumos atasat de hainuta [:D] Va doresc si eu un 1 martie cald,cu multa bucurie [:D],mult soare[flo],multe emotii [il] ! Sa fiti iubite ! [RO][url="http://community.webshots.com/user/Menna1979"]Menna[/url] [*] "I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..." __________________________________________________ [url="http://www.animapro.org/"]Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!![/url] "Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani !!!!!!!!si din partea mea si sa va dea Dumnezeu tot ce va doriti si sa aveti un an plin de realizari. Menna nu fi suparata, o fi un semn.Lasa ca nu-i nici o problema. Cristina deci nici nu ai inceput bine si bagi munca la greu. July cafeaua ta este deosebita astazi din cauza firului alb cu rosu. A sa va spun ca aici, la bulgari ,se dau doar firisoare care se pun la mana.Si poarta si barbatii pentru ca spun ei ca reprezinta sanatatea.Si nu le dau jos decat atunci cand vad prima barza. Vicky cred ca la voi e o atmosfera mai de sarbatoare.Toate profesoarele primesc astazi flori si martisoare,asa ca totul in scoli miroase a primavara In rest pupici la toata lumea. ANGELA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...