Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (23)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[si-eu] July, nu iti pot refuza cafelutza !!![:p]Atat de buna e !!!... Mire, Angela, eu am niste dureri cumplite de cap si o somnolenta , dar pun totul pe seama asteniei de primavara.[|)] Vicky ,[ruga] pentru sanatatea mamei tale. Miki, pe cand te asteptam cu vesti[gravi] ???[:I] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.- Axel Munthe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na seara fetele! Semnez condica dupa program. Sunt stoarsa de puteri. Ma bucur ca va place cafeaua mea! Angela, isi fac de cap cu voia mea! Mai ales ca se cunosc! Mire, sa va distrati bine si vedeti unde mereti sa nu dink-uiasca prea mult ca nu mai nimereste drumu spre casa! Vicki, multa sanatate mamei tale si tie multa putere sa treci peste toate! Va pup fetele si ma duc sa dorm nitel!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la mine! Miki, multumim pt. cafea. Fetele, [si-eu] cu dureri de cap si ameteli. Initial am crezut ca doar eu nu dorm bine, din cauza problemelor (ca ai mei poti taia lemne cu drujba langa ei si nu se trezesc[:D]), dar vad ca nici voi nu stati mai bine[:(]. Mire, ati petrecut bine? Angi, ce-ai mai visat? Nimic interesant? [pup] fetele si o zi buna, frumoasa si usoara va doresc. Fug sa ma apuc de tb, sa mai uit de ale mele. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello..hello...sunt zombie. spre deosebire de noptile trecute, aseara am adormit instant..dar dimineata m-am trezit mai obosita decat m-am culcat ne-am simtit bine, dar nu intru in detalii k sotia domnului e prin preajma si apoi vrea si ea [:D] deschid acum un nou capitol, adaug si racusoarele noi si ma intorc la hartoage. o zi minunata va doresc in continuare. nu stiu daca ne mai vedem azi k ajung tarziu. pupici [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...