Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (23)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut! Fetelor sa stiti ca nu v-am parasit dar pur si simplu nu am cand sa intru pe net (sunt obosita si cum am putin timp liber ma odihnesc sau fac ceva prin casa).Nu v-am uitat si sper ca nici voi pe mine.[;)] In momentul asta sunt intr-o pauza de la cumatrie ( astazi am botezat-o pe Larisa) si nu dorm asa ca am zis sa trec pe-aici si sa va salut pe toate. [grup][pup][pup][pup] E frumos cu 2 copii dar si obositor. Robert a avut laringita acuta severa si nu am putut iesi pe-afara si a fost destul de greu dar bine ca a trecut totul. Va pup ca fug la distractie, vine schimbul! Sunt poze cu Larisa in poze 2. Va pup! [url="http://community.webshots.com/user/ramonaa105"]poze 1[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ramonaa200"]poze 2[/url] [mamica] Ramona si [copil] Larisa (05.01.2007) +[copil] Robert (15 ianuarie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ramona superbe poze [:)] Amalia bine ai venit [hia] ps: si eu vb cu al meu [pup] merg la [nani] [RO][url="http://community.webshots.com/user/Menna1979"]Menna[/url] [*] "I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..." __________________________________________________ [url="http://www.animapro.org/"]Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!![/url] "Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata! poftiti la o [cafea] intarziata dar garantat aromataaaaa si tare...si pt gravidute o diluam [:D] eu n-am dormit asa bine...dar oricum..am apucat sa dorm destul si-s odihnita. azi vreau sa [yami] [papica] si [nani] k cica maine iar e luni....[xx(] nu stiu de ce nu am reusit sa pun pozele Sofiei in albumul ei..cu noile modificari de la yahoo...dar azi poate am mai multa rabdare [:D] Dora draga, vorbeste domle cu omu' si explica-i ce si cum k din tacere nu intelege nimik....stii doar cum is ei [il] Ramonaa, bine ai revenit. felicitari pt Larisa. e o frumoasa! sa va bucurati de copii k sunt cel mai frumos dar [pup] imi continui cafeaua...sunt prin zona. careva la apel? [cit] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetelor! Mirela ma abtin de la cafeluta azi, mi-am tras o portie de cereale cu lapte...cu atat mai mult cu cat am lenevit o gramada in pat. Am reusit sa gatesc ieri, asa ca azi o sa cam trag matza de coada...asta daca nu ni se mai face noua pofta de altceva decat avem prin frigider si ma apuc iar de treaba [bang] Sincera sa fiu as manca niste clatite...poate ar trebui sa ma apuc de treaba deja [papica] Sanatate maxima!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu de obicei gatesc sambata Amalia, dar ieri am fost plecata..si acum fac o ciorba de burta...si asta necesita mai mult timp...n-avea rost sa ma apuc de ieri..asa k...ea fierbe...eu [cit] p'aci..si iote asa ce ai gatit? mai dati-mi si mie idei de papa [alcool] fetelorrrrr...trezireaaaaaaaaaaa k va chem acus la [aerob] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-am o zi anume in care gatesc, totul e in functie de ce timp am...daca am sau nu de plecat pe undeva. Am facut ceva ce pofteam cu totii de mult: o mancarica de varza acra cu afumatura. Suntem mari amatori de asa ceva si cu toate astea o gatesc doar de cateva ori pe an pentru ca mi se pare o mancare grea pentru stomac. Oricum pentru noi e delicioasa [pofta] Sotul meu e mare amator de ciorba de burta. Saptamana viitoare o sa ma incumet sa fac si eu o ciorbita din asta...dar mie imi trebuie curaj pentru ea ca nu-i suport mirosul [bang] Sanatate maxima!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...