Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicutze sexy (102)


Recommended Posts

miha,pai cum sa reactionez? uite asa:ii spun odata,de 2 ori,de 10 ori sa se potoleasca si-n acelasi timp ii explic ce si cum sta treaba(foarte calm);apoi trec la amenintari de genul o sa stai la colt,o sa pleci la tine in camera,s-a terminat cu cumparatul de jucarii,o sa ti-o iei,etc[alcool] apoi incep sa tzip si eu.asta dupa ce mi-am epuizat toate armele[bang] stiu,imi ies din pepeni(mea culpa) dar nimic nu functioneaza[batcap] l-am si ignorat.chiar sambata mi-a facut o criza in magazin ca nu-i iau nu stiu ce plastelina cu sclipici.Era foarte scumpa si in acelasi timp o tampenie.S-a trantit pe jos,a sters planseul cu hainutele,l-am luat de o aripa si am iesit din magazin.A urlat pana acasa(15 min sa zic) apoi cand am ajuns in fatza casei a tacut instant.[bang] De azi punct.L-am lasat dimin. la gradi fara sa-l pup,fara sa-i zambesc,fara sa-l iau in brate[bang] Imi e teama sa nu cad pe panta gresita sa "terorizez" copilul cu indiferenta mea si sa nu cumva sa-i implantez ideea de "mama nu ma iubeste"[bang] Hai ca va inebunesc...dar chiar sunt stresata si necajita.[q] ce eurovizion banana? spune si la je ca eu la mine nu arata nimic... "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[vampa] Salutari [:D] .Vedeti ce betoana sunt?[:D] Miha poze fac la ziua fie-mii daca ma prinde si pe mine in vreo poza [:D].Ca de regula nu-s prin cartier cand se fac pozele [:D] Miki norocul tau ca si eu aveam reteta salvata in calc si cand ai spus ca ai rasturnat deja oala [ups] parca mi-am adus aminte ca mai trebuie lasata si m-am uitat repede.Sa arunci incoace o felie ca premiu [:D] Leano mare adevar graiesti.Stii vorba aia "gaina batrana face zeama buna"? Si cum tu esti mai baba ca mine...[:D] ... [fuga] sa nu dai [neand] Cami cred ca faci f bine sa-l pedepsesti asa, luandu-i jucarele si toate cele.Pe urma i le dai conditionat.[pup] Acum tre sa ma vopsesc ca cica s-a anuntzat nasa pe la noi pe la 20 asa...[help]. Cred ca si-a adus aminte de ziua fie-mii.Ca e nascuta pe la inceputul lunii.Pun pariu ca nu stie ziua si io nici de-a draq nu-i aduc aminte [:D]. Deja am nervi pe faza asta. La BB2 oricum nu mai vede nashareala.Si-asa s-a inscris Cami nu-i asa?[:D] Hai pupare.Ma-c sa fac si-un felul 2 Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mikiriki
Miha si Danelutza, mi-ati dat reteta, m-ati sfatuit cu amestecul ala si m-ati lasat balta. Noroc cu Georgi c-a fost pe faza si-am intors oala la timp MIKI ``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``
[hopsieu][:I]
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]

Daniela si micuta Isabella [majoreta]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami...stii...nici explicatiile prea multe nu-s bune,cateodata.Ca il pierzi pe copil printre ele. [:D] Ei n-au rabdare sa proceseze prea mult ce trancanim noi.Si apoi mai este si fermitatea.Depinde de cat de ferma esti atunci cand ii impui ceva.Ca sa nu mai spun de consecventa. [;)] Stiu,stiu...teoria e usoara,doar ca practica ne omoara. [:D] Tu stii cel mai bine ce fel de copil ai,cat e de atomic. Uite la noi de exemplu,Robert nu prea [;)] comenteaza cand ii spun sa facem cate ceva.In schimb n-as putea sa spun acelasi lucru cand e vorba de el cu tat-su. [:)] Si asta pentru ca nu stie sa-si modeleze tonul vocii.El are acelasi ton si cand e ferm dar si cand e calm. [:-)))] Eheeee...si Robert a avut cateva tentative de a se tranti pe jos si de dat cu capul de pereti,dar i le-am retezat din fasha. [box] Da,i-am mai dat si cateva palme la fund,dar de obicei intelege de vorba buna.Nu stiu cat e meritul meu si cat al Mamei Naturi. [:D] Faza cu palnsul cand ii pui fularul imi aduce aminte ca asa face si Robert cand e vorba de iesit afara,cu toate ca dupa aceea nu-l mai pot baga in casa.In disperarea lui de a nu pierde nici macar o secunda de joaca cu Thomas,nu-i mai trebuie nimic.La inceput ma ambalam si-i explicam,ca mergem la copii,cu autobuzul,cu masina...offf...mai tare-l isterizam.Si atunci am spus hop,ca asa nu se mai poate. [:D] Vrei sa mergi,bine,daca nu eu am plecat! Si atunci se duce singurel si aduce hainutele la imbracat. Hi hi hi...la mine nu tine faza cu ignoratul si facutul pe-a suparata...ca am in casa cel mai mare escroc sentimental. [olala] Sa-l vezi cum vine in fata mea si isi da ochii peste cap,si-mi face ochi dulci si isi tuguie buzele la pupat...Eu una nu pot rezista...si el imi promite ca nu mai face...mda...pana data viitoare...[^] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

georgi,faceti petrecere sau doar vine nasa asa...?[:D] abia astept sa faci bebe.nasesc cu placere si mare drag.lasa-ma acolo pe lista.nu se stie niciofata[:D] Cat despre pititul jucariilor nu tzine mai.El se joaca pe laptop,isi baga,schimba,cauta singur jocuri.la nici 4 ani la performanta asta a ajuns.I-am scos laptopul,de fapt l-am pitit.Va avea program ca si Maia 2 ore sambata si duminca.Atat.Cobor militaria din pod ca altfel ma duc cu capul daca nu cumva sunt dusa deja[bang] miha,merci.sa stii ca am facut din tot ce ai spus tu.Faza cu mergi bine,nu mergi iarsi bine nu tzine pt ca stie clar ca nu am cum sa-l las singur acasa si nici vreo bunica nu am ca sa-l basculez.Stie clar ca sunt mama Dolores si ca tot timpul este langa mine. Nici fara fular si geaca nu-l pot scoate ca sunt -35 si asta ar insemna sa-mi nenorocesc copilul.E tare greu.Probabil sunt si eu intr-o perioada in care orice ma irita.Incep sa-mi fac probleme de constiinta ca din cauza mea copilul "merge" naspa[:(] Am sa-l las zilnic la gradi de la 9 la 16,00.Poate in felul asta-si va consuma energia acolo si acasa va fi mult mai "colaborator"[:D] danelutza,e ziua ta de smotru astazi? eu plec.ies putin din casa. ma duc sa ma uit de o toaleta.pe 3 martie mergem la "balu martisorului".nu prea-mi vine a ma duce dar se supara lumea daca nu participam.imi e sila sa vad o masa mare de romani care mai de care plini de fitze[bang] Culmea este ca cei tineri,cei veniti de cativa ani pe aici sunt super de treaba.In schimb cei trecuti de 10 ani de Canada deja au figuri cat casa pe ei.Sa vedeti cucoanele cu sarmalele in cap,rochii cu paiete,unghii false,masini cica bengoase[bang],conversatii intr-o franceza de balta te apuca sila.Romanul pana nu-i fudul nu-i roman destul![bang] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miha ia zii iti place?e grasu meu[:D]asa face saracu de cand am ramas[:D][:D]e cool a???asa crezi tu??da el saracu???[:D][:D] [url="http://desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76543"]Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!![/url] [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Putin cu putin se aduna marea...[/url] "Nimic nu-i imposibil!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...